Discgolf: Kiviõli Tuhamäe karikas 18. etapp
Aeg: 14.09.2020 18:30 - 14.09.2020 21:00:00

Lüganuse Discgolfi Park.

Male: Seenioride Eesti meistrivõistlustelt medalid
14.09.2020

Tartus toimunud Eesti seenioride meistrivõistlustel saavutas M65+ vanuseklassis Boris Zaitsev II ja Einar Vaino III koha, M50+ Sergei Novikov III koha - kõik esindavad Kohtla-Järve SK Diagonaal. Samas toimunud Gunnar Uusi memoriaali noorteturniiril jagas Maksim Gridin (Kohtla-Järve SS Kalev) 3.-4. kohta.

Jalgpall: Kaotused Transi meestele ja naistele ning JK Järve
14.09.2020

Premium liiga 20. voorus kaotas JK Narva Trans Tallinna JK Legion tulemusega 1:2, poolajale mindi 1:0 eduseisus. Naiste esiliiga 13. voorus kaotas JK Narva Trans (N) Jõhvi FC Phoenix (N) tulemusega 0:2 (0:1). Meeste esiliiga 21. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FC Flora U21 tulemusega 0:1.

Petank: Toimusid Viru Spordiklubi meistrivõistlused üksikmängus
14.09.2020

Viru Spordiklubi meistrivõistlused üksikmängus võitis Svetlana Veski Andres Veski ja Kaspar Männi ees.

Kergejõustik: Toimusid Jõhvi Spordikooli lahtised meistrivõistlused mitmevõistluses
14.09.2020

Jõhvi Spordikooli lahtistel meistrivõistlustel mitmevõistluses osalesid noored Jõhvist, Kohtla-Järvelt, Sillamäelt. U10 vanuseklassis oli poistest parim Artjom Jevsejev (KJK Atleetika) ja türdukutest Marii Toomel (Jõhvi SK), U12 vanuseklassis Anton Volkov (KJK Atleetika) ja Alina Ionova (KJK Kalev Sillamäe).

Kergejõustik: Toimus IV ümber Kuremäe kloostri jooks
14.09.2020

IV ümber Kuremäe kloostri jooksu põhidistantsi kiiremad olid Kristina Dzjuba ja Dmitri Aristov. Kokku oli erinevatel distantsidel jooksjaid, kõndijaid ja tillujooksjaid 94.

Varia: Kõrvemaa koerajooksult teine koht
14.09.2020

PrimaDog Kõrvemaa koerakrossi challenge lõpetas Aleksandr Vassiljev koos oma lemmikuga teisena.

Vabamaadlus: Eesti meistrivõistlustelt neli meistritiitlit
14.09.2020

Eesti meistrivõistlustel vabamaadluses tulid esikohale Erik Reinbok -79 kg, Nikita Tšehhonin -86 kg ja Timur Alikhanov -97 kg, naistemaadluses Anita Maskina -53 kg. Ka klubide arvestuses saavutas esikoha Spordiklubi Kuldkaru.