Jalgpall: Esiliiga B: Ida-Virumaa FC Alliance - JK Tallinna Kalev U21
Aeg: 08.11.2021 18:00 - 08.11.2021 20:00:00

Kohtla-Järve kunstmuruväljak.

Tõstmine: Spordiklubi EDU tõstjatelt uued Eesti noorte rekordid
08.11.2021

Valgas toimusid Eesti U20 meistrivõistlused tõstmises, kus Spordiklubi EDU tõstjad Emely Raud, Aleksei Kuzmin ja Ivan Vorobjov püstitasid oma vanuseklassides ja kehakaalus uued Eesti rekordid. Alfred Neulandi mälestusvõistlustel saavutasid Emely Raud neidudest ja Aleksei Kuzmin noorte U17 vanuseklassis II koha.

Jalgpall: Trans kaotas, saalijalgpallis võit ja kaotused
08.11.2021

Premium liiga 29. voorus kaotas JK Narva Trans Paide Linnameeskonnale tulemusega 1:5, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Auvärava narvakatele lõi 81. mänguminutil Artjom Škinjov. Saalijalgpalli esiliiga 2. voorus kaotas Jõhvi FC Phoenix Aruküla Radiusele tulemusega 4:5, poolaeg 2:3, Deniss Venderilt kaks väravat. Narva United FC II võitis Kadrina Vitamin Welli tulemusega 6:3, poolaeg 2:0. Narva SK Ganza sai hävitava kaotuse Tallinna FC Cosmos II tulemusega 0:16 (0:7).

Jäähoki: Narva PSK kaotas lisaajal, Everesti naised suurelt
08.11.2021

Coolbet Hokiliigas jätkab kaotustega Narva PSK, kes lisaajal kaotas SK Viru Sputnik tulemusega 3:4 (0:1; 2:1; 1:1; 0:1 OT), kaks väravat nii Maksim Urlihhilt kui Igor Statkevichilt Sputniku kasuks. Naiste Hokiliigas kaotas HC Everest Viljandi jäähallis toimunud kohtumises HK Roosa Panter I tulemusega 1:8 (0:3; 1:2; 0:3), ainsa värava lõi Estrit Aasma.

Koroona: Toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused paarismängus
08.11.2021

Ida-Virumaa meistriteks paarismängus tulid Jüri Mironjuk ja Ralf Burk. Võistluse võitjad olid Guido Trees, Olav Karu Peningi spordiklubist.

Kergejõustik: Toimus Äkke krossituuri viimane etapp
08.11.2021

Äkke krossituuri viimane etapp oli ühisstart. 1 km olid kiiremad - Marten Virkebau ja Ksenia Goldman, 2,5 km - Andero Virkebau ja Jelizaveta Triffonova, 5 km - Andrei Kuznetsov ja Natalja Sazonova.

Kergejõustik: Toimusid Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused
08.11.2021

Kolm alavõitu saavutasid Savva Novikov (KJK Visa/Jõhvi SK) PU16 vanuseklassis - 50 m ja 50 m tõkkeid, kõrgus; Anna Panenko (KJK Atleetika) TU18 vanuseklassis - 50 m, kaugus ja kolmik; Anfisa Karyagina (KJK Visa/Jõhvi SK) TU18 vanuseklassis - 50 m tõkkeid, kõrgus ja kuul. Kõrgushüppes ületas Olivia Oleinik TU14 vanuseklassis 1.45, mis on parem vanemate vanuseklasside tulemusest. Osalejaid oligi rohkem U14 vanuseklassis.

Sportaeroobika: Jõhvi Spordihallis toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused
08.11.2021

Ida-Virumaa meistrivõistlustel sportaeroobikas oli esindatud kolm klubi. 22 välja antud meistritiitlist võitis 18 SK Fööniks, kaks sai nii Jõhvi SK kui Narva Pärlid SK võistlejad.

Ujumine: Kohtla-Järvel toimus laste ujumisvõistlus Vetesellist Vahumeistriks
08.11.2021

Wiru Spordikeskuse ujulas toimunud laste ujumisvõistlusel Vetesellist Vahumeistriks olid võitjate seas seitsme klubi võistlejad - kokku oli esindatud üheksa klubi.

Male: Toimus SK Diagonaal välkmale seeriavõistluse IV etapp
08.11.2021

SK Diagonaal välkmale seeriavõistluse IV etapi esikolmik: Roman Abramov (SK Diagonaal) [8p 9-st], Daniil Šnurov (MA Vabaettur) [8p], WCM Svetlana Pritulina (SK Valge Ratsu) [6p].

Korvpall: Optibet Rahvaliigas peeti järjekordsed kohtumised
08.11.2021

Kohtla-Järvel peetud kohtumises kaotas Enteh Sillamäe SK tulemusega 51:58, poolaeg 27:33. Entehi parim Pavel Maikov 21 punktiga ja Sillamäelt Oleg Leontjev 23 punktiga. Jõhvis peetud kohtumises ei piisanud KK HITO/BC Karjamaa mängija Kaspar Kaukesi 27 punktist, et võita Jõhvi Kossutiimi võistkonda, kus neli mängijat said kirja kahekohalise punktisumma. Lõpptulemus Jõhvi Kossutiimi kasuks 77:67, poolaeg 38:32.