Discgolf: Kiviõli Tuhamäe karikas 13. etapp
Aeg: 10.08.2020 18:30 - 10.08.2020 21:00:00

Lüganuse Discgolfi Park.

Veteranid: Seeniorsportlaste suvemängudelt medalid (lisatud pildigalerii)
10.08.2020

Nädalavahetusel Võrus toimunud Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liidu 53. spordimängudel olid idavirulastest edukamad Viktor Kruuse (Narva SVK) nelja kuldmedaliga, Ludmila Ljudina (Narva SVK) kahe kulla ja ühe hõbemedaliga ning Mirjam Vinkler (Ida-Virumaa SVÜ) täiskomplekti medalitega.

Jalgpall: II liigas jätkati 11. vooru kohtumistega
10.08.2020

Kohtla-Järve JK Järve U21 võitis FC Jõgeva Wolves võistkonda tulemusega 5:2, JK Sillamäe Kalev aga kaotas Tartu JK Welco II tulemusega 0:2.

Motosport: Pühajõel sõideti nii külgkorvide, quadide kui sooloratastega
10.08.2020

Toilas, Pühajõe krossirajal jätkusid Castrol Eesti motokrossi meistrivõistlused külgkorvidele ja quadidele. Quad Open 35+ klassis saavutas Indrek Maaslieb (Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordiklubi) III koha. Ida-Viru meistrivõistlustel MX klassis ei leidunud vastast narvalasele Dmitri Vinogradovile (KTM, Narva motoklubi), kellele järgnesid Fred-Georg Pääro (KTM, Pühajõe MK) ja Rauno Voldek (KTM, Jõhvi motoklubi).

Jalgrattasport: Lõppes Husqvarna Olümpiakrossi karikasari
10.08.2020

Husqvarna Olümpiakrossi karikasarja viimasel etapil Äkkekülas saavutas Arseni Laidinen (Narva SK Energia) M14 vanuseklassis III koha, kuid üldkokkuvõttes jäi neljandaks. Üldkokkuvõttes saavutas Aleksandr Patrenkin meestest III koha.

Koolitus/Seminar: Avatakse 2020 treenerite täiendkoolituse toetuste meede