Ida/Viru

Petank: Toimusid Viru Spordiklubi meistrivõistlused paarismängus ja võisteldi Tartumaal
13.09.2021

Viru Spordiklubi meistriteks paarismängus tulid Matti Vinni ja Henri Mitt, kes finaalmängus 13:11 olid paremad Sander Rose/Kaspar Männi duost. Kolmanda koha saavutasid Kenneth Muusikus ja Marta Bernat, kes pronksimängus 13:12 olid paremad Svetlana ja Andres Veskist. Eesti Rahva Muuseumi viinaköögis toimunud Agnes Sirkeli mälestusturniir oli tasavägine, kus osales 32 paari - võitis duo Henri Mitt/Jaan Sepp.

Korvpall: Kohtla-Järvel toimusid linna meistrivõistlused 3x3 korvpallis saalis noortele
13.09.2021

Kohtla-Järve linna meistriks 3x3 korvpallis saalis U14 vanuseklassis tuli EOLA I võistkond koosseisus G. Buhvestov, A Volkov, K. Põld, V. Kondakov ja U16 vanuseklassis ENTEH koosseisus D. Pavljutšenkov, R. Melnikov, A. Nekraš.

Koolisport: Savva Novikov ja Nikolai Tarassov osalevad Belgaradis ISF Gümnasiaadil
13.09.2021

Belgaradis Rahvusvahelise Koolispordi Föderatsiooni poolt korraldataval ISF Gümnasiaadil osaleb nelja kergejõustiklase hulgas Jõhvi Spordikoolist Savva Novikov. Tema alaks on 110 m tõkkejooks. Maadlejate seas on Nikolai Tarassov SK Kuldkaru.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale 1. etapp
13.09.2021

Kohtla-Järve Spordikeskuse malesaalis toimunud SK Diagonaal kiirmale 1. etapi esikolmik: 1. Sergei Novikov (SK Diagonaal) [4p 6-st]; 2.-3. Nikolai Dunajev (MK Lootus) ja Georgi Pitsevitš (SK Diagonaal) [3p].

Laskesuusatamine: Otepääl toimusid Eesti lahtised meistrivõistlused suvebiathlonis
13.09.2021

Eesti lahtistel meistrivõistlustel suvebiathlonis saavutasid Äkke Suusaklubi ja Narva SK Energia naisvõistlejad I koha sprindis N22 vanuseklassis 7,5 km distantsil Sofija Balabanova ja ühisstardist sõidus N19 vanuseklassis 7,5 km distantsil Anastassia Fedortseva.

Judo: Toimus Elva Open
13.09.2021

Ida-Virumaa noored judokad osalesid Elva Open võistlusel, kus saavutati neli esikohta, üks teine koht ja neli kolmandat kohta.

Rulluisutamine: Tamsalus toimus Viru rull
13.09.2021

Tamsalu rulluisurajal toimunud Viru rullil saavutas meesveteranide klassis teise koha Priit Kaasik (Jõhvi RS).

Sõudmine: Mikhail Kushteyn kahekordne Eesti meistrivõistluste kuldmedalist
13.09.2021

Viljandis toimunud Eesti meistrivõistlustel sõudmises saavutas Mikhail Kushteyn meeste ühepaadil 2000 m distantsil esikoha ajaga 7:09,2 ja teise kuldmedali paarisaeru kahepaadil koos Johann Poolakuga (Pärnu SK Kalev) ajaga 6:40,8.

Orienteerumine: Konsul selgusid Ida-Virumaa meistrid orienteerumise tavarajal