Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans ja Flora lähenesid Kalevile

31.10.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 33. voorus kaotas teisel kohal olev Sillamäe Kalev neljandal kohal asuvale Tallinna FC Florale ning teisel kohal asuv Narva Trans alistas eelviimasel kohaloleva Tartu Tammeka. Kolm vooru enne meistrivõistluste lõppu on Kalevil 73, Transil 69 ja Floral 63 punkti.

Meistriliiga XXXIII voor laupäeval, 31. oktoobril:

kell 14.00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS – TARTU JK TAMMEKA  2:0 (2:0) | Aleksandr Komšini pilid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1100
mitteametlik protokoll
Väravad: 8. Philipp Breytveyt, 12. pen. Aleksandr Tarassenkov
Hoiatused: 40. Sergei Leontovitš, 85. Sergei Starovoitov - 12. Artjom Artjunin, 58. Bernhard Schachner, 89. Reio Laabus

JK Trans: 1-Ussoltsev, 13-Lepik, 2-Rimas, 15-Kitto, 19-Volodin (71. 14-Bazjukin), 7-Tarassenkov, 10-E. Ratnikov, 11-Leontovitš (65. 9-Santos), 5-Kazakov (31. 21-D. Ratnikov), 3-Starovoitov, 8-Breytveyt.
Varus: 33-Stonys, 14-Bazjukin, 20-Eder, 12-Dmitrijev, 21-D. Ratnikov, 4-Gorškov, 9-Santos.

JK Tammeka: 90-Stehling, 36-Aristov, 70-Artjunin, 4-Oleme, 15-Kaldoja (85. 19-Valtna), 7-Tenno, 11-Sonn, 99-Prosa, 65-Schachner, 32-Tamm (61. 13-Laabus), 85-Vouis.
Varus: 16-Toom, 20-Kiidron, 19-Valtna, 77-Jädal, 17-Laas, 64-Konal, 13-Laabus.

Mänguolud: +1, päike paistab, enne mängu sadas lund; väljak rahuldavas seisukorras, lumine.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Sten Kaldma
Abikohtunikud: Eduard Rõžov, Dmitri Vinogradov

kell 14.00 Maarjamäe staadioni muruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA – NÕMME JK KALJU  5:0 (4:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 6. Konstantin Nahk, 19. Vitali Leitan, 28. Vladislav Ivanov, 45.+2. Kristian Marmor, 90.+1. Vitali Gussev
Hoiatused: 67. Eino Puri - 41., 59. Jevgeni Novikov, 65. Mikk Haavistu, 85. Risto Kägo
Eemaldamine: 59. Jevgeni Novikov

FC Levadia: 30-Kaalma, 2-Kalimullin, 4-Morozov, 13-Marmor, 7-Šišov, 14-Malov, 8-Nahk, 5-Leitan (66. 25-E. Puri), 28-Subbotin, 9-Gussev, 10-Ivanov (52. 23-Neemelo).
Varus: 1-Kütt, 25-E. Puri, 23-Neemelo, 11-Zelinski, 27-Teniste.

JK Kalju: 1-Savitski, 4-R. Kägo, 2-Haavistu, 25-Hurt, 12-Tšegodajev, 28-Novikov, 18-Terehhov (84. 26-Kivi), 11-Kaukvere, 9-Smirnov (75. 22-Pak), 5-Nunes, 21-Shuhanau (68. 29-Mäekala).
Varus: 31-Hermanson, 22-Pak, 26-Kivi, 29-Mäekala.

Mänguolud: +3, tibutab kerget vihma; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Gunnar Nuuma


kell 14.00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 4, Kuressaare)
FC KURESSAARE – JK TALLINNA KALEV  2:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 50., 57. Dmitri Skiperski
Hoiatused: 39. Rene Aljas - 16. Aleksei Savitski, 53. Henri Külm, 70. Vahur Kiis

FC Kuressaare: 1-Kütt, 5-Aava, 4-Kluge, 13-Laul, 15-U. Rajaver, 3-Kriska, 26-Laht, 11-Kuusik (58. 14-Jäger), 18-Aljas, 2-Skiperski (90.+1. 27-Margus Rajaver), 7-Švets (90. 22-Azarov).
Varus: 30-Kotkas, 22-Azarov, 27-Margus Rajaver, 14-Jäger, 9-Pukk, 19-Ilves.

