Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: 4:1 -Tamme Auto võitis, FC Lootus kaotas

04.11.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 34.voorus kaotas Kohtla-Järve FC Lootus nii mängu kui ka lootuse tõusta tabelis esikohale.

Esiliiga XXXIV voor kolmapäeval. 4. novembril:

kell 18.00 Pärnu kunstmuruväljak
PÄRNU JK VAPRUS – KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  4:1 (3:1)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 23. Taavi Laurits, 41. Aleksei Galkin, 45. Indres Põder, 90. Kaarel Kaarlimäe - 20. Vitali Bolšakov
Hoiatus: 37. Andro Aavik

JK Vaprus: 1-Pikkor, 6-Saal, 35-Eier, 3-Anso, 4-Aavik, 20-Melts (84. 8-Tiit), 11-Velikopolje, 23-Lepik (89. 15-Gurejev), 12-Galkin (89. 16-Könninge), 10-Laurits (90.+1. 9-Paabut), 13-Põder (82. 19-Kaarlimäe).
Varus: 21-Põldme, 8-Tiit, 9-Paabut, 16-Könninge, 15-Gurejev, 19-Kaarlimäe.

FC Lootus: 22-Smelkov, 23-Andrejev (71. 3-I. Tarassu), 4-Škaleta, 7-Gritsjuk, 13-Pozjabin, 18-Aksjonov (62. 8-V. Smirnov), 11-Karin, 14-Žukov, 15-Bolšakov, 20-Ametov, 19-Popov.
Varus: 1-Gribanov, 3-I. Tarassu, 8-V. Smirnov.

Mänguolud: -2, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peatreener: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Enno-Gerrit Link


kell 18.00 Maarjamäe kunstmuruväljak
TALLINNA FC LEVADIA II – VILJANDI JK TULEVIK II  1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 89. Maksim Rõtškov
Hoiatused: -

FC Levadia II: 12-Kütt, 3-Podholjuzin, 4-Vassiljev, 5-Holst, 6-Kulinitš, 7-Boldõrev (46. 14-Aasmäe), 8-Starkopf, 9-Kovaltšuk, 10-Gurtšioglujants, 16-Mones, 17-Rõtškov.
Varus: 14-Aasmäe, 30-Kassjantšuk.

JK Tulevik II: 1-Koppel, 5-M. Sillaste, 3-Jahhimovitš, 10-Naris, 4-Raave, 8-Tölpus, 6-Metsa, 19-Sinilaid, 7-Roman (46. 11-Orav), 17-Luigend, 13-A. Sillaste.
Varus: 11-Orav.

Mänguolud: -1, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 10
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Pille Raadik, Tiit Kivisild


kell 18.00 Rakvere kunstmuruväljak
KIVIÕLI TAMME AUTO – RAKVERE FC FLORA  4:1 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 36. Stanislav Russakov, 45., 55. Aleksei Borissenko, 64. Ilja Krivošein - 90. Mihkel Saar
Hoiatused: 72. Ilja Krivošein - 35. Martin Polluks, 53. Elar Tovstik, 58. Joonas Ljaš

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 8-Kuslap, 4-Kostin, 9-Kirilov, 14-Tiismann (59. 20-Antonov), 5-Russakov, 3-Kurotškin (77. 17-Šelehhov), 11-Lipin, 19-Krivošein, 10-Šteinberg (59. 7-Osmanov), 18-Borissenko.
Varus: 90-Rubtsov, 17-Šelehhov, 20-Antonov, 7-Osmanov.

Rakvere FC Flora: 30-Susi, 15-Rannamäe (78. 7-Klaasen), 25-K. Saar, 17.A. Tovstik, 26-E. Tovstik, 8-M. Saar, 2-Aunapuu, 22-Ljaš (85. 12-Rohtla), 21-Polluks (78. 14-Kiis), 20-Akimov, 11-Brandt (80. 16-Mehike).
Varus: 7-Klaasen, 12-Rohtla, 14-Kiis, 16-Mehike.

Mänguolud: -2, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 10
Peakohtunik: Marek Lillmaa
Abikohtunikud: Marger Pormann, Kaur Lillipuu


kell 18.00 FC Ajaxi kunstmuruväljak
LASNAMÄE FC AJAX – VALGA FC WARRIOR  0:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 82. Silver Lätt, 86. Sander Rõivassepp
Hoiatused: -
85. Aleksandr Kirpu lõi penalti posti

FC Ajax: 1-Mamutov, 8-Suvorikov, 5-Avdeenko (76. 18-Gerassimov), 17-Gaidajenko, 10-Tasso, 14-Abdullajev, 15-Jõgiste, 21-Ljahhovetski, 19-Borissov, 3-A. Kirpu, 9-Kondratenko.
Varus: 11-Zotov, 20-Mihhasev, 4-J. Kirpu, 18-Gerassimov.

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Baranov (89. 16-Sillamaa), 4-Danelson, 5-Pärt, 6-Lätt, 7-Munskind (81. 14-Ahven), 8-Ottis (90.+2. 17-Karu), 9-Rõivassepp, 10-Mütt (87. 18-Karpov), 11-Stepanjan.
Varus: 1-Armas, 14-Ahven, 16-Sillamaa, 17-Karu, 18-Karpov.

