Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Koroona: Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused paarismängus
Aeg: 07.11.2020 10:00 - 07.11.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi Visad, Ralf Burk


Male: Ida-Virumaa noorte lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 07.11.2020 10:00 - 07.11.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Kabe: Into seeriaturniiri 11. etapp
Aeg: 07.11.2020 10:00 - 07.11.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Kergejõustik: Äkke kross tuur IV etapp
Aeg: 07.11.2020 10:00 - 07.11.2020 13:00:00

Startide algus kell 11.00


Kergejõustik: Laste kergejõustikuvõistlused
Aeg: 07.11.2020 11:00 - 01.11.2020 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Kohtla-Järve Spordikeskus Ahtme kergejõustikuhall, Ahtme mnt 61.


Jalgpall: II liiga: JK Sillamäe Kalev - FCI Tallinn
Aeg: 07.11.2020 13:00 - 07.11.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Jalgpall: II liiga: Kohtla-Järve JK Järve U21 - JK Narva Trans U21
Aeg: 07.11.2020 14:00 - 07.11.2020 16:00:00

Kohtla-Järve kunstmuruväljak.


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistlused 1/8 finaal: Jõhvi Kossutiim - BC Narva
Aeg: 07.11.2020 17:00 - 07.11.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Jalgpall: Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S.Kadrina Vitamin Well
Aeg: 07.11.2020 19:00 - 27.11.2020 20:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



Uudised


Ujumine: Eneli Jefimovalt uued rekordid
07.11.2020

Tallinnas toimuval Kalev Open esimesel päeval püstitas Eneli Jefimova Sillamäelt, kes nüüd esindab Kalevi Ujumiskooli, juba eelujumises uue Eesti noorte ja juunioride rekordi 50 m rinnuliujumises ajaga 31,20, mida finaalis parandas veelgi, kus aeg 30,87. Uus noorterekord sündis ka 100 m kompleksujumises, kus uus aeg 1:03.78. 200 m rinnuliujumises sündis aga uus Eesti täiskasvanute rekord 2:24.19, eelmine kuulus Maria Romanjuki nimele.


Male: Kohtla-Järvel toimuvad Ida-Virumaa meistrivõistlused noortele
07.11.2020

Peale esimest päeva Ida-Virumaa meistrivõistlustel juhib A-turniiril Vladislav Nazarov (MK Lootus), B-turniiril Aleksei Pomaznev (MK Avesta), C-turniiril Vladimir Petra (Narva SK Maletäht), D-turniiril Marta Korstin (Narva SK Maletäht).




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles