Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kohtla-Järve/Kiviõli vs 2xFC Flora 9:0

04.10.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 30. voorus alistas Kohtla-Järve FC Lootus võõrsil Rakvere FC Flora 5:0 ja Kiviõl Tamme Auto alistas kodus 4:0 Tallinna FC Flora II.

Esiliigas XXX vooru kohtumised pühapäeval, 4. oktoobril:

kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – TALLINNA JK LEGION  7:2 (2:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 11., 76. Sander Rõivassepp, 18. Nikita Baranov, 58., 70. Jaan Leimann, 78. Marten Mütt, 84. pen. Madis Rajando - 71. Eduard Komarov, 86. Maksim Kisseljov
Hoiatused: 67. Rasmus Munskind, 89. Anton Hmelnitski - 28., 72. Eduard Komarov, 45., 62. Vadim Samulin, 67. Aleksei Titenok
Eemaldamine: 62. Vadim Samulin, 72. Eduard Komarov

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Pärt, 3-Baranov, 4-Danelson, 5-Mütt (79. 19-Hmelnitski), 6-Klemmer (69. 13-Lätt), 7-Maar (63. 17-Stepanjan), 8-Ottis, 9-Rõivassepp (79. 16-Karpov), 10-Munskind (80. 14-Kaldvee), 11-Leimann.
Varus: 1-Armas, 13-Lätt, 14-Kaldvee, 16-Karpov, 17-Stepanjan, 18-Gull, 19-Hmelnitski.

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 14-Dolinenko, 23-Ivanov, 18-Kisseljov, 4-Komarov, 35-Kostin, 10-Latõnin, 8-Novikov, 32-Samulin, 11-Titenok, 25-Orlov (57. 6-Rubel).
Varus: 5-Titov, 6-Rubel.

Mänguolud: +11, tuuline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Raul Koppelmaa, Egon Tintse


kell 14.00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  0:5 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 40. Jan Demidovitš, 43., 68. Anton Semjonov, 57. Irfan Ametov, 73. Sergei Popov
Hoiatused: 27. Alari Tovstik - 82. Maksim Pozjabin

Rakvere FC Flora: 30-Susi, 6-Kaasik, 17-A. Tovstik, 5-Stamm, 25-K. Saar, 2-Aunapuu (83. 14-T. Kiis), 8-M. Saar, 18-Valmas (85. 16-Mehike), 11-Brandt (80. 7-Klaasen), 20-Akimov, 10-Petrovits.
Varus: 16-Mehike, 7-Klaasen, 14-T. Kiis, 12-Rohtla.

FC Lootus: 22-Smelkov, 23-Andrejev (62. 2-Vedehhov), 7-Gritsjuk (76. 3-J. Tarassu), 6-Zahharenkov (18. 4-Škaleta), 13-Pozjabin, 17-Demidovitš, 19-Popov, 14-Žukov, 20-Ametov (62. 9-Plotnikov), 10-Semjonov, 15-Bolšakov (80. 8-I. Tarassu).
Varus: 4-Škaleta, 3-J. Tarassu, 9-Plotnikov, 8-I. Tarassu, 2-Vedehhov.

Mänguolud: +9, tuuline, hoovihmadega ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Mait Kröönström


kell 14.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – TALLINNA FC FLORA II  4:0 (1:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 6., 63. Stanislav Russakov, 54. Aleksei Derjabin, 87. Aleksei Borissenko
Hoiatused: 23. Aleksei Boirssenko, 29. Ilja Krivošein

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 8-Kuslap, 6-Hepner, 4-Kostin, 9-Kirilov, 14-Tiismann, 5-Russakov, 18-Borissenko, 17-Šelehhov, 19-Krivošein, 21-Derjabin.
Varus: 90-Rubtsov, 10-Šteinberg.

FC Flora II: 12-Meerits, 5-Vanna, 16-Jürgenson, 10-Mööl, 14-Stüf (74. 7-Allas), 8-Goldberg, 11-Liivamägi, 4-Indermitte, 18-Peitre, 19-Gorohhov, 20-Pallo.
Varus: 7-Allas.

Mänguolud: +10, tuuline, kergelt vihmane ilm; väljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Marger Pormann


kell 14.00 FC Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – VILJANDI JK TULEVIK II  3:0 (2:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 23. pen., 61. pen. Aleksandr Kirpu, 40. Sergei Tasso
Hoiatused: 39. Eerik Reinsoo, 43. Sergei Jegorov, 63. Kaido Koppel
Eemaldamine: 23. Sander Sinilaid, 69. Kaido Koppel
alates 69. minutist on Tuleviku vv Sergei Jegorov

FC Ajax: 111-Mamutov, 3-A. Kirpu, 21-Ljahhovetski (80. 20-Mihhasev), 19-Borissov, 8-Suvorikov, 10-Tasso, 17-Gaidajenko (72. 11-S. Kononov), 14-Abdullajev (72. 6-Iljuhhin), 18-Gerassimov, 5-Avdeenko, 9-Kondratenko.
Varus: 20-Mihhasev, 11-S. Kononov, 6-Iljuhhin, 15-Jõgiste, 13-Fuksov.

JK Tulevik II: 1-Koppel, 5-M. Sillaste, 19-Sinilaid, 2-Naris, 4-Mets, 8-Tölpus, 10-Reinsoo, 3-Kalda (46. 14-Jevdokimov), 15-Luigend (46. 17-Metsa), 7-Roman (80. 16-J. Luhakooder), 18-Jegorov.
Varus: 17-Metsa, 14-Jevdokimov, 11-Orav, 16-J. Luhakooder.

Mänguolud: +9, tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Aivar Gutmann


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – PÄRNU JK VAPRUS  4:0 (2:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 20., 33. Aleks Mones, 76., 87. Vladimir Vassiljev
Hoiatused: 15. Maksim Podholjuzin - 63. Taavi Laurits

FC Levadia II: 12-Lepmets (72. 30-Kassjantšuk), 3-Podholjuzin, 4-Vassiljev, 5-Holst, 6-Kulinitš, 7-Boldõrev (56. 2-Ingermann), 8-Raudsepp (60. 14-Aasmäe), 9-Kovaltšuk, 10-Gurtšioglujants (82. 17-Ustaal), 16-Mones (72. 15-Leht), 19-Subbotin.
Varus: 30-Kassjantšuk, 2-Ingermann, 11-Gretško, 14-Aasmäe, 15-Leht, 17-Ustaal, 21-Rannamaa.

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 3-Anso, 23-Lepik, 4-Aavik, 12-Galkin (68. 13-Kaarlimäe), 11-Velikopolje, 15-Gurejev (80. 16-Könninge), 20-Melts, 10-Laurits (75. 8-Tiit), 9-Paabut.
Varus: 16-Könninge, 13-Kaarlimäe, 8-Tiit.

Mänguolud: +11, tuuline ilm, alates 25. minutist paduvihm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Aivar Israel
Abikohtunikud: Artur Telling, Tõnu Palts

Turniiritabel (30/36)
1 Tallinna FC Levadia II  30 21 7 2 84:16 70
2 Kohtla-Järve FC Lootus  30 22 2 6 75:32 68
3 Lasnamäe FC Ajax  30 16 4 10 62:46 52
4 Valga FC Warrior  30 16 2 12 53:55 50
5 Kiviõli Tamme Auto  30 15 2 13 66:61 44
6 Pärnu JK Vaprus  30 10 5 15 54:63 35
7 Tallinna JK Legion  30 10 4 16 56:68 34
8 Viljandi JK Tulevik II  30 9 4 17 41:69 31
9 Tallinna FC Flora II  30 6 4 20 22:54 22
10 Rakvere FC Flora  30 7 2 21 38:87 17

Väravalööjate edetabel peale 30. vooru:
29 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
18 - Anton Semjonov (FC Lootus)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
14 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
14 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
13 - Jaan Leimann (FC Warrior)
11 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
10 - Sergei Tasso (FC Ajax)
10 - Sander Rõivassepp (FC Warrior)
10 - Aleks Mones (FC Levadia II)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (84) - Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 10, Tõnis Starkopf 8, Indrek Zelinski 6, Artjom Artjunin 6, Vladimir Vassiljev 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Maksim Rõtškov 4, Trevor Elhi 2, Markus Holst 2, Andreas Raudsepp 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1, Igor Subbotin 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus (75) - Anton Semjonov 18, Vitali Bolšakov 14, Konstantin Karin 8, Sergei Popov 7, Viktor Plotnikov 6, Aleksei Žukov 5, Irfan Ametov 5, Jan Demidovitš 4, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1.
Omavärav: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)

Kiviõli Tamme Auto (66) - Tõnis Starkopf 21, Stanislav Russakov 8, Dmitri Kirilov 7, Erik Šteinberg 7, Sergei Kostin 6, Dmitri Šelehhov 3, Aleksei Borissenko 3, Ilja Krivošein 2, Aleksei Derjabin 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Rustam Gurbanov 1

Lasnamäe FC Ajax (62) - Šahriar Abdullajev 14, Sergei Tasso 10, Pavel Iljuhhin 9, Sergei Kononov 6, Aleksandr Kirpu 5, Juri Gaidajenko 3, Vladimir Gerassimov 3, Deniss Skobelev 2, Andrei Borissov 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Deniss Kovtun 1, Deniss Jõgiste 1, Vladimir Ljahhovetski 1
Omavärav: Martti Klaus (FC Flora II)

TJK Legion (56) - Aleksandr Pavlikhin 15, Maksim Kisseljov 13, Mark Švets 4, Eduard Komarov 4, Aleksandr Ivanov 2, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Rubel 1, Vadim Samulin 1, Vladimir Gorbatov 1, Maksim Aleksejev 1

Pärnu JK Vaprus (54) - Ranet Lepik 8, Martin Partsioja 7, Taavi Laurits 6, Ivan Velikopolje 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Rait Sõrmus 3, Ander Paabut 3, Kaarel Kaarlimäe 3, Aleksei Galkin 3, Artur Rättel 2, Taavi Midenbritt 1, Indres Põder 1, Tanel Melts 1

Valga FC Warrior (73) - Jaan Leimann 13, Sander Rõivassepp 10, Erkki Junolainen 7, Rasmus Munskind 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Priidu Ahven 2, Madis Rajando 2, Nikita Baranov 2, Jaan Kekišev 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1, Marten Mütt 1

Viljandi JK Tulevik II (41) - Raido Roman 7, Eerik Reinsoo 7, Sergei Jegorov 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Janek Kalda 2, Tanel Võtti 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Karol Mets 1, Juri Jevdokimov 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (38) - Alar Petrovits 11, Esko Brandt 5, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 5, Sergei Akimov 3, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alari Aunapuu 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (22) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 4, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Karl Mööl 1, Erkki Junolainen 1, Andre Frolov 1, Janno Roosimets 1, Edwin Stüf 1

Sportiv.ee/fcflora.ee/jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles