Ida/Viru

Male: Eesti maleklubide meistrivõistlustelt I ja III koht
19.07.2021

Eesti maleklubide meistrivõistlustel saavutas I koha Kohtla-Järve SK Diagonaal 9 punktiga 10-st. Võistkond mängis koosseisus GM Aleksandr Volodin, Andrei Timošin, Valeri Golubenko, Vjatšeslav Koop, Daniil Šnurov, Sergei Novikov ja Aleksander Dusman. III koha saavutas Narva SK Maletäht 7 punktiga 10-st.

Kergejõustik: U20 Euroopa meistrivõistlustelt pronksmedal ja 5. koht
19.07.2021

Viktor Morozov võitis U20 Euroopa meistrivõistlustel meeste kolmikhüppes pronksmedali tulemusega 16.14. Pippi-Lotta Enok püstitas seitsmevõistluses isikliku rekordi 5634 punktiga ja saavutas 5. koha.

Discgolf: Ida-Virumaa XI nädalamäng toimus Mäetaguse Jääkaru rajal
19.07.2021

Ida-Virumaa XI nädalamängul sai parima tulemuse edasijõudnutes Timo Juursalu. Harrastajate klassis võttis võidu Sten Murdsalu ja algajates oli sellel korral teistest üle Ahto Murdsalu.

Laskmine: Katrin Smirnova püstitas uue Eesti juunioride rekordi
19.07.2021

Maailmameistrite vendade Viilbergide 45. karikavõistlustel püstitas Katrin Smirnova 3x40 lasku standardis uue Eesti juunioride rekordi tulemusega 1162 silma, saavutades sellega I koha.

Jalgpall: Nii Narva kui Jõhvi naistele kaotused
19.07.2021

Esiliiga 7. voorus kaotas JK Narva Trans (N) FC Elva (N) tulemusega 1:7 (0:3). Auvärava lõi lisaminutil Anna Kulieva. Jõhvi FC Phoenix (N) kaotas FC Kuressaare (N) tulemusega 1:2, poolajale mindi 1:1 viigiseisus. Värava autor Arina Kopatš.

Petank: Voka staadionil toimusid Eesti meistrivõistlused segapaaris- ja üksikmängus
19.07.2021

Eesti meistrivõistluste esikolmik segapaarismängus: Katri Aavekukk / Veiko Proos, Kertu Palm / Aimar Poom, Piret Kopel / Kaido Kopel. Meeste üksikmängu esikolmik: Aimar Poom, Tõnis Neiland, Veiko Proos ja naiste esikolmik: Katri Aavekukk, Oksana Rõdenkova, Mare Kingissepp.

Jalgpall: Ida-Virumaa FC Alliance kaotas võõrsil
19.07.2021

Esiliiga B 8. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance Tallinna JK Legion U21 tulemusega 1:3, poolajale mindi 1:1 viigiseisus. Idavirulaste värava autor Kirill Orekhov.