JK Tallinna Kalev: 1-Reelo, 2-Viikna (58. 14-Oja), 3-Tšurilkin, 4-Savitski, 5-Külm, 6-Vahtramäe, 7-Kõrtsmik (65. 19-Kiis; 72. 13-Kukebal), 8-Demutski, 9-Tomson, 10-Paponov, 11-Kõlu.
Varus: 13-Kukebal, 14-Oja, 15-Ošomkov, 16-Vähesoo, 18-Lutsokert, 19-Kiis, 33-Kaljuste.

Mänguolud: +7, vahelduva pilvisusega tuulevaikne ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Artur Telling


kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
PAIDE LINNAMEESKOND – VILJANDI JK TULEVIK  0:4 (0:3) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 6. Siim Luts, 14. Andres Koogas, 42. pen. Juri Jevdokimov, 56. Rauno Alliku
Hoiatused: 39. Rauno Kööp, 41. Lauri Varendi, 85. Ervin Kõll, 90.+4. Carl Tubarik - 90.+3. Tanel Võtti

Paide LM: 21-Ventsel, 46-Mägi, 3-Tubarik, 4-Kööp, 25-Varendi (67. 18-Reinaru), 77-Voolaid, 8-Kõll, 9-Ellram (67. 30-Neemelo), 7-Pebre (73. 14-Köhler), 15-Raal, 10-Rikberg.
Varus: 30-Neemelo, 19-Kald, 12-Oja, 14-Köhler, 18-Reinaru.

JK Tulevik: 12-Orgla, 2-Veis, 25-Koogas, 22-Tutk (85. 3-Jahhimovitš), 27-Taska, 24-Võtti, 15-Taar, 10-Jevdokimov, 21-Kulatšenko, 26-Alliku (67. 4-Sinilaid), 16-Luts (75. 28-Luigend).
Varus: 1-Koppel, 3-Jahhimovitš, 4-Sinilaid, 23-A. Sillaste, 28-Luigend, 17-Jegorov, 9-Kalda.

Mänguolud: +4, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Marko Leevand, Rein Pajunurm

kell 17.00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn) – otseülekanne TV14-s
TALLINNA FC FLORA – JK SILLAMÄE KALEV  4:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 45. Oliver Konsa, 57. Teet Allas, 60. Karl Palatu, 81. Vjatšeslav Zahovaiko
Hoiatused: 29. Alo Dupikov - 44. Evaldas Užkuraitis, 56. Vitalis Stankevicius

FC Flora: 25-Aksalu, 22-Allas, 24-Palatu, 26-Reintam, 16-Jürgenson, 17-Rüütli (66. 19-Kams), 33-Anniste, 5-Kasimir, 27-Kuresoo (74. 2-Kallaste), 8-Konsa, 20-Dupikov (57. 14-Zahovaiko).
Varus: 1-Pedõk, 2-Kallaste, 15-Vanna, 19-Kams, 7-Mošnikov, 6-Vunk, 14-Zahovaiko.

JK Sillamäe Kalev: 16-Djatšenko, 2-Valaitis, 4-Grigas, 7-Lipartov (70. 3-Gornev), 8-Boyko, 9-Mutik, 10-Kabaev, 13-Lihhatšov, 15-Smirnov (45. 17-Bõkov), 20-Užkuraitis, 21-Stankevicius (68. 11-Daniljuk).
Varus: 17-Bõkov, 1-Starodubtsev, 3-Gornev, 11-Daniljuk, 14-V. Kulik.

