Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Teine liiga lõpetas hooaja

26.10.2009

Toimusid Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga viimase 26. vooru mängud. Pääsu esiliigasse kindlustasid Jõhvi JK Orbiit ja FC Nõmme United. Üleminekumängudes, jätkamaks pürgimusi Esiliigasse pääsemiseks jätkavad Tallinna JK Dünamo ja Tartu JK Tammeka II.

Teise liiga üleminekumänge peavad veel mängima Tabasalu Palliklubi, kes kohtub Raasiku FC Jokeriga ja Võru JK, kelle vastaseks on JK Luunja.

Kolmandasse liigasse langesid Põhja-Tallinna JK, FC Concordia Audentes, Tartu FC Metec ja Valga FC Warrior II. Aga nagu tavaliselt ikka olnud on, selgub see, kui täpselt valja langeb või kõrgemale tõuseb alles uuel aastal.

Teise liiga põhi-ida 26. vooru mängud:

23.10. 20:00 Tallinna FC Ararat - Lasnamäe FC Ajax II  1:1 (0:0), 30pv
25.10. 14:00 FC Concordia Audentes - Tallinna JK Dünamo  3:2 (3:2), 15pv
25.10. 14:00 JK Tallinna Kalev II - FC M.C. Tallinn  7:4 (3:2), 35pv
25.10. 14:00 Kohtla-Järve JK Alko - JK Kaitseliit Kalev  7:3 (2:1), 30pv
25.10. 14:00 Nõmme JK Kalju II - Põhja-Tallinna JK  4:1 (2:1), 20pv
25.10. 16:00 Keskerakonna JK - Jõhvi JK Orbiit  3:4 (2:1), 13pv
25.10. 17:00 Tabasalu Palliklubi - Kiviõli Tamme Auto II  1:1 (0:0), 7pv

Teise liiga põhi/ida lõplik tabel:
1  Jõhvi JK Orbiit  26  18  5  3  84:36  59
2  Tallinna JK Dünamo  26  17  4  5  62:41  55
3  Kohtla-Järve JK Alko  26  18  1  7  95:40  55
4  Tallinna FC Ararat  26  17  4  5  97:35  55
5  Lasnamäe FC Ajax II  26  11  8  7  60:52  41
6  Nõmme JK Kalju II  26  12  5  9  63:53  41
7  JK Tallinna Kalev II  26  12  4  10  87:68  40
8  FC M.C. Tallinn  26  11  2  13  77:83  35
9  Keskerakonna JK  26  11  2  13  62:60  35
10  JK Kaitseliit Kalev  26  9  3  14  63:62  30
11  Kiviõli Tamme Auto II  26  8  4  14  59:60  28
12  Tabasalu Palliklubi  26  5  7  14  48:84  22
13  Põhja-Tallinna JK  26  4  5  17  41:120  17
14  FC Concordia Audentes  26  1  2  23  25:129  5


Teise liiga lõuna-lääne 26. vooru mängud:

23.10. 19:00 FC Toompea - Pärnu JK Vaprus II  3:2 (1:1), 20pv
23.10. 19:00 Tartu JK Tammeka II - FC Elva  2:1 (0:0), 10pv
25.10. 11:00 HÜJK Emmaste - Pärnu Kalevi SK  1:0 (1:0), 7pv
25.10. 14:00 Tartu SK 10 Premium - Sörve JK  1:0 (1:0), 6pv
25.10. 14:00 Türi Ganvix JK - FC Tarvastu  5:1 (4:1), 50pv
25.10. 14:00 Valga FC Warrior II - Tartu FC Metec  2:3 (1:1), 30pv
25.10. 14:00 Võru JK - FC Nõmme United  3:2 (1:1), 27pv

Teise liiga lõuna/lääne lõplik tabel:
1  FC Nõmme United  26  18  4  4  100:31  58
2  Tartu JK Tammeka II  26  17  6  3  66:18  57
3  Türi Ganvix JK  26  12  7  7  70:39  43
4  HÜJK Emmaste  26  12  5  9  41:31  41
5  Tartu SK 10 Premium  26  12  5  9  47:39  41
6  Sörve JK  26  11  6  9  44:40  39
7  FC Elva  26  11  6  9  54:41  39
8  FC Tarvastu  26  10  7  9  63:54  37
9  Pärnu Kalevi SK  26  10  7  9  43:45  37
10  Pärnu JK Vaprus II  26  9  5  12  63:61  32
11  FC Toompea  26  7  9  10  34:65  30
12  Võru JK  26  7  3  16  43:77  24
13  Tartu FC Metec  26  7  3  16  40:95  24
14  Valga FC Warrior II  26  1  3  22  25:97  6

Siin olevad viimase vooru tulemused on mitteametlikud. Ametlikud andmed saab protokollidest.

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles