Korraldaja: Sillamäe spordiklubi Ida-Balti

Petank: Voka 4. karikavõistluste autasustamine ja loosiduo
Aeg: 01.05.2022 11:00 - 01.05.2022 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Aeg: 01.05.2022 12:00 - 01.05.2022 17:00:00
Korraldaja:

Endise Aidu karjääri territoorium.

Ujumine: Toimusid Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused
01.05.2022

Wiru Spordikeskuse ujulas toimunud Kohtla-Järve lahtistel meistrivõistlustel saavutasid kõige rohkem esikolmiku kohti Narva SK Energia ujujad - 11 esi-, 9 teist ja 5 kolmandat kohta, järgnesid Kohtla-Järve Spordiselts Kalev (10, 5, 4) ja Jõhvi Spordikool (10, 4, 3). Kokku oli osalejaid kaheksast klubist.

Male: Aleksandr Volodin võitis Fischeri male turniirisarja
01.05.2022

Kuue nädala jooksul toimus 30 fischeri male turniiri, mille võitis Aleksandr Volodin (SK Diagonaal). Ta osales 19 turniiril ja võitis nendest 15. Kokku osales turniiridel 28 malemängijat. Turniiri korraldasid koostöös Vint.ee ning Eesti Maleliit.

Kergejõustik: Pannjärvel toimus 16. korda kindrali jooks
01.05.2022

Liikudes läbi Alutaguse jooksusarja esimeseks jooksuks oli 16. kindral Tõnissoni jooks, kus 10 km oli kiirem Dmitri Aristov ajaga 0:38:43 ja 5 km Aveli Uustalu ajaga 0:22:57. Militaarjooksu 21,1 km distantsil oli kiirem Indrek Roos, kolmandana lõpetas distantsil olnud ainuke kindral Aleksander Toots.