Aeg: 02.10.2021 17:00 - 02.10.2021 18:30:00

Aeg: 03.10.2021 10:30 - 03.10.2021 14:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Einar Vaino

Jalgpall: Esiliiga B: Ida-Virumaa FC Alliance - Nõmme Kalju FC U21
Aeg: 06.10.2021 19:00 - 06.10.2021 21:00:00

Kergejõustik: Narva firmajooks
Aeg: 07.10.2021 17:00 - 07.10.2021 19:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas

Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Korvpall: Reinar Halliku Korvpallikoolile napp kaotus, KK HITO/BC Karjamaale võit
02.10.2021

Saku I liiga esimeses kohtumises pidi RHKK vastu võtma kolmepunktise kaotuse TERE Kadrina Karudelt tulemusega 79:82, kuigi poolaeg võideti tulemusega 48:37. Suurim korvikütt oli Reinar Hallik ise 22 punktiga. Saku II liigas võitis KK HITO/BC Karjamaa tasavägises kohtumises Rapla Korvpallikooli tulemusega 69:60, poolaeg 38:36. Suurimad korvikütid Ülar Sala 22 ja Margo Tali 20 punktiga.

Ujumine: Eneli Jefimovalt uued Eesti rekordid
02.10.2021

Berliinis toimuval FINA MK-etapil 200 m rinnuliujumise finaalis parandas Eneli Jefimova eelujumises püstitatud Eesti noorte, juunioride ja naiste rekordit 2:22,99 veelgi, saades uueks ajaks 2:22,20, millega saavutas II koha.

Ujumine: Eneli Jefimovalt jällegi uued rekordid
02.10.2021

Berliinis FINA MK-etapil püstitas Eneli Jefimova järjekordse Eesti noorte, juunioride ja absoluutklassi rekordi 100 m rinnuliujumise eelujumises ajaga 1:05,18, mida parandas finaalis, kus sai ajaks 1:04,95, saades sellega Tokyo olümpiavõitja Lydia Jacoby ees hõbemedali.

Mõttesport: Alutaguse võistkonnale kolmas koht
02.10.2021

Lõppesid 4. etapiga Valgamaa lahtised meistrivõistlused võistkondlikus mälumängus (Palupera mälumäng). Viimase etapi võitis Kuke talu (Räpina) võistkond, kes edestas napilt Otepääd ja Alutagust. Kokkuvõttes tuli võitjaks Otepää, teine koht Kuke talule ja kolmanda koha sai Alutaguse võistkond koosseisus Kristian Taro, Ago Gaskov, Indrek Moisa ja Andrus Aamer.

Kergejõustik: Tartus toimus 10. Linnamaraton
02.10.2021

10. Tartu Linnamaratoni 21 km distantsil saavutas Kaisa Kukk naistest II koha, üldjärjestuses oli 24, meestest oli Dmitri Aristov 6, M21 5. 10 km distantsil saavutas Ilja Rõženkov M20 I koha, üldjärjestuses 26, Igor Krawczyk M17 III koha, üldjärjestuses 37, Deniss Šalkauskas nii üldjärjestuses kui M21 II koht.

Jäähoki: SK Viru Sputnik kaotas võõrsil
02.10.2021

Coolbet Hokiliigas kaotas SK Viru Sputnik Tondiraba jäähallis peetud kohtumises HC Vipersile tulemusega 3:12 (0:4; 2:3; 1:5). Väravad Sputniku eest lõid Gordei Kirillov, Maksim Urlihh, Allan Saar.

Jalgpall: Transile, Alliance U21 kaotus, Sillamäe Kalevile ja Alliance'ile võit
03.10.2021

Premium liiga 26. voorus kaotas JK Narva Trans Paide Linnameeskonnale tulemusega 0:4, (0:2). II liiga 20. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance U21 võõrsil Võru FC Heliosele tulemusega 0:11, (0:5), JK Sillamäe Kalev aga saavutas võõrsil võidu FC Elva II üle tulemusega 2:1, poolaeg 2:0, väravate autorid German-Guri Tsvibelberg ja Semen Fedotov. Alliance'i põhivõistkond võitis esiliiga B 25. voorus FC Tallinna tulemusega 3:1, Mihhail Orlovilt 3 väravat, nende 2 penaltit.

Korvpall: Opibet rahavliiga Ida regioonis peeti kaks kohtumist
03.10.2021

BK Narva ja KK HITO/BC Karjamaa vahelise kohtumise võitis BK Narva kolme punktise vahega 85:82. Tööriistamarket/Lüganuse võitis suurelt Jõhhvi Kossutiimi tulemusega 87:65.

Jalgrattasport: Gleb Karpenko võitis Filter Temposarja
04.10.2021

Gleb Karpenko võitis tänavu Filter Temposarjas kuuest etapist viis. Seejuures oli ta kahel etapil parim üksinda paaride vastu sõites.

Jäähoki: Narva PSK kolmas kaotus järjest
04.10.2021

Coolbet Hokiliigas sai suureskoorilise kaotuse Narva PSK, kes kaotas Välk 494 tulemusega 5:13 (1:3; 2:5; 2:5). Mykhailo Misiukilt kaks väravat.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale 3. etapp
05.10.2021

Spordiklubi Diagonaal kiirmale 3. etapi esikolmik kogus ühepalju punkte. Neli punkti kogusid Sergei Novikov, Nikolai Dunajev ja Einar Vaino.

Kergejõustik: Ümber Äkkeküla jooksu tulemus läheb Narva Energiajooksu arvestusse
05.10.2021

Kõik, kes läbivad põhijooksu ümber Äkkeküla, saavad Narva Energiajooksu medali ja tulemus läheb ka jooksu arvestusse.

Laskesuusatamine: Narva laskesuusatajatele medalid Baltic Cupilt
05.10.2021

Leedus, Ignalinas toimunud Baltic Biathlon Cupil võisteldi sprindis ja jälitussõidus. Medalile tulid M19 Mark Iljin sprindis 2. koht, jälitussõidus 3. koht, N22 Sofija Balabanova nii sprindis kui jälitussõidus 2. koht ja N19 Anastassia Fedortseva sprindis 3. koht, teisel päeval ei võistelnud.

Jalgpall: Alliance võitis kodus
07.10.2021

Esiliiga B 23. voorus võitis Ida-Virumaa FC Alliance Nõmme Kalju FC U21 tulemusega 3:1, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Kaks väravat Mihhail Orlovilt, üks neist penaltist. Selle võiduga tõusis Alliance turniiritabelis kolmandaks.

Orienteerumine: Mäetagusel toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused öises orienteerumises
07.10.2021

Ida-Virumaa meistrid öises orienteerumises selgitati kaheksas võistlusklassis. M21 võitis ülekaalukalt Tiit Pekk, N21 Jonne Rooma, M40 samuti ülekaalukalt Andrei Semenkov, N40 Daisy Kroon, M55 Vladimir Sidorov, N55 Olga Jakovleva, N16 Jolan Aas ja M16 Artur Tšužas.

Varia: Esita oma kandidaat Eesti Spordi Kuulsuste Halli
07.10.2021

Esmakordselt saab esitada oma kandidaate Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis asuvasse Eesti Spordi Kuulsuste Halli, mis austab ja tõstab esile Eesti spordi läbi aegade mõjukamaid sportlaseid ja taustajõude. Möödunud sügisel avatud suursuguse kuulsuste halli liikmed saavad oma autahvli, seinasuurusele ekraanile projitseeritava videoloo, eluloo arvutikonsoolil ning väljapaneku vitriinis.

Kergejõustik: Toimus VIII Narva firmajooks
07.10.2021

VIII Narva firmajooksu esikolmik: 1. Liivakell aeg 14:12, 2. Äkke suusaklubi aeg 15:24, 3. Päästeamet aeg 15:33. Kokku oli osalemas 20 võistkonda.

Korvpall: RHKK/Iisaku Gümnaasiumile võõrsilt võit, KK HITO/BC Karjamaale kaotus
09.10.2021

Saku I liigas võitis RHKK/Iisaku Gümnaasium SK Nord Aid/Cramo võistkonda tulemusega 96:79, poolaeg 50:42. Suurimad korvikütid olid Teven Dewayne Jones 19, Andrus Lehismets ja Veiko Simm mõlemad 18 punktiga. KK HITO/BC Karjamaa kaotas Saku II liigas BC Viljandi vald/Eesti Maavara võistkonnale tulemusega 70:87, poolaeg võideti 39:32. Kahekohalise punktiarve said kirja Edvard Trumm 19, Margo Tali 16 ja Sander Saare 13 punkti.

Ujumine: Toimus Voka lahtiste meistrivõistluste 1. etapp
10.10.2021

Voka lahtiste meistrivõistluste 1. etapil osales 7 meest ja 3 naist. Meestest oli kiirem Ravel Leisalu ja naistest Sigrid Külm. Ujuti 9,7 kraadises vees.

Jalgpall: Neli Ida-Virumaa võistkonda oli mänguväljakul, neist kolm võidukad
10.10.2021

Jõhvi naised jätkavad karikasarjas, võites 1/8 finaalis RL. Viimsi MRJK naised (N) tulemusega 2:1, (0:0). II liiga 21. voorus võitis JK Narva TRans U21 Ida-Virumaa FC Alliance U21 tulemusega 6:0, (3:0), Arseni Kovaltšukilt 3 ja Mark Maksimkinilt 2 väravat. JK Sillamäe Kalev oli parem FCI Tallinnast tulemusega 2:1 ja jätkab turniiritabelis teisel kohal.

Jäähoki: Kaotused nii Narva PSK kui Viru Sputnikule
10.10.2021

Coolbet Hokiliiga järjekordses voorus kaotas Narva PSK HC Vipersile tulemusega 3:10 (1:3; 1:3; 1:4) ja SK Viru Sputnik HC Pantrile tulemusega 2:3 (2:2; 0:0; 0:1), mõlemad väravad lõi Igor Statkevich.

Laskesuusatamine: Toimus laskesuusatamise õhkrelva noortesarja Even Tudebergi auhindadele IV etapp
11.10.2021

Laskesuusatamise õhkrelva noortesari Even Tudebergi auhindadele IV etapp oli Nõmme lahtised meistrivõistlused, kus Äkke Suusaklubi/SK Energia noortest tulid auhinnalisele kohale M8, 1,5 km 2. koht - Maksim Petrauskas ja 3. koht - Ivan Všivtsev ning M17, 6,0 km 1. koht - Gordei Petrov.

Jäähoki: HC Everestile võit
11.10.2021

Coolbet Hokiliigas võitis HC Everest HC Pantrit tulemusega 5:3 (1:1; 2:2; 2:0). Anton Kuznetcov, Egor Antonenko, Ivan Emelianov, Alexei Lebedev ja Florentin Mantulov.

Jalgpall: Narva Transi naistele jälle kaotus
11.10.2021

Naiste esiliiga 18. voorus kaotas JK Narva Trans (N) Saku Sporting II (N) tulemusega 1:2, kuigi poolaeg Anna Kulieva väravast võideti 1:0.

Kergejõustik: Joosti ümber Äkkeküla
11.10.2021

Jooksu ümber Äkkeküla kiiremad olid Äkke Suusaklubist Anastassia Fedortseva ajaga 32:34,38 ja Aleksei Jaruškin ajaga 26:05,35. Kokku oli osalejaid erinevatel distantsidel 120.

Sulgpall: Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt kaks kolmandat kohta
12.10.2021

Pooleteistaastase vaheaja järel toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutasid nii Ida-Virumaa I kui II võistkond kolmanda koha.

Male: Kohtla-Järvel toimusid U10 ja U12 lahtised meistrivõistlused ja SK Diagonaal välkmale III etapp
12.10.2021

Kohtla-Järve meistriteks U10 vanuseklassis tulid Marta Korstin (Narva SK Maletäht) ja Artjom Gvozdev (Kohtla-Järve Spordiselts Kalev) ning U12 oli esikolmik Miroslav Gasanbekov ja Alisa Rodina (Narva SK Maletäht) ning Maria Helena Rüdiger (MK Vektor). SK Diagonaal välkmale III etapi võitis täiseduga Kirill Smorodkin (SK Diagonaal).

Varia: Euroopa Liidu COVID tõendi kontrollimise uus juhend
13.10.2021

Kõikidele kasutamiseks ja jagamiseks Sotsiaalministeeriumi koostatud uus Euroopa Liidu COVID tõendi kontrollimise juhend.

Raha: Teise poolaasta spordistipendiumide saajad on selgunud
13.10.2021

2021. aasta II poolaastaks eraldati riiklik spordistipendium 81 sportlasele kogusummas 68 040 eurot. Spordistipendiume jagab Kultuuriministeerium kaks korda aastas, et hoogustada sportlikke tipptulemusi. Ühe stipendiumi suurus poolaastas on 840 eurot.

Varia: EOK INFOTUND 19.10. kell 11.00 A.Le.Coq Arenal
13.10.2021

Oktoobrikuu infotund toimub teisipäeval, 19.10. kell 11.00 A. LE COQ Arenal, Eesti Jalgpalli Liidu konverentsikeskuse saalis (lõunatribüüni I korrusel). Anname võimaluse infotundi jälgida ka Zoomi vahendusel.

Ujumine: Toimusid I Alutaguse lahtised meistrivõistlused
13.10.2021

I Alutaguse lahtistel meistrivõistlustel ujuti 50 m vabalt. Kiirema aja naistest sai kirja Jelizaveta Žitkova 40,51 ja meestest Sergei Hodõrev 30,42.

Varia: Laupäeval avatakse Kiviõlis uue näo saanud staadion
13.10.2021

Renoveeritud Kiviõli uuel staadionil otsitakse laupäeval uut rekordiomanikku 100 m ja 400 m jooksus, kuulitõukes, kaugushüppes. Kavas veel vigur takistusriba ja tillujooks. Kõik on oodatud proovima oma võimeid.

Koolitus/Seminar: TASUTA veebikoolitus „Õiguspärased ja sisukad MTÜ koosolekud“
13.10.2021

Koolitus toimub eesti keeles, venekeelse sünkroontõlkega. Miks osaleda? Õpite koos kavandama, läbi viima ja dokumenteerima oma MTÜ juhatuse- ja üldkoosolekuid vastavalt mittetulundusühingute seaduses ja ühingu põhikirjas sätestatud õigusnormidele. Kokku 8 akadeemilist tundi Zoomis.

Korvpall: KK HITO/BC Karjamaa sai ilusa võidu
15.10.2021

Saku II liigas võitis KK HITO/BC Karjamaa Võrumaad tulemusega 92:66. Esimene veerandaeg võideti viie punktiga, poolajale mindi 12 punktilises eduseisus 44:32. Kolmandal veerandajal suurendati eduseisu 16 punktiga, kuid viimane veerandaeg kaotati 2 punktiga. Suurim korvikütt oli Erik Raud 21 punktiga, Edvard Trumm lisas 16 punkti. Võrukad olid paremad kolmepunkti- ja vabaviskajad.