Jäähoki: Coolbet Hokiliiga: HC Everest - Välk 494
Aeg: 06.02.2021 16:00 - 06.02.2021 17:30:00

Aeg: 06.02.2021 18:30 - 06.02.2021 21:00:00

Jalgpall: Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva SK Ganza - S.Aruküla Radius
Aeg: 06.02.2021 19:00 - 06.02.2021 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus

Male: Toimus SK Diagonaal välkmale 7. etapp
06.02.2021

SK Diagonaal välkmale 7. etapi võitis Karl Aleksander Sirp Tartu Kalevist, järgnesid võrdsete punktidega Kirill Smorodkin (SK Diagonaal) ja Sofia Blokhin (MK Vektor).

Jalgpall: Toimusid kohtumised saaliliigas ja taliturniiril
06.02.2021

Coolbet saaliliiga 10. voorus kaotas S.Npm Silmet FC Sillamäe S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 2:3, poolaeg võideti 1:0. Esiliiga 8. voorus võitis S.Narva United FC S.Jõgeva Wolves võistkonda 5:3, poolaeg kaotati 0:2, S.Narva SK Ganza kaotas 2:9 (1:6) S.Aruküla Radiusele. Taliturniiril A kaotas Narva Trans Tallinna FC Florale 0:7 (0:6), D turniilil mängis Ida-Virumaa FC Alliance 1:1 viiki Viimsi JK.

Suusatamine: Toimus 22. Tamsalu - Neeruti maraton
06.02.2021

Estoloppeti maratonide sarja teise etapi Tamsalu - Neeruti maratoni 43 km distantsi võitis naistest Tatjana Mannima, kes üldjärjestuses lõpetas kuueteistkümnendana. Danny-Rocco Anton (Alutaguse SK) lõpetas 24, Allain-Marco Anton (Alutaguse SK) 30, M20 vastavalt esimene ja kolmas.

Jäähoki: Everest kaotas kodus
06.02.2021

Coolbet Hokiliigas kaotas Kohtla-Järve HC Everest Välk 494 tulemusega 3:8 (1:4 ; 1:2 ; 1:2). Kahe värava autor kolmest oli Egor Antonenko.