Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kalev ja Trans võitsid

03.10.2009

Jalgpalli meistriliiga 30. voorus said võidu nii Sillamäe Kalev kui ka Narva Trans.

kell 14.00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 4, Kuressaare)
FC KURESSAARE - PAIDE LINNAMEESKOND  4:1 (1:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 38. Dmitri Skiperski, 65. Martti Pukk, 78. Mark Švets, 87. Jaanis Kriska - 80. Meelis Rooba
Hoiatused: 35. Aivo Laul, 89. Endrik Jäger - 57. Carl Tubarik

FC Kuressaare: 1-Kütt, 15-U. Rajaver, 5-Aava, 4-Kluge, 8-Lepp, 13-Laul, 7-Švets (83. 14-Jäger), 18-Aljas (57. 26-Laht), 11-Kuusik (69. 3-Kriska), 9-Pukk, 2-Skiperski.
Varus: 30-Kotkas, 22-Azarov, 19-Margus Rajaver, 6-Pohlak, 26-Laht, 14-Jäger, 3-Kriska.

Paide LM: 21-Ventsel, 13-Mägi, 3-Tubarik (85. 4-Kööp), 25-Varendi, 6-Saar, 26-Leetma, 17-Rooba, 7-Pebre, 8-Kõll, 10-Rikberg (40. 24-Lomp), 19-Ellram (78. 30-Neemelo).
Varus: 1-Toom, 24-Lomp, 4-Kööp, 30-Neemelo, 18-Reinaru, 29-Kald, 14-Köhler.

Mänguolud: +10, vahelduv pilvisus, sademeteta; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 260
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Kaupo Õismaa


kell 14.00 Sillamäe Kalevi staadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - TARTU JK TAMMEKA  3:0 (1:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 34. Kazimieras Gnedojus, 52., 90.+2. Evgeny Kabaev
Hoiatus: 54. Eimantas Valaitis

JK Sillamäe Kalev: 16-Djatšenko, 18-Nesterovski, 5-A. Kulik, 3-Naumov, 2-Valaitis (75. 14-Grigas), 20-Užkuraitis, 4-Gnedojus (80. 9-Mutik), 21-Stankevicius, 13-Dubõkin, 7-Lipartov (67. 17-Vihrov), 10-Kabaev.
Varus: 1-Starodubtsev, 9-Mutik, 17-Vihrov, 14-Grigas, 11-Daniljuk, 99-Gruznov.

JK Tammeka: 90-Stehling, 64-Konal, 4-Oleme, 20-Kiidron, 36-Aristov, 7-Tenno, 45-Teniste, 65-Schachner, 21-Hansi (65. 23-Paapsi), 85-Vouis (74. 32-Tamm), 80-Hamdouchi (83. 13-Laabus).
Varus: 70-Artjunin, 15-Kaldoja, 16-Toom, 13-Laabus, 32-Tamm, 11-Sonn, 23-Paapsi.

Mänguolud: +5, päikesepaisteline, tuuline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 155
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Heigo Paglant


kell 14.00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK - NÕMME JK KALJU  3:2 (2:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 2. Juri Jevdokimov, 39. ov. Martin Tšegodajev, 64. Rauno Alliku - 3. Tõnis Kaukvere, 6. Martin Tšegodajev
Hoiatused: 69. Tanel Võtti, 83. Rasmus Luhakooder - 53. Risto Kägo, 81. Diego Balbinot

JK Tulevik: 12-Orgla, 27-Roops, 22-Tutk, 25-Koogas, 2-Veis, 15-Taar, 24-Võtti (83. 28-Kalda), 26-Alliku, 10-Jevdokimov (77. 17-Jegorov), 16-Luts, 23-A. Sillaste (81. 20-R. Luhakooder).
Varus: 1-Koppel, 4-Sinilaid, 21-Naris, 20-R. Luhakooder, 17-Jegorov, 13-Reinsoo, 28-Kalda.

JK Kalju: 31-Hermanson, 28-Novikov, 3-Balbinot, 25-Hurt, 4-R. Kägo (59. 9-Smirnov), 8-Arruda, 16-Maccari, 18-Terehhov, 5-Nunes, 11-Kaukvere, 12-Tšegodajev.
Varus: 1-Savitski, 29-Mäekala, 22-Pak, 9-Smirnov, 19-Rõškevitš.

Mänguolud: +6, vahelduv pilvisus, hetkel ei saja; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 200
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Rein Pajunurm


kell 14.00 Kalevi keskstaadion (Staadioni 1, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - TALLINNA FC LEVADIA  0:1 (0:0) 
mitteametlik protokoll
Värav: 84. Deniss Malov
Hoiatused: 62., 62. Aleksei Demutski - 62. Konstantin Nahk
Eemaldamised: 62. Aleksei Demutski - 79. Vitali Leitan

JK Tallinna Kalev: 1-Reelo, 2-Viikna (85. 13-Stüf), 3-Savitski, 4-Korju, 5-Mõistlik (90.+2. 33-Ošomkov), 6-Vahtramäe, 7-Kõrtsmik (46. 14-Oja), 8-Demutski, 9-Kõlu, 10-Paponov, 11-Tomson.
Varus: 13-Stüf, 33-Ošomkov, 14-Oja.

FC Levadia: 30-Kaalma, 2-Kalimullin, 4-Morozov, 7-Šišov, 13-Marmor, 8-Nahk, 14-Malov, 15-Saarelma, 5-Leitan, 9-Gussev, 23-Neemelo.
Varus: 1-Kütt, 15-E. Puri, 27-Teniste, 28-Subbotin, 6-Mones, 11-Zelinski.

Mänguolud: +7, vahelduv pilvisus, väljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 120
Peakohtunik: Sten Kaldma
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Dmitri Vinogradov


kell 17.00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn) - otseülekanne TV14-s
TALLINNA FC FLORA - NARVA JK TRANS  1:2 (1:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 25. Oliver Konsa - 18. pen. Aleksandr Tarassenkov, 82. ov. Mikk Reintam
Hoiatused: 18. Karl Palatu - 29. Eduard Ratnikov, 88. Sergei Starovoitov

FC Flora: 25-Aksalu, 22-Allas, 24-Palatu, 26-Reintam, 17-Rüütli, 33-Anniste, 11-Frolov, 7-Mošnikov (75. 5-Kasimir), 19-Kams (75. 27-Kuresoo), 20-Dupikov (64. 2-Kallaste), 8-Konsa.
Varus: 1-Pedõk, 2-Kallaste, 16-Jürgenson, 15-Vanna, 5-Kasimir, 27-Kuresoo.

JK Trans: 1-Ussoltsev, 15-Kitto, 18-Volodin, 4-Gorškov, 2-Rimas, 7-Tarassenkov, 8-Breytveyt (84. 14-Bazjukin), 10-E. Ratnikov, 5-Kazakov (58. 9-dos Santos), 21-D. Ratnikov (68. 3-Starovoitov), 11-Leontovitš.
Varus: 33-Stonys, 13-Lepik, 3-Starovoitov, 22-Eder, 14-Bazjukin, 9-dos Santos.

Mänguolud: +10, vahelduv pilvisus, väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 148
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Jaanus Mutli
Neljas kohtunik: Taavi Tüvist

Turniiritabel (28-30/36)
1 Tallinna FC Levadia  28 25 3 0 102:18 78
2 JK Sillamäe Kalev  30 22 3 5 75:30 69
3 Narva JK Trans  29 18 5 6 71:25 59
4 Tallinna FC Flora  29 15 6 8 52:28 51
5 Nõmme JK Kalju  30 13 6 11 57:38 45
6 Viljandi JK Tulevik  30 12 6 12 40:40 42
7 Paide Linnameeskond  30 6 4 20 17:76 22
8 FC Kuressaare  30 6 3 21 19:84 21
9 Tartu JK Tammeka  29 5 2 22 25:75 17
10 JK Tallinna Kalev  29 3 4 22 24:68 13

Sportiv.ee/jalgpall.ee/fcflora.ee

Väravalööjate edetabel 3. oktoobri seisuga:
22 - Vitali Gussev (FC Levadia)
19 - Felipe Nunes (JK Kalju)
17 - Nikita Andreev (FC Levadia)
12 - Alexey Naumov (JK Sillamäe Kalev)
11 - Alo Dupikov (FC Flora)
11 - Dmitri Lipartov (JK Sillamäe Kalev)
11 - Juri Jevdokimov (JK Tulevik)
11 - Aleksandr Tarassenkov (JK Trans)
10 - Sander Puri (FC Levadia)
10 - Aleksandr Kulik (JK Sillamäe Kalev)
10 - Vitali Leitan (FC Levadia)
10 - Daniil Ratnikov (JK Trans)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia: (102) - Vitali Gussev 22, Nikita Andreev 17, Sander Puri 10, Vitali Leitan 10, Konstantin Nahk 9, Indrek Zelinski 7, Tarmo Neemelo 7, Deniss Malov 5, Tomi Saarelma 4, Vladislav Ivanov 3, Taijo Teniste 1, Anton Aristov 1, Kristian Marmor 1, Andrei Kalimullin 1, Aleks Mones 1, Tihhon Šišov 1
Omavärav: Kalle Lepp (FC Kuressaare), Jaanis Kriska (FC Kuressaare)

JK Sillamäe Kalev: (75) - Alexey Naumov 12, Dmitri Lipartov 11, Aleksandr Kulik 10, Aleksandr Dubõkin 8, Maksim Gruznov 8, Evgeny Kabaev 5, Vilius Lapeikis 4, Kazimieras Gnedojus 3, Vitalis Stankevicius 2, Nerijus Maciulis 2, Vassili Kulik 2, Gvidas Grigas 1, Sergei Vihrov 1, Irfan Ametov 1, Dmytro Boyko 1, Igor Rogov 1, Eimantas Valaitis 1
Omavärav: Jaanis Kriska (FC Kuressaare), Anton Aristov (JK Tammeka)

Narva JK Trans: (71) - Aleksandr Tarassenkov 11, Daniil Ratnikov 10, Sergei Leontovitš 7, Sergei Kazakov 6, Maksim Bazjukin 4, Nikolai Lõsanov 4, Eduard Ratnikov 4, Tomas Rimas 4, Philipp Breytveyt 4, Vladislav Ivanov 3, Stanislav Kitto 3, Sergei Starovoitov 3, Artjom Dmitrijev 2, Viera Dos Santos 2, Vitoldas Cepauskas 1, Kristjan Tiirik 1
Omavärav: Aivo Laul (FC Kuressaare), Mikk Reintam (FC Flora)

Nõmme JK Kalju: (57) - Felipe Nunes 19, Tõnis Kaukvere 9, Janar Tükk 5, Miroslav Rõškevitš 5, Maksim Smirnov 3, Martin Hurt 3, Murilo Maccari 3, Diego Balbinot 2, Vitali Shuhanau 2, Andrus Mitt 1, Risto Kägo 1, Rafael 1, Martin Tšegodajev 1
Omavärav: Andrei Kalimullin (FC Levadia), Tõnis Vanna (FC Flora)

Tallinna FC Flora: (52) - Alo Dupikov 11, Vjatšeslav Zahovaiko 9, Martin Vunk 7, Oliver Konsa 5, Siksten Kasimir 4, Henri Anier 3, Sergei Mošnikov 3, Karl Palatu 3, Mikk Reintam 1, Gert Kams 1, Ken Kallaste 1, Joonas Tamm 1, Siim Luts 1, Aivar Anniste 1, Markus Jürgenson 1

Viljandi JK Tulevik: (40) - Juri Jevdokimov 11, Andre Frolov 5, Jürgen Kuresoo 4, Aleksandr Kulatšenko 4, Rauno Alliku 4, Siim Luts 3, Rauno Tutk 2, Albert Taar 1, Janar Toomet 1, Janek Kalda 1, Andres Koogas 1, Sergei Jegorov 1
Omavärav: Märt Kluge (FC Kuressaare), Martin Tšegodajev (JK Kalju)

JK Tammeka: (25) - Albert Prosa 4, Heiko Tamm 3, Mikk Laas 3, Kristjan Paapsi 2, Mario Hansi 2, Bernhard Schachner 2, Mihkel Mikheim 1, Kaarel Kiidron 1, Reio Laabus 1, Kaarel Torop 1, Siim Valtna 1, Timo Teniste 1, Secran Konal 1, Artjom Artjunin 1, Panagiotis Vouis 1

JK Tallinna Kalev: (24) - Vahur Vahtramäe 5, Mait Nõmme 4, Edwin Stüf 3, Rasmus Tomson 3, Vladislav Tšurilkin 2, Anti Kõlu 2, Reimo Oja 1, Juri Tiismann 1, Aleksandr Karpõtšev 1, Vahur Kiis 1, Maksim Paponov 1

FC Kuressaare: (19) - Dmitri Skiperski 6, Reijo Kuusik 3, Martti Pukk 3, Sander Laht 2, Märt Kluge 1, Rene Aljas 1, Urmas Rajaver 1, Mark Švets 1, Jaanis Kriska 1

Paide linnameeskond: (17) - Meelis Rooba 4, Taavi Laurits 3, Andero Pebre 3, Lauri Ellram 2, Martin Saar 1, Ervin Kõll 1, Karel Voolaid 1, Lauri Varendi 1
Omavärav: Kaarel Kiidron (JK Tammeka)



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles