Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lootus ja Tamme Auto kaotasid 3:4

08.11.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga eelviimases voorus kaotasid nii Kohtla-Järve FC Lootus kui ka Kiviõli Tamme Auto 3:4.

Esiliiga XXXV voor pühapäeval, 8. novembril:

kell 13.00 Rakvere kunstmuruväljak
RAKVERE FC FLORA – PÄRNU JK VAPRUS  2:2 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 30. Siim Rannamäe, 85. Sergei Akimov - 44. ov. Mihkel Saar, 55. Aleksei Galkin
Hoiatused: 43. Mihkel Saar, 62. Martin Polluks - 23. Tambet Anso, 37. Ivan Velikopolje, 67. Sergei Gurejev

Rakvere FC Flora: 30-Sander Susi, 17-Alari Tovstik, 26-Elar Tovstik, 15-Siim Rannamäe, 25-Kaarel Saar, 8-Mihkel Saar, 21-Martin Polluks, 22-Joonas Ljaš, 2-Alari Aunapuu, 10-Alar Petrovits (46. 18-Elari Valmas), 20-Sergei Akimov.
Varus: 12-Veiko Rohtla, 14-Toomas Kiis, 5-Mihkel Stamm, 16-Mikk Mehike, 18-Elari Valmas, 11-Esko Brandt.

JK Vaprus: 1-Priit Pikker, 6-Ronek Saal, 3-Tambet Anso, 35-Toomas Eier, 4-Andro Aavik, 20-Tanel Melts, 11-Ivan Velikopolje, 15-Sergei Gurejev (72. 19-Kaarel Kaarlimäe), 12-Aleksei Galkin, 9-Ander Paabut (82. 13-Indres Põder), 10-Taavi Laurits.
Varus: 8-Mihkel Tiit, 13-Indres Põder, 16-Greger Könninge, 19-Kaarel Kaarlimäe.

Mänguolud: +2, pilvine ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Margo Noode, Jaanus Nilp


kell 13.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – TALLINNA FC FLORA II  3:4 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 20. Vitali Bolšakov, 63. Aleksei Žukov, 85. Irfan Ametov - 40., 53. Erkki Junolainen, 88. Joel Indermitte, 89. Tanel Tammemägi
Hoiatused: 76. Vitali Vaštšenko - 63. Meelis Peitre

FC Lootus: 1-Artur Jurevitš, 16-Vitali Vaštšenko, 3-Jaan Tarassu (46. 17-Viktor Aksjonov), 6-Aleksandr Zahharenkov, 13-Maksim Pozjabin (77. 7-Vadim Gritsjuk), 19-Sergei Popov, 14-Aleksei Žukov, 11-Konstantin Karin, 20-Irfan Ametov, 10-Anton Semjonov, 15-Vitali Bolšakov (55. 4-Andrei Škaleta).
Varus: 31-Pavel Gribanov, 4-Andrei Škaleta, 17-Viktor Aksjonov, 7-Vadim Gritsjuk, 23-Stanislav Andrejev, 8-Igor Tarassu.

FC Flora II: 1-Marko Meerits, 11-Jürgen Pallo, 4-Joel Indermitte, 2-Kevin Paavo, 15-Meelis Peitre, 10-Karl Mööl, 8-Stanislav Goldberg (67. 5-Martin Kaarjärv), 6-Erkki Junolainen, 14-Edwin Stüf, 7-Hannes Anier (81. 13-Janer Gorohhov), 9-Tanel Tammemägi.
Varus: 13-Janer Gorohhov, 5-Martin Kaarjärv.

Mänguolud: +2, pilvine ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Raul Kaivoja


kell 13.00 Wismari staadion
TALLINNA JK LEGION – VILJANDI JK TULEVIK II  1:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 73. Aleksandr Ivanov - 79. Karl-Eerik Luigend
Hoiatused: 29. Armand Naris, 90. Karol Mets

TJK Legion: 12-Pavel Kirjuhhin, 23-Aleksandr Ivanov, 18-Maksim Kisseljov, 3-Eduard Komarov, 35-Andrei Kostin, 20-Jevgeni Kurjanov, 10-Aleksei Latõnin (72. 2-Nikolai Titov), 8-Maksim Novikov, 4-Pavel Rubel, 11-Aleksei Titenok, 5-Aleksandr Tkatšuk.
Varus: 28-Anatoli Orlov, 2-Nikolai Titov.

JK Tulevik II: 1-Kaido Koppel, 5-Mikk Sillaste, 4-Karol Mets, 10-Armand Naris, 6-Mikk Metsa, 17-Rasmus Luhakooder, 18-Sander Sinilaid, 8-Rain Tölpus, 16-Jaagup Luhakooder, 19-Karl-Eerik Luigend, 11-Martin Orav.
Varus: -

Mänguolud: +2, pilvine ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Marek Lillmaa
Abikohtunikud: Aron Härsing, Kaur Lillipuu


kell 13.00 Sportland Arena
VALGA FC WARRIOR – KIVIÕLI TAMME AUTO  4:3 (3:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 16., 83. pen. Sander Rõivassepp, 37., 40. Jaan Leimann - 2. Ilja Antonov, 12. ov. Priit Danelson, 62. Aleksandr Kuslap
Hoiatused: 38. Rasmus Munskind, 53., 66. Mihkel Gull, 60. Mikk Pärt, 76. Jaan Leimann, 90.+2. Raiko Karpov
Eemaldamine: 66. Mihkel Gull

FC Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Mihkel Gull, 3-Nikita Baranov, 4-Priit Danelson, 5-Mikk Pärt, 6-Silver Lätt (90. 16-Kaspar Sillamaa), 7-Rasmus Munskind (46. 14-Priidu Ahven; 89. 18-Raiko Karpov), 8-Ott Ottis (90.+1. 17-Sander Karu), 9-Sander Rõivassepp, 10-Marten Mütt, 11-Jaan Leimann.
Varus: 1-Rasmus Armas, 14-Priidu Ahven, 16-Kaspar Sillamaa, 17-Sander Karu, 18-Raiko Karpov, 19-Oliver Andres.

Tamme Auto: 16-Dmitri Vorobjov (32. 90-Konstantin Rubtsov), 8-Aleksandr Kuslap, 6-Janek Hepner, 4-Sergei Kostin, 9-Dmitri Kirilov, 14-Juri Tiismann, 5-Stanislav Russakov, 18-Aleksei Borissenko (72. 21-Aleksei Derjabin), 10-Erik Šteinberg (57. 19-Ilja Krivošein), 7-Ilja Antonov, 3-Aleksei Kurotškin (67. 11-Aleksei Filimonov).
Varus: 90-Konstantin Rubtsov, 11-Aleksei Filimonov, 19-Ilja Krivošein, 21-Aleksei Derjabin, 12-Rustam Gurbanov.

Mänguolud: +2, pilvine ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 21
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Mait Kröönström


kell 17.00 FC Ajaxi kunstmuruväljak
LASNAMÄE FC AJAX – TALLINNA FC LEVADIA II  1:2 (1:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 43. Sergei Tasso - 5. Vladimir Vassiljev, 90. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 24. Deniss Jõgiste - 35. Aleksandr Kovaltšuk, 45. Markus Holst
87. tõrjus Ilja Kassjantšuk Šahrijar Abdullajevi penalti

FC Ajax: 1-Maksim Mamutov, 9-Sergei Kondratenko, 19-Andrei Borissov, 5-Ilja Avdeenko, 14-Šahrijar Abdullajev, 8-Deniss Suvorikov, 21-Vladimir Ljahhovetski, 10-Sergei Tasso, 17-Juri Gaidajenko, 3-Aleksandr Kirpu (73. 6-Sergei Jarjomenko), 15-Deniss Jõgiste.
Varus: 4-Jevgeni Kirpu, 11-Aleksei Zotov, 13-Valentin Fuksov, 12-Denis Kirilin, 18-Andrei Sozinov, 6-Sergei Jarjomenko.

FC Levadia II: 30-Ilja Kassjantšuk (88. 7-Klimentii Boldõrev), 3-Maksim Podholjuzin, 4-Vladimir Vassiljev, 5-Markus Holst, 6-Aleksandr Kulinitš, 8-Tõnis Starkopf, 9-Aleksandr Kovaltšuk (46. 14-Rain Aasmäe), 10-Jevgeni Gurtšioglujants, 16-Aleks Mones, 17-Maksim Rõtškov, 19-Igor Subbotin.
Varus: 7-Klimentii Boldõrev, 14-Rain Aasmäe.
Alates 88. minutist seisis Levadia II väravas Maksim Rõtškov

Mänguolud: +2, pilvine ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Pille Raadik

Liiga tabel (35/36)
1  Tallinna FC Levadia II  35  25  8  2  93:20  83
2  Kohtla-Järve FC Lootus  35  23  2  10  85:46  71
3  Valga FC Warrior  35  20  2  13  66:63  62
4  Lasnamäe FC Ajax  35  19  4  12  71:52  61
5  Kiviõli Tamme Auto  35  17  2  16  76:73  50
6  Tallinna JK Legion  35  13  5  17  62:73  44
7  Pärnu JK Vaprus  35  11  7  17  66:75  40
8  Viljandi JK Tulevik II  35  10  6  19  47:76  36
9  Tallinna FC Flora II  35  8  5  22  31:62  29
10  Rakvere FC Flora  35  7  3  25  46:103  18

Väravalööjate edetabel pärast 35. vooru:
32 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
18 - Sander Rõivassepp (FC Warrior)
18 - Anton Semjonov (FC Lootus)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
16 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
16 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
16 - Jaan Leimann (FC Warrior)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
14 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
11 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
11 - Aleks Mones (FC Levadia II)
11 - Sergei Tasso (FC Ajax)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (93) - Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 11, Tõnis Starkopf 11, Indrek Zelinski 7, Maksim Rõtškov 7, Vladimir Vassiljev 7, Artjom Artjunin 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Trevor Elhi 2, Markus Holst 2, Andreas Raudsepp 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1, Igor Subbotin 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus (85) - Anton Semjonov 18, Vitali Bolšakov 16, Irfan Ametov 10, Konstantin Karin 9, Sergei Popov 7, Viktor Plotnikov 6, Aleksei Žukov 6, Jan Demidovitš 5, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1.
Omavärav: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)

Kiviõli Tamme Auto (76) - Tõnis Starkopf 21, Stanislav Russakov 10, Erik Šteinberg 8, Dmitri Kirilov 7, Sergei Kostin 6, Dmitri Šelehhov 4, Ilja Krivošein 4, Aleksei Borissenko 4, Aleksei Derjabin 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Rustam Gurbanov 1, Ilja Antonov 1, Aleksandr Kuslap 1
Omavärav: Priit Danelson (FC Warrior)

Lasnamäe FC Ajax (71) - Šahriar Abdullajev 14, Sergei Tasso 11, Pavel Iljuhhin 9, Sergei Kononov 6, Aleksandr Kirpu 6, Vladimir Gerassimov 5, Juri Gaidajenko 4, Vladimir Ljahhovetski 3, Deniss Skobelev 2, Andrei Borissov 2, Deniss Jõgiste 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Deniss Kovtun 1, Sergei Kondratenko 1
Omavärav: Martti Klaus (FC Flora II)

Valga FC Warrior (66) - Sander Rõivassepp 18, Jaan Leimann 16, Erkki Junolainen 7, Rasmus Munskind 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Priidu Ahven 2, Madis Rajando 2, Nikita Baranov 2, Silver Lätt 2, Jaan Kekišev 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1, Marten Mütt 1

Pärnu JK Vaprus (66) - Taavi Laurits 10, Ranet Lepik 8, Aleksei Galkin 8, Martin Partsioja 7, Ivan Velikopolje 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Kaarel Kaarlimäe 4, Rait Sõrmus 3, Ander Paabut 3, Artur Rättel 2, Indres Põder 2, Taavi Midenbritt 1, Tanel Melts 1
Omavärav: Mihkel Saar (Rakvere FC Flora)

TJK Legion (62) - Maksim Kisseljov 16, Aleksandr Pavlikhin 15, Mark Švets 4, Eduard Komarov 4, Aleksandr Ivanov 3, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Pavel Rubel 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Vadim Samulin 1, Vladimir Gorbatov 1, Maksim Aleksejev 1, Juri Brõtkin 1

Viljandi JK Tulevik II (47) - Raido Roman 7, Eerik Reinsoo 7, Sergei Jegorov 5, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Karol Mets 3, Janek Kalda 2, Tanel Võtti 2, Ants Stern 2, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Juri Jevdokimov 1, Aleksandr Kulatšenko 1, Karl-Eerik Luigend 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (46) - Alar Petrovits 11, Esko Brandt 6, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 5, Sergei Akimov 4, Alari Aunapuu 3, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Elari Valmas 2, Mihkel Saar 2, Siim Rannamäe 2
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (31) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 4, Erkki Junolainen 3, Joel Indermitte 3, Sergei Mošnikov 2, Karl Mööl 2, Edwin Stüf 2, Jürgen Kuresoo 2, Andre Frolov 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Janno Roosimets 1, Hannes Anier 1, Tanel Tammemägi 1

sportiv.ee/jalgpall.ee/fcflora.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles