0

Male: Toimus SK Diagonaal välkmale järjekordne etapp
13.07.2020

SK Diagonaal välkmale seekordsel etapil jagasid 1.-2. kohta klubi esindaja Boris Zaitsev ja Daniil Šnurov Vabaetturist.

Kergejõustik: Eesti teatejooksude meistrivõistlustelt medalid
13.07.2020

Pärnu rannastaadionil peetud Eesti teatejooksude meistrivõistlustel saavutas KJK Sillamäe Kalev naiskond koosseisus Jekaterina Mirotvortseva, Milena Ševtsova, Saina Mamedova 3x800 m teatejooksus III koha. Deniss Šalkauskas oli teine Tartu Ü. ASK võistkonnas koos Sten Ütsmütsi, Karel-Sander Kljužini ja Tiidrek Nurmega 4x1500 m teatejooksus.

Petank: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused üksikmängus
13.07.2020

Voka staadionil toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel üksikmängus saavutas esikoha Kenneth Muusikus. Talle järgnesid Janek Tarto ja Vladimir Ogneštšikov.

Jalgrattasport: Narva Rattasõit oli osalejaterohke
13.07.2020

Narvas Äkkeküla Pähklimäe Terviseradadel toimunud Narva Rattasõidul osales koos tilludega 184 rattasõpra. 50 km distantsil saavutas I koha Taavi Kannimäe Gleb Karpenko ja Antti Jussi Juntuneni ees. Parim naine Merilin Metsalu lõpetas kümnendana.

Triatlon: Toimus XXII Uljaste triatlon
13.07.2020

XXII Uljaste triatlonil oli 32 osalejat. Meestest võitis Asko Kuusalu, Jaanus Undresti ja Sulev Loki ees ning naistest Etriin Etverk, Merle Siimseni ja Merikene Annuki ees.

Motosport: Algasid MX Open A klassi, veteranide ja naiste Eesti karikavõistlused
13.07.2020

Tihemetsas Lauri krossirajal algasid MX Open A klassi, veteranide ja naiste Eesti karikavõistlused ning samas sõideti ka TOP200 harrastajate karikasarja avaetapp. MX Open E klassis oli Aleksei Gribkov (KTM, Narva MK) teine.