Aeg: 04.10.2020 10:30 - 04.10.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova

Petank: Sõprukohtumine: Kohtla-Järve SHK - Viru SK
Aeg: 04.10.2020 11:00 - 04.10.2020 17:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.

Jalgpall: Coolbet Rahvaliiga A-Tasandi veerandfinaal
Aeg: 04.10.2020 15:00 - 04.10.2020 17:00:00

Kohtla Nõmme kooli staadionil kohtuvad RL. Kohtla-Nõmme ja RL. FC Kohvile (Tartu).

Jalgpall: II liiga: JK Narva Trans U21 - Maardu Linnameeskond II
Aeg: 04.10.2020 18:00 - 04.10.2020 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion

Kergejõustik: Püssis toimus XXXIX seeriajooksu eri - sügisjooks
04.10.2020

XXXIX Püssi seeriajooksu eri - sügisjooksu kiirem 5 km distantsil oli Dmitri Aristov, 3 km distantsil Julija Kiseljova ja Andero Virkebau ning 1 km distantsil Anette Kivimägi ja Artjom Šurõgin.

Jalgpall: JK Järve suur kaotus, Sillamäe Kalevile võit
04.10.2020

Esiliiga 25. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve kodus FC Nõmme United võistkonnale tulemusega 1:8 (0:3). Auvärava JK Järve lõi 50 mänguminutil Mark Šteinmann. II liiga 20. voorus võitis JK Sillamäe Kalev kodus Tallinna JK Legion II tulemusega 5:1 (3:0). Kahe värava autorid olid Kirill Novikov ja Jelissei Zahharov ning ühe lisas Vassili Kulik.

Korvpall: Lüganuse jätkab Lääne-Virumaa karikavõistlustel
04.10.2020

Lääne-Virumaa karikasarjas võitis Lüganuse võistkond kodusaalis peetud kohtumises Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kooli tulemusega 92:50. Suurimad korvikütid olid Roger Kaldaru 18 ja Risto Lindeberg 17 punktiga.

Toimus laskesuusatamise õhkrelva noortesarja IV etapp
04.10.2020

Keilas toimunud laskesuusatamise õhkrelva noortesarja IV etapil Even Tudebergi auhindadele saavutas harjutuses 3x700 m tüdrukute 2009 vanuseklassis Jelizaveta Triffonova II koha, 2010 vanuseklassis Adelina Zaitseva III koha ja poiste 2011 vanuseklassis Vlad Shibanov II koha. Kokku oli etapil osalejaid 115.

Tõstmine: Eesti U15 meistrivõistlustelt, Arnold Luhaääre XXVIII mälestusvõistlustelt medalid ja rekordid
04.10.2020

Abja-Paluojal peetud Eesti U15 meistrivõistlustel püstitas Artjom Matjuhhin (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) -55 kg kaalukategoorias uued vanuseklassi rekordid rebimises 63 kg, tõukamises kahel korral 75 ja 80 kg ning kogusummas vastavalt 138 ja 143 kg. Sinclairi punktisüsteemi järgi saavutas tüdrukutest I koha Emely Raud (SK Edu), kes oli esimene -71 kg kaalukategoorias.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale etapp
04.10.2020

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale esimesel etapil jagasid esimest-teist kohta Boris Zaytsev ja Sergei Novikov.