Aeg: 31.08.2020 18:00 - 31.08.2020 20:00:00

Discgolf: Kiviõli Tuhamäe karikas 16. etapp
Aeg: 31.08.2020 18:30 - 31.08.2020 00:00:00

Lüganuse Discgolfi Park.

Rulluisutamine: Pannjärvel lõpetati rullisari teatevõistlusega
31.08.2020

Hooajalõpu teatevõistlusel osalesid peale kohalike võistkondade ka võistkonnad Adaverest ja Rakverest. Täiskasvanute arvestuses võitis võistluse MMM võistkond Sosssepad koosseisus Avo Sambla, Janek Vallimäe ja Kaspar Krauvärk, järgnes MMM 35+ võistkond Adaverest (Peeter Oranen, Marek Saar, Marko Saar) ja MIKS 35+ võistkond Seiklejad (Aleksander Toots, Sirje Nurgamaa, Andrus Sojone).

Kergejõustik: Savva Novikovilt isiklik rekord kõrgushüppes ja kaks medalit
31.08.2020

Võrus toimunud TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja III vabariiklikul etapil saavutas Savva Novikov Jõhvi Põhikoolist vanemas vanusegrupis kõrgushüppes I koha isikliku rekordiga 1.83, mille ületas kolmandal katsel ning tõusis ühtlasi selle hooaja U16 vanuseklassi edetabelis jagama neljandat kohta. Kuulitõukes saavutas ta teise koha.

Liikudes Läbi Alutaguse  Pannjärve Jooksusari  Püssi seeriajooks  Toila valla jooksusari