Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lootus veel meistriliigakohta ei taganud

18.10.2009

Võidu korral endale meistriliiga koha taganud Kohtla-Järve FC Lootus läks pühapäeval Eesti esiliiga 31. vooru mängus Valga FC Warriori vastu küll kahel korral juhtima, kuid lõpuks mäng siiski kaotati 2:3.Meistriliigast lahutab Lootust kaks punkti.

Esiliiga XXXI voor, 17. oktoobril:

kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – PÄRNU JK VAPRUS  4:2 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 45. Karl Mööl, 55. Edwin Stüf, 73., 81. Jürgen Kuresoo - 17. Taavi Laurits, 52. Aleksei Galkin
Hoiatus: 45. Tambet Anso

FC Flora II: 12-Meerits, 20-Pallo (49. 19-Goldberg), 3-Akhalbedashvili, 4-Indermitte, 15-Peitre, 10-Mööl, 13-Roosimets (17. 2-Paavo), 7-Frolov, 14-Stüf (87. 6-Junolainen), 11-Liivamägi (90. 9-Tammemägi), 17-Kuresoo.
Varus: 2-Paavo, 5-Kaarjärv, 6-Junolainen, 8-Gorohhov, 9-Tammemägi, 19-Goldberg.

JK Vaprus: 1.Pikker, 6-Saal, 3-Anso, 21-Põldme, 4-Aavik, 20-Melts, 11-Velikopolje, 23-Lepik, 19-Galkin (65. 15-Gurejev), 10-Laurits, 9-Paabut.
Varus: 8-Tiit, 13-Kaarlimäe, 15-Gurejev, 16-Könninge.

Mänguolud: +3, vihmane ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 16
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Kaupo Õismaa


kell 14.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak (Altserva 6, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – VALGA FC WARRIOR  2:3 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 54. Irfan Ametov, 61. Konstantin Karin - 59. Sander Rõivassepp, 67. Jaan Leimann, 71. Silver Lätt
Hoiatused: 18. Vadim Gritsjuk, 90. Roman Vedehhov

FC Lootus: 22-Smelkov, 16-Vaštšenko (46. 2-Vedehhov), 7-Gritsjuk (75. 18-I. Tarassu), 4-Škaleta, 13-Pozjabin (69. 3-J. Tarassu), 17-Demidovitš, 8-Karin, 19-Popov, 20-Ametov, 15-Bolšakov, 14-Žukov (5. 9-Plotnikov; 59. 5-Gluhno).
Varus: 1-Jurevits, 9-Plotnikov, 18-I. Tarassu, 5-Gluhno, 2-Vedehhov, 3-J. Tarassu, 23-Andrejev.

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Baranov, 4-Mütt, 5-Pärt, 6-Lätt, 7-Leimann, 8-Ottis, 9-Rõivassepp (90. 17-Brauer), 10-Munskind, 11-Maar (69. 16-Ahven).
Varus: 1-Armas, 14-Danelson, 16-Ahven, 17-Brauer.

Mänguolud: +4, vihmane ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Aivar Israel
Abikohtunikud: Erki Post, Marger Pormann


kell 14.00 Viljandi kunstmuruväljak (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK II – KIVIÕLI TAMME AUTO  1:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 75. Aleksandr Kulatšenko - 26. Stanislav Russakov, 90.+2. pen. Erik Šteinberg
Hoiatus: 83. Martin Orav

JK Tulevik II: 1-Lipetski, 5-M. Sillaste, 13-Raid, 6-Sirel, 4-Raave, 8-Tölpus, 17-R. Luhakooder, 19-Metsa (82. 11-Orav), 15-Kulatšenko, 10-Jegorov, 2-Stern.
Varus: 11-Orav, 14-Ilves.

Tamme Auto: 90-Rubtsov, 17-Šelehhov, 7-Lipin, 6-Hepner (42. 20-Kitai), 4-Kostin, 9-Kirilov, 14-Tiismann, 5-Russakov (55. 21-Derjabin), 12-Kuslap, 10-Šteinberg, 18-Borissenko.
Varus: 3-Kurotškin, 15-Ivarinen, 20-Kitai, 21-Derjabin.

Mänguolud: +3, vihmane ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Margo Noode


kell 14.00 Rakvere kunstmuruväljak (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – TALLINNA FC LEVADIA II  2:3 (1:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 18. Elari Valmas, 86. Esko Brandt - 20. pen. Indrek Zelinski, 39. Aleks Mones, 55. Maksim Rõtškov
Hoiatused: 24. Alari Tovstik, 65. Joonas Ljaš - 84. Aleks Mones

Rakvere FC Flora: 30-Susi, 17-A. Tovstik, 25-K. Saar, 6-Kaasik, 5-Stamm, 8-M. Saar, 22-Ljaš (75. 12-Rohtla), 18-Valmas (67. 15-Rannamäe), 2-Aunapuu (46. 11-Brandt), 10-Petrovits, 20-Akimov (78. 7-Klaasen).
Varus: 15-Rannamäe, 11-Brandt, 12-Rohtla, 7-Klaasen.

FC Levadia II: 12-Lepmets (46. 30-Kassjantšuk), 4-Vassiljev, 5-Holst, 6-Kulinitš, 8-Starkopf (53. 14-Aasmäe), 9-Kovaltšuk, 10-Gurtšioglujants, 11-Zelinski, 16-Mones, 19-Subbotin (74. 7-Boldõrev), 21-Ivanov (46. 17-Rõtškov).
Varus: 30-Kassjantšuk, 7-Boldõrev, 14-Aasmäe, 17-Rõtškov.

Mänguolud: +1, kerge lumelörtsisadu; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Pille Raadik


kell 17.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – LASNAMÄE FC AJAX  0:3 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 2., 90.+1. Vladimir Gerassimov, 9. Vladimir Ljahhovetski
Hoiatused: 28. Maksim Aleksejev, 31. Maksim Dolinenko, 45. Andrei Kostin, 61. Aleksei Latõnin - 60. Deniss Suvorikov

TJK Legion: 12-Kirjuhhin, 14-Dolinenko, 23-Ivanov, 18-Kisseljov, 35-Kostin, 10-Latõnin, 8-Novikov, 4-Rubel, 5-Tkatšuk, 28-Aleksejev, 25-Brõtkin.
Varus: 2-Titov, 11-Orlov.

FC Ajax: 1-Mamutov, 5-Avdeenko, 3-A. Kirpu, 9-Kondratenko, 19-Borissov, 14-Abdullajev (68. 11-S. Kononov), 17-Gaidajenko (46. 15-Jõgiste), 18-Gerassimov, 8-Suvorikov, 10-Tasso, 21-Ljahhovetski.
Varus: 22-Boldõrev, 20-Mihhasev, 15-Jõgiste, 13-Fuksov, 11-S. Kononov.

Mänguolud: +3, pilves hoovihmadega ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Aron Härsing

Liiga tabel (31/36)
1  Tallinna FC Levadia II  31  22  7  2  87:18  73
2  Kohtla-Järve FC Lootus  31  22  2  7  77:35  68
3  Lasnamäe FC Ajax  31  17  4  10  65:46  55
4  Valga FC Warrior  31  17  2  12  56:57  53
5  Kiviõli Tamme Auto  31  16  2  13  68:62  47
6  Pärnu JK Vaprus  31  10  5  16  56:67  35
7  Tallinna JK Legion  31  10  4  17  56:71  34
8  Viljandi JK Tulevik II  31  9  4  18  42:71  31
9  Tallinna FC Flora II  31  7  4  20  26:56  25
10  Rakvere FC Flora  31  7  2  22  40:90  17

Väravalööjate edetabel pärast 31. vooru:
29 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
18 - Anton Semjonov (FC Lootus)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
14 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
14 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
14 - Jaan Leimann (FC Warrior)
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
11 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
11 - Sander Rõivassepp (FC Warrior)
11 - Aleks Mones (FC Levadia II)
10 - Sergei Tasso (FC Ajax)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (87) - Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 11, Tõnis Starkopf 8, Indrek Zelinski 7, Artjom Artjunin 6, Vladimir Vassiljev 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Maksim Rõtškov 5, Trevor Elhi 2, Markus Holst 2, Andreas Raudsepp 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1, Igor Subbotin 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus (77) - Anton Semjonov 18, Vitali Bolšakov 14, Konstantin Karin 9, Sergei Popov 7, Viktor Plotnikov 6, Irfan Ametov 6, Aleksei Žukov 5, Jan Demidovitš 4, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1.
Omavärav: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)

Kiviõli Tamme Auto (68) - Tõnis Starkopf 21, Stanislav Russakov 9, Erik Šteinberg 8, Dmitri Kirilov 7, Sergei Kostin 6, Dmitri Šelehhov 4, Aleksei Borissenko 2, Ilja Krivošein 2, Aleksei Derjabin 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Rustam Gurbanov 1

Lasnamäe FC Ajax (65) - Šahriar Abdullajev 14, Sergei Tasso 10, Pavel Iljuhhin 9, Sergei Kononov 6, Aleksandr Kirpu 5, Vladimir Gerassimov 5, Juri Gaidajenko 3, Deniss Skobelev 2, Andrei Borissov 2, Vladimir Ljahhovetski 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Deniss Kovtun 1, Deniss Jõgiste 1
Omavärav: Martti Klaus (FC Flora II)

Valga FC Warrior (56) - Jaan Leimann 14, Sander Rõivassepp 11, Erkki Junolainen 7, Rasmus Munskind 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Priidu Ahven 2, Madis Rajando 2, Nikita Baranov 2, Jaan Kekišev 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1, Marten Mütt 1, Silver Lätt 1

Pärnu JK Vaprus (56) - Ranet Lepik 8, Martin Partsioja 7, Taavi Laurits 7, Ivan Velikopolje 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Aleksei Galkin 4, Rait Sõrmus 3, Ander Paabut 3, Kaarel Kaarlimäe 3, Artur Rättel 2, Taavi Midenbritt 1, Indres Põder 1, Tanel Melts 1

TJK Legion (56) - Aleksandr Pavlikhin 15, Maksim Kisseljov 13, Mark Švets 4, Eduard Komarov 4, Aleksandr Ivanov 2, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Rubel 1, Vadim Samulin 1, Vladimir Gorbatov 1, Maksim Aleksejev 1

Viljandi JK Tulevik II (42) - Raido Roman 7, Eerik Reinsoo 7, Sergei Jegorov 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Janek Kalda 2, Tanel Võtti 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Karol Mets 1, Juri Jevdokimov 1, Aleksandr Kulatšenko 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (40) - Alar Petrovits 11, Esko Brandt 6, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 5, Sergei Akimov 3, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alari Aunapuu 1, Elari Valmas 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (26) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 4, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Karl Mööl 2, Edwin Stüf 2, Jürgen Kuresoo 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Erkki Junolainen 1, Andre Frolov 1, Janno Roosimets 1

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles