Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Kalender

Võrkpall: V.Nikolajevi mälestusturniir 2. päev
Aeg: 02.10.2021 09:30 - 02.10.2021 18:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Noormehed 2007-2008


Kabe: Into seeriavõistluse 10. etapp
Aeg: 02.10.2021 10:00 - 02.10.2021 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Korvpall: Opibet rahvaliiga: KK HITO/BC Karjamaa - BK Narva
Aeg: 02.10.2021 15:00 - 02.10.2021 16:30:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone


Korvpall: Opibet rahvaliiga: Tööriistamarket/Lüganuse - Jõhvi Kossutiim
Aeg: 02.10.2021 17:00 - 02.10.2021 18:30:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone



Uudised


Korvpall: Reinar Halliku Korvpallikoolile napp kaotus, KK HITO/BC Karjamaale võit
02.10.2021

Saku I liiga esimeses kohtumises pidi RHKK vastu võtma kolmepunktise kaotuse TERE Kadrina Karudelt tulemusega 79:82, kuigi poolaeg võideti tulemusega 48:37. Suurim korvikütt oli Reinar Hallik ise 22 punktiga. Saku II liigas võitis KK HITO/BC Karjamaa tasavägises kohtumises Rapla Korvpallikooli tulemusega 69:60, poolaeg 38:36. Suurimad korvikütid Ülar Sala 22 ja Margo Tali 20 punktiga.


Ujumine: Eneli Jefimovalt uued Eesti rekordid
02.10.2021

Berliinis toimuval FINA MK-etapil 200 m rinnuliujumise finaalis parandas Eneli Jefimova eelujumises püstitatud Eesti noorte, juunioride ja naiste rekordit 2:22,99 veelgi, saades uueks ajaks 2:22,20, millega saavutas II koha.


Ujumine: Eneli Jefimovalt jällegi uued rekordid
02.10.2021

Berliinis FINA MK-etapil püstitas Eneli Jefimova järjekordse Eesti noorte, juunioride ja absoluutklassi rekordi 100 m rinnuliujumise eelujumises ajaga 1:05,18, mida parandas finaalis, kus sai ajaks 1:04,95, saades sellega Tokyo olümpiavõitja Lydia Jacoby ees hõbemedali.


Mõttesport: Alutaguse võistkonnale kolmas koht
02.10.2021

Lõppesid 4. etapiga Valgamaa lahtised meistrivõistlused võistkondlikus mälumängus (Palupera mälumäng). Viimase etapi võitis Kuke talu (Räpina) võistkond, kes edestas napilt Otepääd ja Alutagust. Kokkuvõttes tuli võitjaks Otepää, teine koht Kuke talule ja kolmanda koha sai Alutaguse võistkond koosseisus Kristian Taro, Ago Gaskov, Indrek Moisa ja Andrus Aamer.


Kergejõustik: Tartus toimus 10. Linnamaraton
02.10.2021

10. Tartu Linnamaratoni 21 km distantsil saavutas Kaisa Kukk naistest II koha, üldjärjestuses oli 24, meestest oli Dmitri Aristov 6, M21 5. 10 km distantsil saavutas Ilja Rõþenkov M20 I koha, üldjärjestuses 26, Igor Krawczyk M17 III koha, üldjärjestuses 37, Deniss Ðalkauskas nii üldjärjestuses kui M21 II koht.


Jäähoki: SK Viru Sputnik kaotas võõrsil
02.10.2021

Coolbet Hokiliigas kaotas SK Viru Sputnik Tondiraba jäähallis peetud kohtumises HC Vipersile tulemusega 3:12 (0:4; 2:3; 1:5). Väravad Sputniku eest lõid Gordei Kirillov, Maksim Urlihh, Allan Saar.




Narva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles