Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: Dopingukütid rikkusid Bratuhhina klubi treeningu

16.10.2009

Tundub, et prantslased on võtnud keelatud aineid manustanud sportlaste tabamise oma südameasjaks. Muud järeldust pole võimalik teha täna lõunaajal aset leidnud vahejuhtumist, kui kaks naissoost dopingukütti marssisid keset narvalanna Polina Bratuhhina koduklubi Terville'i Florange harjutuskorda saali ning valisid loosiga välja kuus mängijat, kes pidid uriiniproovi andma. Florange näol on tegemist eelmisel hooajal Prantsusmaa meistrivõistlustel kümnenda koha pälvinud naiskonnaga.

Üheks "õnnelikuks" osutus ka Bratuhhina, kellele see oli elu esimeseks dopinguprooviks. "Mängijad olid üllatunud. Treener aga vihastas, sest keegi polnud teda aktsioonist teavitanud ning see rikkus trenni," lausus Bratuhhina.

Et üle kahe tunni eraldi ruumis pissihäda oodanud Bratuhhina lõpuks "asjaga ühele poole saaks" oli 21-aastane neiu sunnitud keset päeva õlut jooma.

"Kahju, et vereproovist ei piisa. See oleks mõlemale osapoolele palju kiirem ja mugavam viis," torises Bratuhhina, kes läks pärast proovi andmist otse teise trenni.

www.volley.ee 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles