Discgolf: Kiviõli Tuhamäe karikas 10. etapp
Aeg: 20.07.2020 18:30 - 20.07.2020 21:00:00

Lüganuse Discgolfi Park.

Male: Eesti U14 ja U8 noorte meistrivõistlustelt medalid
20.07.2020

Tartus toimunud Eesti U14 ja U8 noorte meistrivõistlustel saavutasid esikoha U8 tüdrukutest Marta Korstin (Narva SK Maletäht), U8 poistest Artjom Gvozdev (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev), U14 poistest Maksim Sadekov (Narva).

Petank: Eesti meistrivõistlustelt üksikmängus ja seenioride 55+ meistrivõistlustelt medalid
20.07.2020

Nädalavahetusel Vokas peetud Eesti meistrivõistlustel üksikmängus saavutas juunioridest I koha Henri Mitt, naistest oli Svetlana Veski teine, meestest Ivar Viljaste teine ja Kenneth Muusikus kolmas. Kohtla-Järvel peetud seenioride 55+ Eesti meistrivõistlustel triodele tuli Ivar Viljaste koos Kalju Olmre, Silver Kingissepa, Toomas Hoolega esikohale. Kolmas oli trio Aarne Välja, Andres Veski, Sirje Viljaste.

Purjetamine: Muhu väina regatilt esikoht klassis ORC IV - Julechka
20.07.2020

Muhu väina regatil saavutas Toila Jahtklubi jaht kapten Joel Kõivu juhtimisel klassis ORC IV - JULECHKA esikoha.