Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kolmapäeval FC Lootus - FC Levadia II

28.09.2009

Pühapäeval peeti Eesti jalgpallimeistrivõistluste 29. vooru kohtumist, ühes neis alistas Kiviõli Tamme Auto võõrsil Pärnu Vapruse 3:4. Vooru keskne kohtumine peetakse kolmapäeval kell 17 Kohtla-Järvel, kus tabeli teine FC Lootus võõrustab liidrit, kohtlajärvelastest viie punkti kaugusel olevat Tallinna FC Levadia II.

Esiliiga XXIX voor pühapäeval, 27. septembril:

kell 14.00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – KIVIÕLI TAMME AUTO  3:4 (3:3)
mitteametlik protokoll
Väravad: 10., 22. Ivan Velikopolje, 15. Aleksei Galkin - 20., 23. Stanislav Russakov, 45. pen. Erik Šteinberg, 65. Sergei Kostin
Hoiatused: 25. Renat Osmanov, 90. Ilja Krivošein
76. Taavi Lauritsa löödud penalti tõrjus Dmitri Vorobjov, saades ühtlasi ka vigastada

JK Vaprus: 1-Pikker, 2-Voznjuk, 3-Anso, 4-Aavik, 6-Saal, 10-Laurits, 11-Velikopolje, 12-Galkin (64. 8-Tiit), 15-Gurejev (64. 13-Kaarlimäe), 19-Paabut (80. 17-Rättel), 20-Melts.
Varus: 8-Tiit, 17-Rättel, 13-Kaarlimäe.

Tamme Auto: 1-Vorobjov (76. 90-Rubtsov), 4-Kostin, 5-Russakov, 7-Osmanov (46. 19-Krivošein), 8-Kuslap, 9-Kirilov, 10-Šteinberg (90. 15-Ivarinen), 11-Antonov (46. 12-R. Gurbanov), 14-Tiismann (69. 22-Filimonov), 18-Borissenko, 20-Smetanin.
Varus: 15-Ivarinen, 12-R. Gurbanov, 21-Derjabin, 22-Filimonov, 90-Rubtsov, 19-Krivošein.

Mänguolud: +15, pilves ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Kaupo Õismaa, Andrei Karhu


kell 14.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – RAKVERE FC FLORA  3:0 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 19., 79. Eduard Komarov, 41. Maksim Aleksejev
Hoiatused: 66. Pavel Rubel - 21. Esko Brandt, 59. Mihkel Saar, 81. Martin Polluks

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 5-Tkatšuk (36. 4-Rubel), 8-Novikov, 10-Latõnin, 11-Titenok, 14-Dolinenko, 18-Kisseljov, 23-Ivanov, 28-Aleksejev, 35-Kostin, 38-Komarov.
Varus: 4-Rubel, 25-Orlov.

Rakvere FC Flora: 30-Susi, 5-Stamm, 6-Kaasik, 8-M. Saar, 11-Brandt (84. 14-Kiis), 15-Rannamäe, 17-A. Tovstik, 18-Valmas (84. 12-Rohtla), 20-Akimov, 21-Polluks, 25-K. Saar.
Varus: 12-Rohtla, 14-Kiis, 7-Klaasen.

Mänguolud: +16, päikesepaistine ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 35
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Tõnu Palts, Erko Kookla


kell 14.00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK II – VALGA FC WARRIOR  0:2 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 25. Rasmus Munskind, 71. Sander Rõivassepp
Hoiatused: 54. Ats Sillaste - 39. Karl Ivar Maar, 57. Nikita Baranov

JK Tulevik II: 1-Koppel, 2-Stern (76. 17-Metsa), 3-Sirel, 4-Mets (46. 15-M. Sillaste), 7-Luigend, 8-Tölpus, 10-Reinsoo, 13-Roops, 14-A. Sillaste (76. 16-Raid), 18-J. Luhakooder (46. 6-Miländer), 19-Sinilaid.
Varus: 16-Raid, 11-Orav, 5-Raave, 6-Miländer, 17-Metsa, 15-M. Sillaste.

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Pärt (59. 14-Lätt), 3-Baranov, 4-Danelson, 5-Mütt, 6-Klemmer, 7-Maar (81. 19-Lepistu), 8-Ottis, 9-Rõivassepp (88. 17-Brauer), 10-Munskind, 11-Leimann.
Varus: 1-Palm, 13-Ahven, 14-Lätt, 16-Andres, 17-Brauer, 18-Pikkor, 19-Lepistu.

Mänguolud: +14, pilves ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Andreas Vaks


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – LASNAMÄE FC AJAX  1:3 (1:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 30. Ken Kallaste - 20. Aleksandr Kirpu, 36. Vladimir Gerassimov, 84. Pavel Iljuhhin
Hoiatus: 52. Šahriar Abdullajev

FC Flora II: 1-Pedõk, 3-Akhalbedashvili, 4-Indermitte, 6-Klaus, 7-Peitre, 8-Anier, 9-Tammemägi (43. 20-Goldberg), 10-Mööl, 11-Kallaste, 14-Stüf, 17-Pallo.
Varus: 2-Paavo, 20-Goldberg.

FC Ajax: 1-Mamutov, 3-A. Kirpu, 5-Avdeenko, 9-Kondratenko, 10-Tasso, 14-Abdullajev (72. 6-Iljuhhin), 15-Jõgiste, 17-Gaidajenko (62. 8-Suvorikov), 18-Gerassimov, 19-Borissov, 21-Ljahhovetski (77. 2-D. Kovtun).
Varus: 20-Mihhasev, 6-Iljuhhin, 2-D. Kovtun, 8-Suvorikov.

Mänguolud: +14, pilves sademeteta ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Marko Leevand

Turniiritabel
1  Tallinna FC Levadia II  28  20  7  1  79:13  67
2  Kohtla-Järve FC Lootus  28  20  2  6  67:31  62
3  Lasnamäe FC Ajax  29  15  4  10  59:46  49
4  Valga FC Warrior  29  15  2  12  46:53  47
5  Kiviõli Tamme Auto  29  14  2  13  62:61  41
6  Pärnu JK Vaprus  29  10  5  14  54:59  35
7  Tallinna JK Legion  29  10  4  15  54:61  34
8  Viljandi JK Tulevik II  29  9  4  16  41:66  31
9  Tallinna FC Flora II  29  6  4  19  22:50  22
10  Rakvere FC Flora  29  7  2  20  38:82  17

Väravalööjate edetabel 27. septembri seisuga:
29 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
15 - Anton Semjonov (FC Lootus)
14 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
12 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
12 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
11 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
11 - Jaan Leimann (FC Warrior)
9 - Sergei Tasso (FC Ajax)
9 - Pavel Iljuhhin (FC Ajax)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (79) - Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 8, Tõnis Starkopf 8, Indrek Zelinski 6, Artjom Artjunin 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Vladimir Vassiljev 4, Maksim Rõtškov 4, Trevor Elhi 2, Markus Holst 2, Andreas Raudsepp 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1,
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus (67) - Anton Semjonov 15, Vitali Bolšakov 12, Konstantin Karin 8, Viktor Plotnikov 6, Sergei Popov 6, Aleksei Žukov 5, Irfan Ametov 4, Jan Demidovitš 3, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1.
Omavärav: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)
 
Kiviõli Tamme Auto (62) - Tõnis Starkopf 21, Dmitri Kirilov 7, Erik Šteinberg 7, Stanislav Russakov 6, Sergei Kostin 6, Dmitri Šelehhov 3, Ilja Krivošein 2, Aleksei Borissenko 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Aleksei Derjabin 1, Rustam Gurbanov 1

Lasnamäe FC Ajax (59) - Šahriar Abdullajev 14, Sergei Tasso 9, Pavel Iljuhhin 9, Sergei Kononov 6, Juri Gaidajenko 3, Vladimir Gerassimov 3, Aleksandr Kirpu 3, Deniss Skobelev 2, Andrei Borissov 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Deniss Kovtun 1, Deniss Jõgiste 1, Vladimir Ljahhovetski 1
Omavärav: Martti Klaus (FC Flora II)

Pärnu JK Vaprus (54) - Ranet Lepik 8, Martin Partsioja 7, Taavi Laurits 6, Ivan Velikopolje 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Rait Sõrmus 3, Ander Paabut 3, Kaarel Kaarlimäe 3, Aleksei Galkin 3, Artur Rättel 2, Taavi Midenbritt 1, Indres Põder 1, Tanel Melts 1

TJK Legion (54) - Aleksandr Pavlikhin 15, Maksim Kisseljov 12, Mark Švets 4, Eduard Komarov 3, Aleksandr Ivanov 2, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Rubel 1, Vadim Samulin 1, Vladimir Gorbatov 1, Maksim Aleksejev 1

Valga FC Warrior (46) - Jaan Leimann 11, Sander Rõivassepp 8, Erkki Junolainen 7, Rasmus Munskind 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Priidu Ahven 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1

Viljandi JK Tulevik II (41) - Raido Roman 7, Eerik Reinsoo 7, Sergei Jegorov 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Janek Kalda 2, Tanel Võtti 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Karol Mets 1, Juri Jevdokimov 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (38) - Alar Petrovits 11, Esko Brandt 5, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 5, Sergei Akimov 3, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alari Aunapuu 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (22) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 4, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Karl Mööl 1, Erkki Junolainen 1, Andre Frolov 1, Janno Roosimets 1, Edwin Stüf 1


sportiv.ee/jalgpall.ee/fcflora.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles