Aeg: 01.03.2020 11:00 - 01.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Jalgpall: Superkarikas: JK Narva Trans - FC Flora
Aeg: 01.03.2020 13:00 - 01.03.2020 15:00:00

Aeg: 01.03.2020 15:00 - 01.03.2020 17:00:00

Voka Paisjärv.

Jäähoki: Everesti naistele võit
01.03.2020

Võõrsil peetud kohtumises võitis HC Everesti naiskond HK Säde naiskonda tulemusega 5:0 (2:0; 0:0; 3:0).

Vabamaadlus: Õpilaste Eesti meistrivõistlustelt medalid
01.03.2020

Vabamaadluses saavutasid Kohtla-Järve Spordiklubi "Kuldkaru" esindajatest I koha Nikolai Tarassov -57 kg, Ilja Sobolev -68 kg ja Vjatšeslav Saulits -75 kg ning III koha Maikel Beljajev -38 kg ja Mark Menšikov -57 kg kaalukategoorias. Võistkondlikult jäädi alla ainult Viljandi MK Tulevik.

Varia: Alutaguse vald talimängudel kolmas
01.03.2020

36. omavalitsuste talimängudel saavutas Alutaguse vald II grupis III koha, olles üldjärjestuses koguni kaheksas. Ujumises saavutas Jõhvi II koha ja males Lüganuse III koha.

Jalgpall: Superkarikas kuulub FC Florale
01.03.2020

Narvas peetud superkarika finaalis ei suutnud JK Narva Trans osutada vastupanu Tallinna FC Florale, kaotades kohtumise 0:2 (0:1).

Petank: Vokas selgusid Ida-Virumaa sisemeistrid paarismängus
01.03.2020

Selle aasta Ida-Virumaa sisemeistriteks paarismängus tulid Kenneth Muusikus ja Mait Metsla.

Suusatamine: Selle talve esimene suusamaraton peetud
01.03.2020

Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses toimunud 22. Tallinna maratoni 38 km distantsi lõpetas 183 osalejat, võitis Raido Ränkel. Kuuekümne neljandana lõpetas Arvo Sala Eesti Energia Spordiklubist. 19 km distantsi lõpetajaid oli 94.

Ida-Virumaa Discgolf  Ida-Virumaa rullisari  Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Pannjärve Jooksusari  Püssi seeriajooks  Toila valla jooksusari  Toila võistlussari