Mänguolud: +3, sademeteta ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 125
Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Hannes Reinvald
Neljas kohtunik: Aivar Israel

Turniiritabel
1  Tallinna FC Levadia  33  29  4  0  115:19  91
2  JK Sillamäe Kalev  33  23  4  6  79:35  73
3  Narva JK Trans  33  21  6  6  76:26  69
4  Tallinna FC Flora  33  19  6  8  69:29  63
5  Nõmme JK Kalju  33  13  8  12  59:45  47
6  Viljandi JK Tulevik  33  13  6  14  44:44  45
7  FC Kuressaare  33  7  3  23  21:90  24
8  Paide Linnameeskond  33  6  4  23  19:89  22
9  Tartu JK Tammeka  33  5  3  25  26:82  18
10  JK Tallinna Kalev  33  4  4  25  28:77  16

Väravalööjate edetabel pärast 33. vooru:
24 - Vitali Gussev (FC Levadia)
19 - Felipe Nunes (JK Kalju)
17 - Nikita Andreev (FC Levadia)
13 - Alexey Naumov (JK Sillamäe Kalev)
12 - Juri Jevdokimov (JK Tulevik)
12 - Aleksandr Tarassenkov (JK Trans)
12 - Konstantin Nahk (FC Levadia)
12 - Vitali Leitan (FC Levadia)
11 - Alo Dupikov (FC Flora)
11 - Dmitri Lipartov (JK Sillamäe Kalev)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia: (115) - Vitali Gussev 24, Nikita Andreev 17, Konstantin Nahk 12, Vitali Leitan 12, Tarmo Sander Puri 10, Neemelo 8, Indrek Zelinski 7, Deniss Malov 6, Tomi Saarelma 4, Vladislav Ivanov 4, Taijo Teniste 2, Kristian Marmor 2, Anton Aristov 1, Andrei Kalimullin 1, Aleks Mones 1, Tihhon Šišov 1
Omavärav: Kalle Lepp (FC Kuressaare), Jaanis Kriska (FC Kuressaare), Anton Aristov (JK Tammeka)

JK Sillamäe Kalev: (79) - Alexey Naumov 13, Dmitri Lipartov 11, Aleksandr Kulik 10, Aleksandr Dubõkin 9, Maksim Gruznov 8, Evgeny Kabaev 5, Vilius Lapeikis 4, Kazimieras Gnedojus 3, Vitalis Stankevicius 2, Nerijus Maciulis 2, Vassili Kulik 2, Sergei Vihrov 2, Gvidas Grigas 1, Irfan Ametov 1, Dmytro Boyko 1, Igor Rogov 1, Eimantas Valaitis 1, Evaldas Užkuraitis 1
Omavärav: Jaanis Kriska (FC Kuressaare), Anton Aristov (JK Tammeka)

Narva JK Trans: (76) - Aleksandr Tarassenkov 12, Daniil Ratnikov 10, Sergei Leontovitš 7, Sergei Kazakov 6, Eduard Ratnikov 5, Philipp Breytveyt 5, Maksim Bazjukin 4, Nikolai Lõsanov 4, Tomas Rimas 4, Sergei Starovoitov 4, Vladislav Ivanov 3, Stanislav Kitto 3, Artjom Dmitrijev 2, Viera Dos Santos 2, Vitoldas Cepauskas 1, Kristjan Tiirik 1, Aleksandr Volodin 1
Omavärav: Aivo Laul (FC Kuressaare), Mikk Reintam (FC Flora)

Tallinna FC Flora: (69) - Alo Dupikov 11, Vjatšeslav Zahovaiko 10, Oliver Konsa 8, Martin Vunk 7, Sergei Mošnikov 6, Siksten Kasimir 5, Gert Kams 4, Karl Palatu 4, Henri Anier 3, Mikk Reintam 2, Edwin Stüf 2, Ken Kallaste 1, Joonas Tamm 1, Siim Luts 1, Aivar Anniste 1, Markus Jürgenson 1, Jürgen Kuresoo 1, Teet Allas 1

Nõmme JK Kalju: (59) - Felipe Nunes 19, Tõnis Kaukvere 9, Miroslav Rõškevitš 6, Janar Tükk 5, Maksim Smirnov 3, Martin Hurt 3, Murilo Maccari 3, Diego Balbinot 2, Vitali Shuhanau 2, Andrus Mitt 1, Risto Kägo 1, Rafael 1, Martin Tšegodajev 1, Sergei Terehhov 1
Omavärav: Andrei Kalimullin (FC Levadia), Tõnis Vanna (FC Flora)

Viljandi JK Tulevik: (44) - Juri Jevdokimov 12, Rauno Alliku 5, Andre Frolov 5, Jürgen Kuresoo 4, Aleksandr Kulatšenko 4, Siim Luts 4, Rauno Tutk 2, Andres Koogas 2, Albert Taar 1, Janar Toomet 1, Janek Kalda 1, Sergei Jegorov 1
Omavärav: Märt Kluge (FC Kuressaare), Martin Tšegodajev (JK Kalju)

JK Tallinna Kalev: (28) - Vahur Vahtramäe 6, Mait Nõmme 4, Edwin Stüf 3, Rasmus Tomson 3, Vladislav Tšurilkin 3, Anti Kõlu 2, Christian Kõrtsmik 2, Reimo Oja 1, Juri Tiismann 1, Aleksandr Karpõtšev 1, Vahur Kiis 1, Maksim Paponov 1

JK Tammeka: (26) - Albert Prosa 4, Heiko Tamm 4, Mikk Laas 3, Kristjan Paapsi 2, Mario Hansi 2, Bernhard Schachner 2, Mihkel Mikheim 1, Kaarel Kiidron 1, Reio Laabus 1, Kaarel Torop 1, Siim Valtna 1, Timo Teniste 1, Secran Konal 1, Artjom Artjunin 1, Panagiotis Vouis 1

FC Kuressaare: (21) - Dmitri Skiperski 8, Reijo Kuusik 3, Martti Pukk 3, Sander Laht 2, Märt Kluge 1, Rene Aljas 1, Urmas Rajaver 1, Mark Švets 1, Jaanis Kriska 1

Paide linnameeskond: (19) - Meelis Rooba 5, Taavi Laurits 3, Andero Pebre 3, Lauri Ellram 2, Martin Saar 1, Ervin Kõll 1, Karel Voolaid 1, Lauri Varendi 1, Martin Rikberg 1
Omavärav: Kaarel Kiidron (JK Tammeka)

Viimased voorud
34. voor
JK Sillamäe Kalev- Tallinna FC Levadia 03.11 13:00 [Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak]
Viljandi JK Tulevik- FC Kuressaare 03.11 18:00 [Viljandi kunstmuru]
JK Tallinna Kalev-Tallinna FC Flora 03.11 18:00 [Kalevi st kunstmuru]
Nõmme JK Kalju- Narva JK Trans 03.11 18:00 [Hiiu kunstmuru]
Tartu JK Tammeka- Paide Linnameeskond 03.11 18:00 [Tartu Tamme st]

35. voor
Narva JK Trans- Tallinna FC Levadia 07.11 13:00 [Narva Kreenholmi st]
FC Kuressaare-Tartu JK Tammeka 07.11 13:00 [Kuressaare linnastaadion]
Paide Linnameeskond- Nõmme JK Kalju 07.11 13:00 [Sportland Arena]
JK Tallinna Kalev- JK Sillamäe Kalev 07.11 13:00 [Kalevi st kunstmuru]
Tallinna FC Flora- Viljandi JK Tulevik 07.11 17:00 [A. Le Coq Arena]
 
36. voor
JK Sillamäe Kalev-
Narva JK Trans 10.11 13:00 [Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak]
Viljandi JK Tulevik-JK Tallinna Kalev 10.11 18:00 [Viljandi kunstmuru]
Tallinna FC Levadia-Paide Linnameeskond 10.11 18:00 [Maarjamäe kunstmuru]
Nõmme JK Kalju-FC Kuressaare 10.11 18:00 [Hiiu kunstmuru]
Tartu JK Tammeka-Tallinna FC Flora 10.11 18:00 [Tartu Annelinna st]

Sportiv.ee/jalgpall.ee/fcflora.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles