Ida/Viru

Varia: Sporditegevuse jätkamine alates 3. märtsist 2021
01.03.2021

Kultuuriministeeriumi poolt saadetud 3. märtsist (kolmapäev) kuni 28. märtsini kehtivad sporditegevuse juhised.

Suusatamine: Lähtel toimusid Alexela Noorte suusasarja IV etapp ja Eesti noorte meistrivõistlused
01.03.2021

Alexela Noorte suusasarja IV etapil võitis Anete Ahu N12 (19 osalejat) I ja Mirta Rajas II koha, N14 (22 osalejat) Herta Rajas II koha, M14 (28 osalejat) Joonas Nurgamaa II koha, M11 (55 osalejat) Andrias Rääst III koha. Eesti noorte meistrivõistlustel vabatehnika eraldistardis saavutas parima koha, neljanda, Herta Rajas 2,5 km distantsil N14 vanuseklassis 37 osaleja seas.

Suusatamine: Pannjärve suusasarja III etapp toimub homme
01.03.2021

Seoses kehtestatud uute piirangutega jääb 03.03 toimuma pidanud Kohtla-Nõmme etapp ära, Pannjärve suusaraja III etapp toimub homme, 02.03.2021.

Jäähoki: HC Everest jätkab võidulainel
01.03.2021

Coolbet Hokiliigas võitis HC Everest Narva PSK tulemusega 9:5 (3:1; 4:3; 2:1), seejuures Andrei Rozinkolt viis väravat.

Jalgpall: Narva võistkondadele saalijalgpalli esiliigas võit ja kaotus
01.03.2021

Saalijalgpalli esiliigas võitis S.Narva United FC II S.Viimsi FC Smsraha U19 võistkonda tulemusega 5:2 (3:0), kahe värava autor Daniil Dikopavlenko. S.Narva SK Ganza, kellel siiani kirjas ainult kaotused, kaotas turniiritabeli liidrile S.Kadrina Vitamin Well võistkonnale tulemusega 4:10 (0:3)