Ida/Viru

Laskmine: Eesti karikavõistlustelt medalid
06.09.2021

Männiku lasketiirus toimunud Eesti karikavõistlustelt tõid Narva LSK laskurid koju kaks esikohta, ühe teise ja kaks kolmandat kohta. Nädal varem toimunud KL MäLK auhinnavõistlustel saavutati üks esikoht, kaks teist ja kaks kolmandat kohta.

Tõstmine: Eesti meistrivõistlustelt medalid
06.09.2021

Tartus toimunud 100. Eesti meistrivõistlustel saavutas Emely Raud kaalukategoorias -76 kg I koha. Ta rebis 58 kg ja tõukas 78 kg, kogusumma 136 kg. Dmitri Skromkov saavutas kaalukategoorias -67 kg III koha, rebis 65 kg ja tõukas 85 kg, kogusumma 150 kg.

Male: Toimusid Narva Spordiklubi Maletäht kolmandad karikavõistlused
06.09.2021

Spordiklubi Maletäht karikavõistluste A-turniiril jagasid 2.-4. kohta Nadežda Pritulina (SK Valge Ratsu), Robert Rodin (Narva SK Maletäht) ja Aleksei Pomaznjov (Narva SK Maletäht) 4 punktiga, võitis Kirill Gorkov (Kadrioru MK) 4,5 punktiga 6-st.

Iluvõimlemine: Narvas selgitati Ida-Virumaa meistrid iluvõimlemises
06.09.2021

Narva spordikeskuses toimunud Ida-Virumaa individuaalsetel meistrivõistlustel jätsid Narva noored võimlejad koju 12 võistlusklassist 10 võitu, ülejäänud kaks esikohta läks Sillamäe võimlejatele.

Petank: Kohtla-Järvel selgitati Ida-Virumaa meistrid üksikmängus
06.09.2021

Ida-Virumaa meister üksikmängus on Tõnis Neiland, kes finaalis võitis Oskar Seppa tulemusega 13:11. Kolmanda koha saavutas Aarne Välja, kes oli pronksimängus parem Herni Mitist samuti tulemusega 13:11. Kokku oli osalejaid 26.

Kergejõustik: Sillamäel toimus 24 tunni jooks
06.09.2021

Sillamäe Ultra võitis teist aastat järjest Vladimir Frolov (SK ETR), kes läbis 24 tunniga 215,013 km. Teise koha saavutas German Terehhov (SK Mitš), kes läbis 183,05 km. Parim naine oli isikliku rekordiga Kätlin Aasmaa, kes läbis 182,001 km.

Jalgpall: Alliance U21 ja Sillamäe Kalev võitsid, Phoenixi naised kaotasid
06.09.2021

II liiga 16. voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance U21 võõrsil Tartu JK Welco II tulemusega 4:0 (2:0). Kaks väravat Deniss Sokkojevilt ja Yuri Sousa Lima Lelliselt. JK Sillamäe Kalev võitis Rakvere JK Tarvas tulemusega 1:0 (0:0), värava autoriks Emmanuel Gurtckaia. Naiste esiliiga 15. voorus kaotas Jõhvi FC Phoenix (N) kodus Rakvere JK Tarvas (N) tulemusega 0:3 (0:2).

Orienteerumine: Äkkekülas võisteldi Lev Migdalski karikale
06.09.2021

Lev Migdalski karikavõistluse kiirem valikorienteerumises oli meestest Erik Raal ja naistest Helge Murutalu.