Aeg: 04.07.2020 10:00 - 04.07.2020 14:00:00
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int

Discgolf: Harrastajate Eesti meistrivõistlused 3. päev
Aeg: 05.07.2020 08:00 - 05.07.2020 18:00:00

Aeg: 05.07.2020 10:30 - 05.07.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova

Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7 8

Võrkpall: Toimus suvevolle 4. etapp
01.07.2020

Suvevolle 4. etapil oli jällegi võimalus naistel ja meestel eraldi võistkondades mängida. Meestest sai juba kolmanda etapivõidu Taivo Valdur, seekord koos Pavel Andrejevi ja Toomas Strooga. Naistest sai teise etapivõidu Marjaana Lepiste koos Sofja Žuravljova ja Veronika Kozlovaga, kel samuti teine etapivõit.

Jalgpall: Trans kaotas liidrile
01.07.2020

Premium liiga 10. vooru kohtumises kaotas JK Narva Trans Tallinna FC Florale tulemusega 1:3 (0:1). Transi auvärava lõi Chinedu Charles Geoffrey. Flora juhib turniiritabelit 28 punktiga, Transil 3 punkti. Laupäeval kohtuvad samad võistkonnad Tipneri karikavõistluste finaalis.

Jalgpall: Sillamäele võit, Järve U21 kaotus
02.07.2020

II liiga 8. voorus võitis JK Sillamäe Kalev kodus Tartu FC Heliost tulemusega 2:1, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Kohtla-Järve JK Järve U21 aga kaotas võõrsil Tartu JK Welco II tulemusega 1:3, poolaeg kaotati 0:1.

Kergejõustik: Deniss Šalkauskas võitis 3000 m takistusjooksu
02.07.2020

Viljandi Linnastaadionil toimunud VAK Staier seeriajooksu II etapil võitis Deniss Šalkauskas 3000 m takistusjooksu ajaga 9.41.00.

Orienteerumine: Jõhvika juubelivõistlusel kogus Andrei Semenkov 30 võimalikust 28 punkti
02.07.2020

Vanuseklasside parimad olid: M20 Kaspar ja Ragnar Krauvärk (20punkti), M35 Andrei Semenkov (28 punkti), M45 Arvo Sala (26 punkti), M55 Vladimir Sidorov (25 punkti), M65 Arne Kolk (22 punkti), M75 Juhan Bachmann (19 punkti), N16 Anette Kivimägi, (10 punkti), N35 Liisa Säde (10 punkti), N45 Helge Murutalu (17 punkti), N55 Olga Jakovleva (17 punkti) ja N65 Anne Jundas (15 punkti).

Petank: Toimus Voka 7. karikavõistluste 5. etapp
02.07.2020

Voka 7. karikavõistluste 5. etapil saavutas neli paari 4 võitu: 1. Sirje Viljaste / Ivar Viljaste, 2. Kenneth Muusikus / Mait Metsla, 3. Matti Vinni / Kaspar Mänd, Karla Purgats / Lemmit Toomra.

Discgolf: Homme algavad harrastajate meistrivõistlused discgolfis
02.07.2020

Eesti harrastajate meistrivõistlused discgolfis 2020 toimuvad 03.-05. juulini Ida-Virumaal, Mäetaguse ja Alutaguse discgolfiparkides. Registreerimine on lõppenud ja kokku koguneb Ida-Virumaale 360 mängijat kuues divisjonis - MA2, MA3, MA4, FA2, MA40, MA50 - kohal on kogu Eesti discgolfi harrastajate paremik. Ürituse fookuses on sportlased, aktiivse eluviisiga kollektiivid, sõpruskonnad, pered ning discgolfi- kui seiklusharrastajad.

Motosport: Eesti motokrossi meistrivõistlused tähistavad 70. juubelit
02.07.2020

Laupäeval, 4. juulil Karksi-Nuia lähistel Ainja krossirajal alguse saav ja esmakordselt Castroli nimekandvad Eesti motokrossi meistrivõistlused kannavad juba järjekorranumbrit 70.

Jalgpall: Täna loositi E. Tipneri karikavõistluste 1/64 ja ka 1/32 paarid
02.07.2020

Täna A. Le Coq Arenal loositi 1/64 finaalpaarid, kus Kohtla-Nõmme kohtub Tallinna FCI Levadiaga, KOhtla-Järve JK Järve Paide Linnameeskond IV, JK Narva Trans Paide Linnameeskond III ja Kohtla-Järve JK Järve U21 saab otse edasi.

Jalgpall: JK Järve järjekordne kaotus, Trans U21 võit
02.07.2020

Esiliiga 9. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve kodus Maardu Linnameeskonnale tulemusega 0:4, poolaeg 0:3. II liiga 8. voorus võitis JK Narva Trans U21 Põhja-Tallinna JK Voltat tulemusega 1:0, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Võiduvärava lõi lisaminutitel vahetusest mängu tulnud Nikita Bayteryakov.

Jalgpall: Trans ei suutnud korrata eelmise aasta edu
04.07.2020

A. Le Coq Arenal peetud Evald Tipneri nime kandva Eesti jalgpalli karikasarja finaalis alistas valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora tulemusega 2:1 tiitlikaitsja JK Narva Transi.

Rullsuusatamine: EVICO suusarullilt medalid
04.07.2020

Jõulumäe Tervisespordikeskuses toimunud nii FIS Jõulumäe SPRINT kui EVIKO Suusarulli Jõulumäe SPRINT vabatehnikas saavutas Aveli Uustalu II koha. EVICO Suusarulli Jõulumäe SPRINT vabatehnikas saavutas Andero Virkebau poiste U14 klassis III koha.

Kergejõustik: Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt võistkondlik III koht
04.07.2020

Täna Valgas toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutas Ida-Virumaa esindus võistkondliku III koha Valgamaa ja Võrumaa järel. Individuaalselt saavutas Anna Romanenko NV I grupis I koha kuulitõukes ja kettaheites, odaviskes oli ta teine. Esikohale tulid veel Anastassia Žitkova TU16 kettaheites ja Anfisa Karyagina TU18 kaugushüppes.

Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Emumäe jooksu
05.07.2020

Lääne-Virumaa jooksusarja 1. etapi Emumäe jooksu raske 6 km distantsi võitis Dmitri Aristov ajaga 24.14.

Kergejõustik: Kukrusel joosti uued rajarekordid (lisatud pildid)
05.07.2020

II Kahe silla jooksul püstitas Dmitri Aristov uue rajarekordi ajaga 20.54, mis on eelmisest rekordist 4.13 parem. Ka naistel sündis uus rajarekord 27.25, mille jooksis Kristina Dzjuba, mis on eelmisest 1.15 parem.

Rullsuusatamine: Aveli Uustalu võitis klassikatehnika sprindi
05.07.2020

Jõulumäe Tervisekeskuses toimunud FIS Jõulumäe Klassika eraldistardist 7 km sprindi võitis Aveli Uustalu ajaga 18:07,3. EVIKO Suusarulli Nevene Rullsuusamaratoni 8 km distantsil saavutas Andero Virkebau M14 vanuseklassis kolmanda koha.

Jalgpall: JK Järve võõrsilt kaotus
05.07.2020

Maarjamäe staadionil peetud esiliiga 10. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FCI Levadia U21 tulemusega 0:1. Värav löödi esimese poolaja 14 mänguminutil.

Jalgpall: Naiste esiliigas peeti 6. vooru kohtumised
05.07.2020

JK Narva Trans (N) andis loobumiskaotuse FC Kuressaare (N). Naabritevahelises mõõduvõtmises alistas Jõhvi Phoenix (N) Kohtla-Järve JK Järve (N) tulemusega 5:0, poolaeg 2:0.

Lauatennis: Eesti naiste klubide meister on LTK Narova
06.07.2020

Viljandi Spordikeskuses toimusid naiste ja meeste kõrgliiga mängud, kus selgitati klubide meistrid. LTK Narova (Vitalia Reinol, Anastassia Melnikova, Valeria Petrova, Arina Litvinova, Sofija Petrova) saavutasid I koha, võites poolfinaalis Kalev LTK 6:2 ja sama tulemusega finaalis Aseri SK.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale järjekordne etapp
06.07.2020

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale etapi võitis Daniil Snurov Tallinna maleakadeemiast "Vabaettur". Parim SK Diagonaal esindaja oli Boris Zaytsev.

Discgolf: Alutaguse vallas selgusid Eesti discgolfi harrastajate meistrid
06.07.2020

Harrastajate meistrivõistlustel discgolfis toimus eile viimane finaalide päev, kus selgusid Eesti discgolfi harrastajate meistrid 2020. MA2 divisjonis võidutses Siim Sinikalda (161 viset), MA3 divisjonis esimese koha viis Hiiumaale Madis Aal (169 viset), MA4 divisjonis, kus esimesele kohale tuli Jüri Karus (168 viset), naistest võttis võidu Maria Liivamägi (202 viset).

