Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Jalgpall: Naiste esiliiga: JK Narva Trans (N) - FC Elva (N)
Aeg: 12.09.2021 13:00 - 12.09.2021 15:00:00

Jalgpall: II liiga: JK Narva Trans U21 - Tartu JK Welco II
Aeg: 12.09.2021 17:00 - 12.09.2021 19:00:00

Jalgpall: II liiga: Ida-Virumaa FC Alliance U21 - FA Tartu Kalev
Aeg: 12.09.2021 18:00 - 12.09.2021 20:00:00

Jalgpall: Koduväljakutel Ida-Virumaa võistkondadele võidud
12.09.2021

Premium liiga 23. voorus võitis JK Narva Trans koduväljakul Viljandi JK Tulevik tulemusega 1:0, poolaeg 0:0. Võiduvärava lõi lisaminutitel Eduard Golovljov. Esiliiga B 20 voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance Harju JK Laagri tulemusega 3:2, poolaeg 2:1. Kübaratriki tegi Anton Volossatov. II liiga 17. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu FC Helios võistkonda tulemusega 6:1, (4:0). Kaks väravat Emmanuel Gurtckaialt.

Kergejõustik: Eesti meistrid maratonijooksus on Dmitri Aristov ja Kaisa Kukk
12.09.2021

Tallinna maratonil selgitati Eesti meistrid maratonijooksus, kus üldjärjestuses Ibrahim Mukunga järel teisena lõpetanud Dmitri Aristov saavutas esikoha. Naistest võitis nii maratoni kui Eesti meistritiitli Kaisa Kukk, kes üldjärjestuse lõpetas maratoni väga kõrgel kaheteistkümnendal kohal.

Jalgpall: Tänastes kohtumistes võit ainult Trans U21, teistele Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
12.09.2021

II liiga 17. voorus võitis JK Narva Trans U21 Tartu JK Welco II tulemuseg 5:2, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Raivo Saarelt kaks väravat. Ida-Virumaa FC Alliance U21 kaotas FA Tartu Kalevile tulemusega 1:4, poolajale mindi 1:0 eduseisus. Värava Deniss Sokkojevilt. Naiste esiliiga 16. voorus kaotas JK Narva Trans (N) FC Elva (N)tulemusega 0:1, (0:0) ja Jõhvi FC Phoenix (N) FC Kuressaare (N) tulemusega 0:2, (0:1).