Aeg: 30.01.2022 10:30 - 30.01.2022 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Einar Vaino

Petank: Toimus Voka IV sisekarikavõistluste 4. etapp (trio)
Aeg: 30.01.2022 11:00 - 30.01.2022 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Korvpall: Optibet Rahvaliiga: BK Narva - Sillamäe SK
Aeg: 30.01.2022 14:30 - 30.01.2022 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla

Suusatamine: Toimus Estoloppeti sarja esimene maraton
30.01.2022

36. Viru maratoni 42 km distantsil näitas Ida-Virumaa meestest kiiremat aega Alutaguse Suusaklubi esindaja Danny-Rocco Anton, kes lõpetas 21, naistest Margit Ahu (üldjärjestuses 187, naistest 9). M70 lõpetas esimesena Jevgeni Voloshin Narva Suusaklubist Firn (üldjärjestuses 112). 21 km lõpetas 32 Aljona Jagunina, kes naistest oli kolmas.

Jäähoki: Coolbet Hokiliigas edukad Narva PSK ja HC Everest
30.01.2022

Nädalavahetusel peetud Coolbet Hokiliiga kohtumistes sai oma teise võidu Narva PSK kui võitis HC Vipersit tulemusega 7:3 (0:1 ; 6:1 ; 1:1), kaks väravat Maksim Burkovilt. SK Viru Sputnik aga pidi vastu võtma kaks kaotust, esmalt Välk 494 tulemusega 1:4 (1:1 ; 0:1 ; 0:2) ja täna HC Everestlt 4:12 (2:4; 2:2; 0:6). Kolm väravat Everesti kasuks lõid Yakov Naumov ja Florentin Mantulov.

Kergejõustik: Eesti karikavõistlustelt medalid
30.01.2022

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti karikavõistlustel saavutas Anna Panenko (KJK Atleetika) kaks esikohta noorte arvestuses - kolmikhüppes 12.38 ja kaugushüppes 6.07, Viktor Morozov (KJK Atleetika) võitis meeste kolmikhüppe 15.01 ja Savva Novikov (KJK Visa) noorte kolmikhüppe 13.08, kolmanda koha sai poiste 800 m jooksus Vjtšeslav Gorbunov (KJK Visa).

Laskesuusatamine: Haanjas toimus Baltic Biathlon Cup II + Värska Originaal III
30.01.2022

Baltic Biathlon Cup II + Värska Originaal III esimesel päeval oli kavas sprint, kus parima tulemuse Äkke Suusaklubi/SK Energia esindajatest said Uljana Kiritšuk T13 3. koht, Violetta Konopljova N19 2. koht ja Grigori Fominõkh M22 3. koht. Täna toimunud massstardis Jelizaveta Triffonova N13 1. koht ja Uljana Kiritšuk 3. koht ning kolmandad ka Violetta Konopljova N19 ja Grigori Fominõkh M22 vanuseklassis.

Male: 8. Tallinna Maleklubi sarja "Kevad 2022" teiselt etapilt auhinnalised kohad
30.01.2022

8. Tallinna Maleklubi sarja "Kevad 2022" II etapil jagas B-turniiril 2.-6. Lev Sizov (SK Valge Ratsu) 5 punktiga. C-turniiri aga võitis Artjom Gvozdev (SK Valge Ratsu) 7 punktiga 7-st.