Aeg: 19.07.2020 11:00 - 19.07.2020 16:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Aeg: 19.07.2020 11:00 - 19.07.2020 15:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - FC Nõmme United
Aeg: 19.07.2020 19:00 - 19.07.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion

Kergejõustik: Toimus Narva jooksusarja 1. etapp - TRAIL RUN
19.07.2020

Narva jooksusarja 1. etapil oli kokku osalejaid 105. ¤ km distantsil olid kiiremad Aleksei Jarushkin ja Jekaterina Mirotvortseva, 2 km distantsil Liza Trifonova ja Mark Bogdanov.

Võrkpall: Toimus 3vs3 sarja 2. etapp
19.07.2020

Ida-Virumaa võrkpallisarja 3vs3 2. etapp toimus Toila vallas Toila Gümnaasiumi staadionil, sest randa polnud võimalik kolmandat mänguväljakut panna. Meestest võitis ka teise etapi TTT võistkond, kuid seekord koosseisus Taivo Valdur, Kristjan Palm ja Tair Tooming, Ka naiste võitja vahetus - Ida 13 - Marjaana Lepiste, Julia Pimenova ja Veronika Kozlova.

Kergejõustik: Tallinnas toimusid 10 000 m Eesti meistrivõistlused ning täiskasvanute ja noorte karikavõistlused
19.07.2020

Eesti meistrivõistlustel 10 000 m jooksus saavutas isikliku rekordiga 30.53,41 kolmanda koha Dmitri Aristov. Esikoha saavutas karikavõistlustel NU 20 vanuseklassis 1500 m jooksus Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev Sillamäe).

Jalgpall: JK Järvele kolmas viik
19.07.2020

Esiliiga 13. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve 1:1 viiki FC Nõmme United võistkonnaga. See on nende võistkondade teine omavaheline viik.