Laskmine: Suurepärane medalisaak Narva laskuritele Eesti meistrivõistlustelt
06.07.2020

Elvas peetud Eesti meistrivõistlustel laskmises tõid Narva laskurid koju 7 individuaalset ja 4 võistkondlikku kuldmedalit, 5 individuaalset ja ühe hõbemedali ning 8 individuaalset ja 2 võistkondlikku pronksmedalit.

Rulluisutamine: Filter Rullituuri 1. etapilt III koht
06.07.2020

Elvas toimunud Filter Rullituuri 1. etapil saavutas Sirje Nurgamaa 42 km distantsil N40 vanuseklassis III koha. Üldjärjestuses oli ta 21 võistleja seas 10.

Jalgpall: Peeti II liiga 9. vooru kohtumised
07.07.2020

Kohtla-Järve JK Järve U21 alistas koduväljakul JK Sillamäe Kalev tulemusega 3:1, poolaeg 2:1, JK Narva Trans U21 võõrsil Tartu JK Tammeka III 6:2, poolaeg 2:1.

Discgolf: Toimus Kiviõli Tuhamäe karika 8. etapp
07.07.2020

Kiviõli Tuhamäe karika 8. etapil oli kohal 45 mängijat. Edasijõudnudtest oli parim Tõnis Põld -1, harrastajatest Egert Hütt -1, alustajatest Karl Pill +4. CTP parim oli Tarmo Hütt. Puulisisese CTP finaalmängu võitis Külli Stroo, kes edestas finaalis Kuldar Lullat.

Kergejõustik: KEVEK ja Tartu Kalev staadionijooksu sarja IV etapilt esikoht
08.07.2020

Tartus Tamme staadionil toimunud KEVEK ja Tartu Kalev staadionijooksu sarja IV etapil saavutas Deniss Šalkauskas 800 m jooksus esikoha ajaga 1.55,08, mis jääb aga alla tema enda isiklikule rekordile 1.52,16 ligi 3 sekundit, mille ta jooksis Bauhaus Galal Mannheimis 02.07.2017.

Võrkpall: Toimus suvevolle 5. etapp (lisatud pildid)
08.07.2020

Suvevolle 5. etapil oli kohal kuus võistkonda. Naistest saavutas I koha Sofja Žuravljova võistkond, kus mängisid veel Ave Uustalu, Kirsti Hindreus ja Tiia Klaas. Meestest võidutses Karl Liiva võistkond, kuhu kuulusid veel Taavi Põllu, Indrek Ojasoo ja Roman Urbanovitš.

Kergejõustik: Rakveres joosti Eesti staadionijooksusarja I etapp
08.07.2020

Eesti staadionijooksusarja Rakvere etapil oli Deniss Šalkauskas 1500 m jooksus U23 vanuseklassis esimene ajaga 4.02,59, üldjärjestuses lõpetas ta kaheksandana.

Jalgpall: Transile esimene võit sellel hooajal
08.07.2020

Seni kolme viigiga leppima pidanud JK Narva Trans võitis kodus Premium liiga 11. voorus Paide Linnameeskonda tulemusega 1:0. Värava lõi esimese poolaja 20. mängiminutil Chinedu Charles Geoffrey.

Rulluisutamine: Toimus Ida-Virumaa rullisarja II etapp
09.07.2020

Narva Äkkeküla Pähklimäe Terviseradadel toimunud Ida-Virumaa rullisarja II etapil jäi rulluisutamises ainult üks esikoht kodumaakonda, seevastu rullsuusatamises olid kõikidel distantsidel kiiremad meie maakonna esindajad.

Discgolf: Toimus Ida-Virumaa nädalamängu Kuremäe etapp
09.07.2020

Ida-Virumaa nädalamängu 8. etapil oli kohal maksimaalne arv osalejaid ehk 45. Edasijõudnute klassi võitis Timo Juursalu tulemusega -13, harrastajate klassis läks esikoht jagamisele kahe mängija vahel - Janno Poom ja Tarmo Hütt tulemusega -5, algajate klassi võitis Priit Teelahk tulemusega 0.

Orienteerumine: Toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused rattaorienteerumises
10.07.2020

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel rattaorienteerumises jäeti võidud koju ainult 13KP 5,65 km rajal N21 vanuseklassis Greta-Maria Pisarev ja 9KP 3,83 km rajal NM16 vanuseklassis Jolan Aas ja Sven-Andres Niglas ning N50 vanuseklassis Helen Mast.

Petank: Toimusid Kohtla-Järve meistrivõistlused triodele
10.07.2020

Kohtla-Järve meistrivõistlustel saavutas esikoha trio Oskar Sepp,Jaan Sepp, Henri Mitt, kes alistas põnevas finaalis trio Matti Vinni, Kaspar Mänd, Kenneth Muusikus tulemusega 13:11.

Jalgrattasport: Toimus Stokker Jõhvi Ida-Virumaa rattaõhtute II etapp
11.07.2020

Stokker Jõhvi Ida-Virumaa rattaõhtute II etapp, Sinimäe tõusumeetrid tõi kohale 50 rattasõpra. 15 km distantsil oli kiirem Aleksandr Patrenkin (Sen 1) ja 9 km distantsil Arvo Sala (Sen 3).

Kergejõustik: Aet Kiislalt isiklik rekord ja II koht
11.07.2020

Simuna - Laekvere rahvajooksul püstitas Aet Kiisla isikliku rekordi, läbides 10 km 00:49.41,0 ja saavutades sellega N40 vanuseklassis II koha.

Jalgpall: Transile teine võit
11.07.2020

Premium liiga 12. voorus võitis JK Narva Trans võõrsil Viljandi JK Tulevik tulemusega 1:0, poolajale mindi 0:0 viigiseisus. Võiduvärava lõi 72. mänguminutil Aleksandr Zakarliuka. 10 minutit enne mängu lõppu jäädi ka vähemusse kui teise kollase kaardi sai Maksim Tšerezov.

Kabe: Toimusid Jõhvi meistrivõistlused välkkabes
12.07.2020

Jõhvi seltsimajas toimunud välkkabe Jõhvi meistrivõistlused võitis Valeri Kondratjuk 8 punktiga kaheteistkümnest.

Jalgpall: JK Järve jällegi kaotus
12.07.2020

Esiliiga 11. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve kodus Pärnu JK Vaprus 0:5. Juba esimesel poolajal jäädi 0:3 kaotusseisu. Kübaratrikiga sai selles kohtumises hakkama Vapruse mängija Ronaldo Tiismaa.

Kergejõustik: Toimus I. Vassiljeva nimeline Toila KJK jooks (lisatud pildid)
12.07.2020

Irina Vassiljeva nimelise Toila kergejõustikuklubi jooksu kiiremad olid meestest Dmitri Aristov, Vjatšeslav Košelev ja Andrei Škubel ning naistest Kaisa Kukk, Jekaterina Mirotvortseva ja Saina Mamedova. Koos tilludega oli rajal 100 jooksusõpra.

Võrkpall: Toimus 3vs3 sarja 1. etapp
12.07.2020

Ida-Virumaa selle aasta võistlussari 3vs3 sai alguse Illuka murakaga ning nii meeste kui naiste võit läkski koduvalda. Meestest võitis võistkond TTT (Taivo Valdur, Toomas Stroo, Taavi Põllu) ja naistest Alutaguse (Mirjam Vinkler, Külli Stroo, Tiia Klaas).

Male: Toimus SK Diagonaal välkmale järjekordne etapp
13.07.2020

SK Diagonaal välkmale seekordsel etapil jagasid 1.-2. kohta klubi esindaja Boris Zaitsev ja Daniil Šnurov Vabaetturist.

Kergejõustik: Eesti teatejooksude meistrivõistlustelt medalid
13.07.2020

Pärnu rannastaadionil peetud Eesti teatejooksude meistrivõistlustel saavutas KJK Sillamäe Kalev naiskond koosseisus Jekaterina Mirotvortseva, Milena Ševtsova, Saina Mamedova 3x800 m teatejooksus III koha. Deniss Šalkauskas oli teine Tartu Ü. ASK võistkonnas koos Sten Ütsmütsi, Karel-Sander Kljužini ja Tiidrek Nurmega 4x1500 m teatejooksus.

Petank: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused üksikmängus
13.07.2020

Voka staadionil toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel üksikmängus saavutas esikoha Kenneth Muusikus. Talle järgnesid Janek Tarto ja Vladimir Ogneštšikov.

Jalgrattasport: Narva Rattasõit oli osalejaterohke
13.07.2020

Narvas Äkkeküla Pähklimäe Terviseradadel toimunud Narva Rattasõidul osales koos tilludega 184 rattasõpra. 50 km distantsil saavutas I koha Taavi Kannimäe Gleb Karpenko ja Antti Jussi Juntuneni ees. Parim naine Merilin Metsalu lõpetas kümnendana.

