Jalgpall: II liiga: JK Narva Trans U21 - Tallinna JK Legion II
Aeg: 29.07.2020 18:00 - 29.07.2020 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion

Orienteerumine: Narva kolmapäevak

Riigiküla. Korraldaja SK Narva Asimuut. Start suletakse kell 19.00 ja finiš kell 20.00.

Discgolf: Ida-Virumaa nädalamäng
Aeg: 29.07.2020 18:30 - 29.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Alutaguse Eagle Disc golfi klubi, Timo Juursalu

Voka.

Võrkpall: Suvevolle on selleks aastaks lõppenud
29.07.2020

Suvevolle viimane etapp oli nii tasavägine, et seda saab lugeda ka öövolleks, sest viimane mäng lõppes alles kell 22.30. Kolm kohtumist kümnest lõppes ainult kahe geimivõiduga, ülejäänud seitse aga vajasid võitja selgitamiseks ka kolmandat geimi.

Kergejõustik: U16 vanuseklassi Balti maavõistluselt medalid
29.07.2020

Lätis, Ogres peetud U16 vanuseklassi Balti maavõistluse võitis Eesti kergejõustiku noortekoondis, kus olid esindatud ka Ida-Virumaa noored. Kuldmedali võitis kolmikhüppes Anna Panenko (KJK Atleetika), hõbemedali tõi vasaraheites koju Anastassija Belaja (NPSK Narvic) ja pronksmedalid Savva Novikov (KJK Visa) kolmikhüppes ning Alex Ojava (Treeningpartner) 1500 m takistusjooksus.

Jalgpall: Trans ja JK Järve jätkavad Tipneri karikavõistlustel
29.07.2020

E. Tipneri karikavõistluste 1/64 finaalis võitis JK Narva Trans kodus Paide Linnameeskond III tulemusega 4:0, poolaeg 2:0. Kübaratrikiga sai hakkama Chinedu Charles Geoffrey. Kohtla-Järve JK Järve võitis võõrsil Paide Linnameeskond IV tulemusega 2:1, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Võiduvärava lõi 65 mänguminutil Artur Salmus.