3031

Ida/Viru

Korvpall: Sillamäel peeti tasavägine kohtumine
24.01.2022

Optibet Rahvaliigas võitis Sillamäe SK kodus Jõhvi Kossutiimi tulemusega 57:52, poolaeg 30:28. Võit saadi tänu viimasele veerandile, mis võideti 10 punktiga. Parim korvikütt oli 19 punktiga Andrei Krjutskov, Jõhvi meeskonnas 15 punktiga Nikita Golovin ja 14 punktiga Kristo Noorhani.

Suusatamine: Toimus reedeõhtuste suusasõitude teine etapp
24.01.2022

Sinimäel toimunud reedeõhtuste suusasõitude 2. etapil näitasid kiiremaid aegu 1 km Arseni Zabolotny ja Adelina Zaitseva, 3 km Viktor Shemarin ja Natalja Skvortsova ning 6 km Anatoli Shibanov. Oma võimeid pani proovile 41 suusasõpra.

Kergejõustik: Alina Ionova U14 vanuseklassi Eesti meister mitmevõistluses
24.01.2022

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud U14, U16, U18, U20 Eesti meistrivõistlustel mitmevõistluses saavutas KJK Kalev Sillamäe esindaja Alina Ionova U14 vanuseklassis I koha 3829 punktiga.

Suusatamine: Eesti noorte meistrivõistlustelt medalid
24.01.2022

Mammastes toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel N16 vanuseklassis tuli Herta Rajas nii vabatehnika sprindis kui 5 km klassikatehnika eraldistardis 3. kohale.

Jäähoki: Naiste Hokiliigas Everestile viik
24.01.2022

Naiste Hokiliigas mängis HC Everest 0:0 viiki Hokiklubiga Säde. Turniiritabelis on HC Everest teisel kohal.

Jalgpall: Narva SK Ganza mängis viiki
24.01.2022

Saalijalgpalli esiliiga 11. voorus mängis S. Narva SK Ganza 4:4 viiki S. Tallinna FC Cosmos II. Poolaeg kaotati 3:4. Väravad Valeri ja Sergei Grigorjevilt, Ilja Boroðnevilt ning Vladislav Gorðkovilt.