Triatlon: Toimus XXII Uljaste triatlon
13.07.2020

XXII Uljaste triatlonil oli 32 osalejat. Meestest võitis Asko Kuusalu, Jaanus Undresti ja Sulev Loki ees ning naistest Etriin Etverk, Merle Siimseni ja Merikene Annuki ees.

Motosport: Algasid MX Open A klassi, veteranide ja naiste Eesti karikavõistlused
13.07.2020

Tihemetsas Lauri krossirajal algasid MX Open A klassi, veteranide ja naiste Eesti karikavõistlused ning samas sõideti ka TOP200 harrastajate karikasarja avaetapp. MX Open E klassis oli Aleksei Gribkov (KTM, Narva MK) teine.

Võrkpall: Toimus suvevolle 6. etapp
15.07.2020

Suvevolle 6. etapil olid jällegi segavõistkonnad. Võitis võistkond koosseisus Oleksii Bilous, Igor Jefimov, Marjaana Lepiste, Tiia Klaas. Meeste reitingut asus nüüd juhtima Karl Liiva ja naiste oma Marjaana Lepiste.

Discgolf: Toimus Kiviõli Tuhamäe karika 9. etapp
15.07.2020

Kiviõli Tuhamäe karika 9. etapil oli osalemas 43 mängijat. Hea tulemuse tegi Janek Võõbus, ta mängis bogey vabalt -8. Harrastajate parim Egert Hütt -4, alustajatest Karl Pill +1.

Kergejõustik: Vokas toimus VII Ida-Virumaa staadionimaraton
15.07.2020

VII Ida-Virumaa staadionimaratonil selgitati võitjad öömaratonis ja ööpoolmaratonis, 10000 m jooksus, õhtumaratonis ja õhtu poolmaratonis.

Jalgpall: Järve U21 kaotas kodus
15.07.2020

II liiga 4. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve U21 Tallinna JK Legion II tulemusega 3:5, poolaeg kaotati 0:3.

Rulluisutamine: Mäetagusel toimus Ida-Virumaa rullisarja 3. etapp
16.07.2020

Suurepärane suveilm tõi Mäetaguse rullirajale üle kuuekümne rullitaja Eesti eri paigust. Mäetaguse kiire ja kurviline rada ning rohke osavõtjaskond esitas väljakutseid võistlejatele ja ka kohtunikele.

Discgolf: Toimus Ida-Viru nädalamängu IX etapp
16.07.2020

Ida-Viru nädalamängu IX etapp peeti Kuldse Kotka rajal Alutaguse discgolfipargis. Edasijõudnutes näitas parimat tulemust Sten Tammik (-1 parrile 63 viset).

Petank: Toimus Voka 7. karikavõistluste 6. etapp
16.07.2020

Voka 7. karikavõistluste 6. etapi võitis duo Kenneth Muusikus/Mait Metsla, neile järgnesid Ivar Viljaste/Kristo Viljaste ja Matti Vinni/Kaspar Mänd - kõigil neil neli võitu.

Jalgpall: JK Järve kaotas jälle
16.07.2020

Esiliiga 12. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve FC Elva võistkonnale tulemusega 1:2, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Kergejõustik: Toimus noorte heitjate seeriavõistluse 1. etapp
17.07.2020

Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse I etapp toimus renoveeritud Jõhvi Vene Põhikooli staadionil, kuhu koos noortega olid tulnud oma võimeid proovima ka täiskasvanud.

Kergejõustik: Alutaguse vallas toimus juba neljas kahe mõisa jooks
18.07.2020

IV kahe mõisa jooksul Pagarilt Mäetagusele olid naistest kiiremad Aveli Uustalu (0:27.51), Kristina Dzjuba (0:31.15) ja Liset Vähk (0:32.06), meestest Dmitri Aristov (0:25.19), Vjatšeslav Košelev (0:25.27 M45 I koht) ja Allain-Marco Anton (0:25.33).

Jalgpall: Transile viik
18.07.2020

Premium liiga 13. voorus mängis JK Narva Trans võõrsil 2:2 viiki Tartu JK Tammekaga. Poolaeg võideti 2:1.

Kergejõustik: Toimus Narva jooksusarja 1. etapp - TRAIL RUN
19.07.2020

Narva jooksusarja 1. etapil oli kokku osalejaid 105. ¤ km distantsil olid kiiremad Aleksei Jarushkin ja Jekaterina Mirotvortseva, 2 km distantsil Liza Trifonova ja Mark Bogdanov.

Võrkpall: Toimus 3vs3 sarja 2. etapp
19.07.2020

Ida-Virumaa võrkpallisarja 3vs3 2. etapp toimus Toila vallas Toila Gümnaasiumi staadionil, sest randa polnud võimalik kolmandat mänguväljakut panna. Meestest võitis ka teise etapi TTT võistkond, kuid seekord koosseisus Taivo Valdur, Kristjan Palm ja Tair Tooming, Ka naiste võitja vahetus - Ida 13 - Marjaana Lepiste, Julia Pimenova ja Veronika Kozlova.

Kergejõustik: Tallinnas toimusid 10 000 m Eesti meistrivõistlused ning täiskasvanute ja noorte karikavõistlused
19.07.2020

Eesti meistrivõistlustel 10 000 m jooksus saavutas isikliku rekordiga 30.53,41 kolmanda koha Dmitri Aristov. Esikoha saavutas karikavõistlustel NU 20 vanuseklassis 1500 m jooksus Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev Sillamäe).

Jalgpall: JK Järvele kolmas viik
19.07.2020

Esiliiga 13. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve 1:1 viiki FC Nõmme United võistkonnaga. See on nende võistkondade teine omavaheline viik.

Male: Eesti U14 ja U8 noorte meistrivõistlustelt medalid
20.07.2020

Tartus toimunud Eesti U14 ja U8 noorte meistrivõistlustel saavutasid esikoha U8 tüdrukutest Marta Korstin (Narva SK Maletäht), U8 poistest Artjom Gvozdev (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev), U14 poistest Maksim Sadekov (Narva).

Petank: Eesti meistrivõistlustelt üksikmängus ja seenioride 55+ meistrivõistlustelt medalid
20.07.2020

Nädalavahetusel Vokas peetud Eesti meistrivõistlustel üksikmängus saavutas juunioridest I koha Henri Mitt, naistest oli Svetlana Veski teine, meestest Ivar Viljaste teine ja Kenneth Muusikus kolmas. Kohtla-Järvel peetud seenioride 55+ Eesti meistrivõistlustel triodele tuli Ivar Viljaste koos Kalju Olmre, Silver Kingissepa, Toomas Hoolega esikohale. Kolmas oli trio Aarne Välja, Andres Veski, Sirje Viljaste.

Purjetamine: Muhu väina regatilt esikoht klassis ORC IV - Julechka
20.07.2020

Muhu väina regatil saavutas Toila Jahtklubi jaht kapten Joel Kõivu juhtimisel klassis ORC IV - JULECHKA esikoha.

Autosport: Toimunud Ida-Eesti Romuring oli senisest suurim
21.07.2020

Ida-Eesti Romuringil oli seekord osalejaid 93. Meeste esikolmik: Peep Laanemäe, Tõnis Loonet ja Rainer Tiganik. Naiste esikolmik: Gerli Gross (üldjärjestuses 12), Triin Tuur (15) ja Keiu Tärno (26).

Discgolf: Toimus Kiviõli Tuhamäe karika 10. etapp
21.07.2020

Kiviõli Tuhamäe karika 10. etapil oli kohal 55 osalejat. Ilm oli ilus, tulemused samuti. Birdie visati igal rajal, samas visati ka üks eriti ilus eagle ja üks eriti magus holar (rada 16 Dan Sööl, tasuks 330 üürot)

Kergejõustik: Toimus Pannjärve jooksusarja 2. etapp
22.07.2020

Pannjärve jooksusarja 2. etapil Punktijooksul olid 3. punktis kiiremad põhiklassi jooksjad Liset Vähk ja Dmitri Aristov, 2. punktis Anette Ahu (N13) ja Karel Vähk (M16), 1. punktis võrdse ajaga Kaisa Kivend ja Anette Kivimägi (N10) ja Marten Nurgamaa (M10).

Võrkpall: Toimus suvevolle eelviimane etapp
22.07.2020

Suvevolle 7. etapil mängiti taas segavõistkondadena. Võidukas oli võistkond koosseisus Oleksii Bilous, Pavel Andrejev, Külli Stroo.

Discgolf: Toimus järjekordne Ida-Virumaa nädalamäng
23.07.2020

Ida-Virumaa nädalamängule, mis seekord toimus suurepärases Kiviõli Tuhamäe discgolfipargis, tuli ennast proovile panema 56 mängijat. Park oli super - muru oli madalamast madalam, korvid olid märgistatud 10 m ja 3 m joontega ning pead hoidis jahedana meeldiv tuul.

Jalgrattasport: Toimus rattaõhtute Pannjärve etapp
23.07.2020

Stokker Jõhvi Ida-Virumaa rattaõhtute Pannjärve etapil oli 9 km kiirem Maario Silm, kes edestas Taavi Selderit ja Sergei Karpenkot. Kokku osales etapil 39 rattasõpra.

Kergejõustik: Eesti U14 ja U16 vanuseklasside meistrivõistlustelt medalid (lisatud pilte)
23.07.2020

Rakvere staadionil toimunud Eesti U14 ja U16 vanuseklasside meistrivõistlustelt toodi Ida-Virumaale 9 meistritiitlt, 5 teist kohta ja 6 kolmandat kohta.

Korvpall: Homme algab Tallinnas Balti keti karikas
23.07.2020

Tallinnas Saku Suurhallis algaval Balti keti karikal mängib Eesti koondises esmakordselt Jõhvist pärit Siim-Markus Post. Leedu tuleb Balti keti karikale 11, Läti 12 mängijaga

Kergejõustik: Eesti U18, U20, U23 meistivõistluste esimeselt päevalt 18 medalit
24.07.2020

Rakveres toimuvatel Eesti U18, U20 ja U23 meistrivõistlustel saavutati esimesel päeval 7 esikohta, 7 teist kohta ja 4 kolmandat kohta. Enamus medaleid saavutati käimises.

Discgolf: Nädalavahetusel selguvad Alutagusel Baltimaade meistrid
24.07.2020

Nädalavahetusel toimub Alutagusel Euroopa selle suve suurim rahvusvaheline PDGA A-tier võistlus Baltic Disc Golf Championships - lutaguse Open 2020 sponsored by Innova Champion Discs.

Petank: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused täpsustulistamises
24.07.2020

Kohtla-Järvel toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel täpsustulistamises osales 17 petankerit. Esikoha võitis Oskar Sepp, kes finaalis alistas Kenneth Muusikuse tulemusega 19:0. Kolmandaks tuli Janek Tarto võites 18:4 Ivar Viljastet.

Orienteerumine: Selgusid Ida-Virumaa meistrid orienteerumisjooksus
24.07.2020

Ida-Viru MV orienteerumisjooksus Aidu-Liival osales 41 võistlejat. Rajad olid igati meistrivõistluste väärilised – tehismaastik nõudis võistlejatelt nii tugevat füüsilist pingutust kui ka hästi tähelepanelikku kaardilugemist. Vigu tegid ka kogenud orienteerujad. Tihedam rebimine oli vanemates võistlusklassides.

Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Kadrina Paisjärve rahvajooksu
25.07.2020

Lääne-Virumaa jooksusarja 3. etapi VII Kadrina Paisjärve rahvajooksu 5 km põhijooksul oli kiirem Dmitri Aristov ajaga 8.32.

Kergejõustik: Teiselt Eesti U18, U20, U23 meistrivõstluste päevalt lisandus 7 medalit
25.07.2020

Eesti U18, U20, U23 meistrivõistluste teisel päeval saavutasid I koha Saina Mamedova (KJK Kalev Sillamäe) NU 23 vanuseklassi 3000 m jooksus ja Viktor Morozov (KJK Atleetika) PU 18 vanuseklassi kolmikhüppes.

Jalgpall: Transile kolmas võit, Järvele jälle kaotus
25.07.2020

Premium liiga 14.voorus võitis JK Narva Trans kodus Tallinna JK Legioni tulemusega 2:0, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Esiliiga 14. voorus aga Kohtla-Järve JK Järve kaotas Pärnu Jalgpalliklubile tulemusega 1:2, poolaeg lõppes samuti 0:0 viigiga.

Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Kolme Tamme Jooksu
25.07.2020

Viljandi valla seeriajooksude teise osavõistlusena toimunud Kolme Tamme Jooksu 10,6 km distantsi võitis Dmitri Aristov ajaga 33.24.

Male: Eesti noorte 2020. aasta välkmale meistrivõistlustelt medalid
26.07.2020

Tallinnas Paul Kerese Malemajas toimunud Eesti noorte 2020. aasta välkmale meistrivõistlustel saavutasid I koha U18 vanuseklassis Andrei Timošin (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev), U14 Maksim Sadekov (Narva), U10 Evelina Protassova (Narva SK Maletäht), U8 Artjom Gvozdev (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev), U8 Marta Korstin (Narva SK Maletäht).

Jalgpall: Naiste esiliigas peeti 7. vooru kohtumised
26.07.2020

Jõhvi FC Phoenix naised võitsid kodus FC Elva naiskonda tulemusega 3:2, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Narva Transi naised võitsid kodus naabreid Kohtla-Järvelt JK Järve ja võitsid 12:0, poolaeg 9:0.

Male: Eesti välkmale meistrivõistlustelt medalid
26.07.2020

Tallinnas toimunud Eesti 2020. aasta välkmale meistrivõistlustel saavutas meestest Aleksandr Volodin (SK Diagonaal) III koha. Seenioridest saavutas Einar Vaino samast klubist samuti III koha.

Võrkpall: Toimunud Ida-Virumaa 3vs3 võistlussarja III etapp oli osalejaterohke
26.07.2020

Ida-Virumaa 3vs3 võistlussarjas on enne viimast etappi kolmes võistlusgrupis võitjad selgunud: mehed TTT võistkond, mehed 35+ Narva võistkond ja naised 35+ VK Viro naiskond.

Discgolf: Alutagusel selgitati Baltimaade parimad discgolfi mängijad
27.07.2020

Nädalavahetusel toimus Alutagusel Euroopa selle suve suurim rahvusvaheline discgolfi PDGA A-kategooria võistlus Baltimaade meistrivõistlused discgolfis - Alutaguse Open 2020.

Võrkpall: Lääne-Virumaa meistrivõistlustelt kuldmedal
27.07.2020

Võsul toimunud Lääne-Virumaa rannavolle meistrivõistlustel saavutas Karoliina Käen koos Matilde-Marie Looritsaga esikoha.

Discgolf: Toimus Kiviõli Tuhamäe karika 11. etapp
28.07.2020

Kiviõli Tuhamäe karika 11. etapil osales 57 mängijat. Parimad olid edasijõudnutest Allain-Marco Anton -7 ja Markus Laanemets -7, harrastajatest Hendry Kullamäe -2, alustajatest Vambola Lahesaar +5 ja Sander Aul +5. CTP võistluse parim oli Hendry Kullamäe (305cm pinnist!).

Võrkpall: Suvevolle on selleks aastaks lõppenud
29.07.2020

Suvevolle viimane etapp oli nii tasavägine, et seda saab lugeda ka öövolleks, sest viimane mäng lõppes alles kell 22.30. Kolm kohtumist kümnest lõppes ainult kahe geimivõiduga, ülejäänud seitse aga vajasid võitja selgitamiseks ka kolmandat geimi.

Kergejõustik: U16 vanuseklassi Balti maavõistluselt medalid
29.07.2020

Lätis, Ogres peetud U16 vanuseklassi Balti maavõistluse võitis Eesti kergejõustiku noortekoondis, kus olid esindatud ka Ida-Virumaa noored. Kuldmedali võitis kolmikhüppes Anna Panenko (KJK Atleetika), hõbemedali tõi vasaraheites koju Anastassija Belaja (NPSK Narvic) ja pronksmedalid Savva Novikov (KJK Visa) kolmikhüppes ning Alex Ojava (Treeningpartner) 1500 m takistusjooksus.

Jalgpall: Trans ja JK Järve jätkavad Tipneri karikavõistlustel
29.07.2020

E. Tipneri karikavõistluste 1/64 finaalis võitis JK Narva Trans kodus Paide Linnameeskond III tulemusega 4:0, poolaeg 2:0. Kübaratrikiga sai hakkama Chinedu Charles Geoffrey. Kohtla-Järve JK Järve võitis võõrsil Paide Linnameeskond IV tulemusega 2:1, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Võiduvärava lõi 65 mänguminutil Artur Salmus.

Laskesuusatamine: Ühistreening Rene Zahknaga
30.07.2020

4. augustil algusega kell 18.00 toimub Äkkekülas, Narva Pähklimäe terviserajal laskesuusatamise ühistreening-inspiratsioonipäev Eesti ühe parima laskesuusataja Rene Zahknaga.

Discgolf: Toimus Ida-Virumaa nädalamängu etapp Vokas
30.07.2020

Vokas osales Ida-Virumaa nädalamängul 44 võistlejat. Kõige tasavägisem oli edasijõudnute klass, kus võitja selgitamiseks pidid neli mängijat esimesel rajal enda ketta korvile kõige lähemale viskama ja sellega sai kõige paremini hakkama Üllar Rego. Harrastajate klassi võitis Ringo Krilovs ja algajate Siim Viiksaar.

Jalgpall: Kohtla-Nõmme võistkonnale kaotus, Trans U21 võit
30.07.2020

E. Tipneri karikavõistluste 1/64 finaalis kaotas RL. Kohtla-Nõmme võistkond Tallinna FCI Levadiale tulemusega 0:6 (0:4). II liiga 10. voorus võitis JK Narva Trans U21 kodus Tallinna JK Legion II tulemusega 4:1 (2:1).