Discgolf: Kiviõli Tuhamäe karikas 17. etapp
Aeg: 07.09.2020 18:30 - 07.09.2020 21:00:00

Lüganuse Discgolfi Park.

Jalgpall: Naiste esiliigas peeti 12. vooru kohtumised
07.09.2020

Jõhvi FC Phoenix (N) võitis kodus Tartu JK Tammeka II (N) tulemusega 2:0 (0:0) ja JK Narva Trans (N) FC Elva (N) 6:1 (2:0), kusjuures neli väravat lõi Polina Jakovleva. Kohtla-Järve JK Järve (N) aga pidi jällegi vastu võtma suureskoorilise 0:12 kaotuse Rakvere JK Tarvas (N).

Discgolf: Toimusid Alutaguse valla meistrivõistlused
07.09.2020

Alutaguse valla juunioride meistriks tuli Egert Hütt, seenioride meistriks Ago Sambla, naiste meistriks Aveli Uustalu ja meeste meistriks Rein Viiol.

Petank: Toimus Voka 7. karikavõistluste 10. etapp
07.09.2020

Voka 7. karikavõistluste 10. etapi, mis oli ühtlasi ka viimaseks etapiks, võitis duo Mait Metsla/Kenneth Muusikus. Järgnesid Ivar Viljaste/Kristo Viljaste ja Urmas Randlaine/Henri Mitt.

Kergejõustik: 3. Kristiine rahvajooksul oli esindaja ka Ida-Virumaalt
07.09.2020

3. Kristiine rahvajooksu 5 km distantsil saavutas Andero Virkebau MB vanuseklassis II koha, üldarvsuses lõpetas ta jooksu 48, osalejaid kokku oli 182.

Discgolf: Ida-Virumaa nädalamängu 1/16 ja 1/8 finaalid on peetud
07.09.2020

Ida-Virumaa nädalamängu 1/16 ja 1/8 finaalidest murdsid finaali Üllar Rego, Andrus Lehismets, Jaak Kivend ning Kristjan Jaakma.