Male: SK Diagonaal kiirmale etapp
Aeg: 08.05.2022 10:30 - 08.05.2022 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Einar Vaino

Ujumine: Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused taliujumises - Voka taliujumise III etapp

Toimumiskoht: Kiviõli staadion

Jalgpall: Naiste esiliiga: Jõhvi Phoenix ja JK Narva Trans ÜN (N) - Viimsi JK (N)
Aeg: 08.05.2022 15:15 - 08.05.2022 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion

Jalgpall: Trans ja Alliance kaotasid, saaliliigas selgus 5. koha omanik
08.05.2022

Premium liiga 12. voorus kaotas JK Narva Trans Tallinna JK Legion tulemusega 0:1, poolaeg 0:0. Esiliiga 12. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance Harju JK Laagri tulemusega 0:3, poolaeg 0:1. Coolbet saaliliiga 5. koha mängus võitis S. Narva United FC teistkordselt S. Sillamäe Alexela tulemusega 9:3, poolaeg 2:1 ja lõpetab selle hooaja viiendana. Andrei Panteleevilt kolm, Maksim Raužinilt ja Daniil Dikopavlenkolt kaks väravat.

Tõstmine: Eesti U17 meistrivõistlustelt rekordid ja medalid
08.05.2022

Käärikul toimunud Eesti U17 meistrivõistlustel püstitas Emely Raud uue Eesti U17 rekordi rebimises 65 kg -76 kg kaalukategoorias, Ivan Vorobjov U15 rekordi rebimises 71 kg 61 kg kaalukategoorias ja Aleksei Kuzmin U15 viis rekordit 81 kg kaalukategoorias - rebimises 110 kg, tõukamises 135 ja 140 kg ning kogusummas 245 ja 250 kg. Kõigile neile ka kuldmedalid. Naiskondadest oli SK EDU teine ja meeskondadest kolmas.

Vabamaadlus: Kohtla-Järvel toimus "Alutaguse Mõmmi"
08.05.2022

Wiru Spordikeskuses toimunud rahvusvahelisel vabamaadluse turniiril "Alutaguse Mõmmi" osalesid peale Eesti noormaadlejate veel võistlejad Soomest ja Leedust. SK Kuldkaru noormaadlejad jätsid koju 7 esi-, 6 teist- ja 8 kolmandat kohta.

Discgolf: Toimus Ida-Virumaa nädalamängude neljas etapp
08.05.2022

Ida-Virumaa nädalamängude 4. etapil oli edasijõudnute esikolmik Vaiko Järvi, Jarko Kool ja Sander Filippov tulemusega -7, harrastajate klassi esikohta jagasid Tarmo Hütt ja Margus Lepasaar tulemusega -4, algajatest oli parim Meriliis Uustalu +5.