Mänguolud: -1, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Raul Koppelmaa


kell 18.00 Sportland Arena
TALLINNA FC FLORA II – TALLINNA JK LEGION  0:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 62. Pavel Rubel
Hoiatused: 17. Elvis Liivamägi, 90. Andre Frolov - 14. Maksim Dolinenko

FC Flora II: 12-Meetits, 13-Gorohhov, 4-Indermitte, 3-Akhalbadashvili, 15-Peitre, 9-Mööl, 20-Frolov, 11-Liivamägi, 8-Goldberg (62. 10-Tammemägi), 6-Junolainen, 17-Pallo.
Varus: 5-Kaarjärv, 10-Tammemägi, 2-Paavo.

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 14-Dolinenko, 23-Ivanov, 18-Kisseljov, 20-Kurjanov, 10-Latõnin (78. 2-Titov), 8-Novikov, 4-Rubel, 32-Samulin, 11-Titenok, 28-Aleksejev.
Varus: 2-Titov.

Mänguolud: -1, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Aivar Israel
Abikohtunikud: Tanel Kull, Aivar Gutmann

Turniiritabel (34/36)
1  Tallinna FC Levadia II  34  24  8  2  91:19  80
2  Kohtla-Järve FC Lootus  34  23  2  9  82:42  71
3  Lasnamäe FC Ajax  34  19  4  11  70:50  61
4  Valga FC Warrior  34  19  2  13  62:60  59
5  Kiviõli Tamme Auto  34  17  2  15  73:69  50
6  Tallinna JK Legion  34  13  4  17  61:72  43
7  Pärnu JK Vaprus  34  11  6  17  64:73  39
8  Viljandi JK Tulevik II  34  10  5  19  46:75  35
9  Tallinna FC Flora II  34  7  5  22  27:59  26
10  Rakvere FC Flora  34  7  2  25  44:101  17

Väravalööjate edetabel pärast 34. vooru:
31 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
18 - Anton Semjonov (FC Lootus)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
16 - Sander Rõivassepp (FC Warrior)
16 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
15 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
14 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
14 - Jaan Leimann (FC Warrior)
11 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
11 - Aleks Mones (FC Levadia II)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (91) - Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 11, Tõnis Starkopf 10, Indrek Zelinski 7, Maksim Rõtškov 7, Artjom Artjunin 6, Vladimir Vassiljev 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Trevor Elhi 2, Markus Holst 2, Andreas Raudsepp 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1, Igor Subbotin 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus (82) - Anton Semjonov 18, Vitali Bolšakov 15, Konstantin Karin 9, Irfan Ametov 9, Sergei Popov 7, Viktor Plotnikov 6, Aleksei Žukov 5, Jan Demidovitš 5, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1.
Omavärav: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)

Kiviõli Tamme Auto (73) - Tõnis Starkopf 21, Stanislav Russakov 10, Erik Šteinberg 8, Dmitri Kirilov 7, Sergei Kostin 6, Dmitri Šelehhov 4, Ilja Krivošein 4, Aleksei Borissenko 4, Aleksei Derjabin 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Rustam Gurbanov 1

Lasnamäe FC Ajax (70) - Šahriar Abdullajev 14, Sergei Tasso 10, Pavel Iljuhhin 9, Sergei Kononov 6, Aleksandr Kirpu 6, Vladimir Gerassimov 5, Juri Gaidajenko 4, Vladimir Ljahhovetski 3, Deniss Skobelev 2, Andrei Borissov 2, Deniss Jõgiste 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Deniss Kovtun 1, Sergei Kondratenko 1
Omavärav: Martti Klaus (FC Flora II)

Pärnu JK Vaprus (64) - Taavi Laurits 10, Ranet Lepik 8, Martin Partsioja 7, Aleksei Galkin 7, Ivan Velikopolje 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Kaarel Kaarlimäe 4, Rait Sõrmus 3, Ander Paabut 3, Artur Rättel 2, Indres Põder 2, Taavi Midenbritt 1, Tanel Melts 1

Valga FC Warrior (62) - Sander Rõivassepp 16, Jaan Leimann 14, Erkki Junolainen 7, Rasmus Munskind 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Priidu Ahven 2, Madis Rajando 2, Nikita Baranov 2, Silver Lätt 2, Jaan Kekišev 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1, Marten Mütt 1

TJK Legion (61) - Maksim Kisseljov 16, Aleksandr Pavlikhin 15, Mark Švets 4, Eduard Komarov 4, Aleksandr Ivanov 2, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Pavel Rubel 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Vadim Samulin 1, Vladimir Gorbatov 1, Maksim Aleksejev 1, Juri Brõtkin 1

Viljandi JK Tulevik II (46) - Raido Roman 7, Eerik Reinsoo 7, Sergei Jegorov 5, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Karol Mets 3, Janek Kalda 2, Tanel Võtti 2, Ants Stern 2, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Juri Jevdokimov 1, Aleksandr Kulatšenko 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (44) - Alar Petrovits 11, Esko Brandt 6, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 5, Sergei Akimov 3, Alari Aunapuu 3, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Elari Valmas 2, Mihkel Saar 2, Siim Rannamäe 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (27) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 4, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Karl Mööl 2, Edwin Stüf 2, Jürgen Kuresoo 2, Andre Frolov 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Erkki Junolainen 1, Janno Roosimets 1, Hannes Anier 1
 
fcflora.ee/sportiv.ee/jalgpall.ee
   



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles