Esilehele      Sisukord
Esilehele
Mai 2022
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Kalender

Kabe: INTO seeriaturniiri 5. etapp
Aeg: 07.05.2022 10:00 - 07.05.2022 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Kergejõustik: Ida-Virumaa jooksusari - Aidu Seiklusjooks
Aeg: 07.05.2022 10:00 - 07.05.2022 13:00:00



2.ETAPP - AIDU
AIDU KARJÄÄR


VÕISTLUSJUHEND

KORRALDAJA: IDA-VIRUMAA SPORDILIIT


KORRALDUSKOMITEE:
VÕISTLUSTE SEKRETÄR - Maarika Raja, maarika.raja@gmail.com
VÕISTLUSTE JUHATAJA - Andrus Lehismets, andrus.lehismets@gmail.com
Timo Juursalu, timojuursalu@gmail.com
RADADE ÜLEM - Avo Sambla, avo.sambla@gmail.com



PROGRAMM 07.05.2022
SEKRETARIAAT - 10:00-10:55
TILLUJOOKS - 10:45
1KM START - 11:00
3KM START - 11:30
6KM START - 12:00


Vabamaadlus: Alutaguse Mõmmi
Aeg: 07.05.2022 11:00 - 07.05.2022 16:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Kuldkaru, Aleksei Hapov

Wiru Spordikeskus.


Korvpall: Optibet Rahvaliiga poolfinaal: BK Narva - Jõhvi Kossutiim
Aeg: 07.05.2022 14:00 - 07.05.2022 15:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Jalgpall: Esiliiga: Ida-Virumaa FC Alliance - Harju JK Laagri
Aeg: 07.05.2022 15:00 - 07.05.2022 16:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Jalgpall: Coolbet saaliliiga 5. koha mäng: S. Sillamäe Alexela - S. Narva United FC
Aeg: 07.05.2022 15:00 - 03.05.2022 16:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Korvpall: Optibet Rahvaliiga poolfinaal: Tööriistamarket/Lüganuse - KK HITO/BC Karjamaa
Aeg: 07.05.2022 16:00 - 07.05.2022 17:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Jalgpall: Coolbet saaliliiga 7. koha mäng: S. Npm Silmet FC Sillamäe - S. Rummu Dünamo
Aeg: 07.05.2022 18:30 - 07.05.2022 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone



Uudised


Kergejõustik: Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustelt medalid
07.05.2022

Järvakandi terviserajal toimunud Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutasid teise koha TU14 vanuseklassis Aleksandra Artamonova (KJK Kalev Sillamäe) 1 km distantsil ajaga 3.15, naiste 4 km distantsil Kaisa Kukk ajaga 13.48, meeste 4 km distantsil Deniss Šalkauskas ajaga 11.30 ja N23 4 km distantsil Saina Mamedova (KJK Kalev Sillamäe) ajaga 16.17.


Kergejõustik: Aidus toimus Ida-Virumaa jooksusarja teine etapp
07.05.2022

Ida-Virumaa jooksusarja teise etapi Aidu seiklusjooksu kiiremad 6 km olid Lauri Räbin ajaga 21.44 ja Aveli Uustalu ajaga 25.03 (üldjärjestuses 11), 3 km Aleksandr Vassiljev ajaga 12.41 ja Anette Kivimägi ajaga 13.14 ning 1 km Mihhail Šnurov ajaga 5.48 ja Teisi Kivend ajaga 5.48.


Korvpall: Optibet Rahvaliiga Ida-Regiooni finalistid selgunud
07.05.2022

Narva Spordikeskuses toimunud poolfinaalides võitis BK Narva Jõhvi Kossutiimi tulemusega 85:71 ja Tööriistamarket/Lüganuse KK HITO/BC Karjamaad tulemusega 98:76. Kolmanda koha mängus kohtuvad seega homme Narva Spordikeskuses kell 12.00 Jõhvi Kossutiim ja KK HITO BC Karjamaa ning võitja selgub kell 14.00 BK Narva ja Tööriistamarket/Lüganuse vahelises kohtumises.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles