Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lootus lõpetas võidu ja Tamme Auto kaotusega

11.11.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga viimases voorus sai juba varem meistriliiga koha taganud Kohtla-Järve FC Lootus võidu. Teine esiliigas mänginud Ida-Virumaa meeskond Kiviõli Tamme Auto kaotas, kuid nad olid endale taganud esiliiga koha juba varem. Tuleval hooajal mängib teise Ida-Virumaa meeskonnana Jõhvi Orbiit. Esiliiga edukaim väravakütt oli hooaega Tamme Autos alustanud ja seejärel esiliiga võitnud Tallinna FC Levadia II ridadesse siirdunud Tõnis Starkopf, kes Kiviõli eest lõi 21 ja Tallinna eest 11 väravat. Selles tabelis oli teine FC Lootuse mängija Anton Semjonov 19 väravaga.

esti jalgpalli Esiliiga lõpetab hooaja täna, kui kell 18:00 peetakse XXXVI vooru kohtumised. Lahtised on küsimused seoses üleminekumängudega. Lisaks sellele, et Meistriliiga üleminekukoht oli vaba, selgus eile, et ka Esiliiga üleminekule mineja on veel lahtine.

Kõik see selgus peale teadet, et tühistati Rakvere FC Flora vs. Pärnu JK Vaprus 2:2 tulemus ja lõplikuks resultaadiks jääb Rakvere 2:- võit.

Seega on eriti olulised tänasest viiest mängust kolm, mis toimuvad Rakveres, Pärnus ja Viljandis. Paide Linnameeskond Meistri- ja Tartu JK Tammeka II teisest liigast juba ootavad omale vastaseid pühapäeval algavatel üleminekumängudel.   

Esiliiga XXXVI voor kolmapäeval, 11. novembril:

kell 18.00 Rakvere kunstmuruväljak
KIVIÕLI TAMME AUTO – LASNAMÄE FC AJAX  1:4 (0:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 61. Aleksei Borissenko - 48. Sergei Kondratenko, 67. Sergei Tasso, 69. Šahrijar Abdullajev, 72. Juri Gaidajenko
Hoiatused: 69. Stanislav Russakov - 34. Andrei Borissov, 58. Sergei Tasso, 62. Valentin Fuksov, 64. Deniss Suvorikov

Tamme Auto: 90-Rubtsov, 6-Hepner, 4-Kostin (46. 10-Šteinberg), 9-Kirilov, 14-Tiismann (46. 19-Krivošein), 3-Kurotškin (46. 11-Filimonov), 5-Russakov, 17-Šelehhov, 8-Kuslap, 7-Antonov (63. 21-Derjabin), 20-R. Gurbanov (46. 18-Borissenko).
Varus: 19-Krivošein, 15-Osmanov, 11-Filimonov, 21-Derjabin, 18-Borissenko, 10-Šteinberg.

FC Ajax: 1-Mamutov, 9-Kondratenko, 19-Borissov, 3-A. Kirpu (38. 13-Fuksov), 5-Avdeenko, 14-Abdullajev, 8-Suvorikov, 15-Jõgiste, 10-Tasso, 17-Gaidajenko, 20-Mihhasev (64. 7-Kirilin).
Varus: 13-Fuksov, 4-J. Kirpu, 7-Kirilin, 6-Jarjomenko.

Mänguolud: 0, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 2
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Mait Kröönström


kell 18.00 Viljandi kunstmuruväljak
VILJANDI JK TULEVIK II – KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  2:3 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 20. Sander Sinilaid, 75. Raido Roman - 48. Anton Semjonov, 70. Vitali Bolšakov, 82. Viktor Plotnikov
Hoiatused: 24. Mikk Metsa - 45. Roman Vedehhov, 60. Vadim Gritsjuk

JK Tulevik II: 1-Koppel, 5-M. Sillaste, 3-Sirel, 4-Jahhimovitš, 6-Metsa, 8-Tölpus, 19-Taar, 16-A. Sillaste (80. 18-Miländer), 17-Sinilaid, 15-Luigend, 2-Stern (58. 7-Roman).
Varus: 18-Miländer, 7-Roman, 13-Mets, 11-Orav.

FC Lootus: 22-Smelkov, 23-Andrejev (46. 14-Žukov), 7-Gritsjuk, 16-Vaštšenko (49. 18-Aksjonov), 13-Pozjabin (46. 4-Škaleta), 5-Gluhno, 19-Popov, 9-Plotnikov, 15-Bolšakov, 2-Vedehhov, 10-Semjonov.
Varus: 1-Gribanov, 18-Aksjonov, 4-Škaleta, 14-Žukov.

Mänguolud: 0, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Jaanus Nilp


kell 18.00 Sportland Arena
TALLINNA FC FLORA II – RAKVERE FC FLORA  4:2 (2:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 15. Hannes Anier, 43. pen. Edwin Stüf, 67., 89. Tanel Tammemägi - 25. Alari Aunapuu, 37. Joonas Ljaš
Hoiatused: 35. Erkki Junolainen, 74., 73. Elvis Liivamägi
Eemaldamised: 74. Elvis Liivamägi - 42. Elar Tovstik

Tallinna FC Flora II: 1-Pedõk, 2-Paavo, 18-Indermitte, 3-Akhalbedashvili (46. 13-Gorohhov), 20-Rüütli (46. 5-Kaarjärv), 10-Mööl, 7-Pallo (46. 11-Liivamägi), 14-Stüf (46. 9-Tammemägi), 15-Junolainen, 8-Goldberg, 6-Anier (46. 4-Aru).
Varus: 5-Kaarjärv, 13-Gorohhov, 11-Liivamägi, 9-Tammemägi, 4-Aru.

Rakvere FC Flora: 30-Susi, 17-A. Tovstik, 6-Kaasik, 26-E. Tovstik, 25-K. Saar, 8-M. Saar, 22-Ljaš, 15-Rannamäe, 2-Aunapuu, 18-Valmas, 20-Akimov.
Varus: 12-Rohtla, 16-Mehike.

Mänguolud: +3, sademeteta ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Oleg Grasman, Tiit Kivisild


kell 18.00 Pärnu kunstmuruväljak
PÄRNU JK VAPRUS – VALGA FC WARRIOR  0:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 62. Marten Mütt, 90.+1. Jaan Leimann
Hoiatused: 37. Aleksei Galkin, 74. Taavi Laurits - 22. Marten Mütt, 75. Bert Klemmer

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal (89. 13-Põder), 35-Eier, 3-Anso, 9-Paabut, 20-Melts, 19-Kaarlimäe, 23-Lepik, 12-Galkin (86. 16-Könninge), 17-Rättel, 10-Laurits.
Varus: 13-Põder, 16-Könninge, 8-Tiit, 21-Olesk.

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Mütt, 3-Baranov, 4-Danelson, 5-Ahven, 6-Lätt, 7-Leimann, 8-Ottis, 9-Rõivassepp, 10-Klemmer (89. 16-Sillamaa), 11-Maar (68. 14-Lepistu).
Varus: 14-Lepistu, 16-Sillamaa, 17-Karu.

Mänguolud: +2, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Arles Bachmann


kell 18.00 Maarjamäe kunstmuruväljak
TALLINNA FC LEVADIA II – TALLINNA JK LEGION  3:1 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 21. Vladimir Vassiljev, 24. Martin Ustaal, 90. Maksim Rõtškov - 83. Maksim Kisseljov
Hoiatused: -

FC Levadia II: 12-Kütt, 3-Podholjuzin, 4-Vassiljev, 6-Kulinitš, 7-Boldõrev, 9-Kovaltšuk, 10-Gurtšioglujants, 15-Ustaal (46. 14-Aasmäe), 16-Mones, 19-Subbotin (82. 5-Malgin), 8-Raudsepp (46. 17-Rõtškov).
Varus: 5-Malgin, 14-Aasmäe, 17-Rõtškov.

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 14-Dolinenko, 23-Ivanov, 18-Kisseljov, 38-Komarov, 35-Kostin (46. 28-Orlov), 20-Kurjanov, 8-Novikov, 32-Samulin, 11-Titenok, 5-Tkatšuk.
Varus: 10-Latõnin, 28-Orlov.
Alates 74. minutist mängis Legion vähemuses, kuna vigastada sai Maksim Novikov ja varumängijaid rohkem kohal polnud

Mänguolud: +2, pilves sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 18
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Pille Raadik

Liiga tabel
1  Tallinna FC Levadia II  36  26  8  2  96:21  86
2  Kohtla-Järve FC Lootus  36  24  2  10  88:48  74
3  Valga FC Warrior  36  21  2  13  68:63  65
4  Lasnamäe FC Ajax  36  20  4  12  75:53  64
5  Kiviõli Tamme Auto  36  17  2  17  77:77  50
6  Tallinna JK Legion  36  13  5  18  63:76  44
7  Pärnu JK Vaprus  36  11  6  19  64:77  39
8  Viljandi JK Tulevik II  36  10  6  20  49:79  36
9  Tallinna FC Flora II  36  9  5  22  35:64  32
10  Rakvere FC Flora  36  8  2  26  48:105  20

Väravalööjate edetabeli 10 edukamat:
32 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
19 - Anton Semjonov (FC Lootus)
18 - Sander Rõivassepp (FC Warrior)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
17 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
17 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
17 - Jaan Leimann (FC Warrior)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
15 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
12 - Sergei Tasso (FC Ajax)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (96) - Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 11, Tõnis Starkopf 11, Maksim Rõtškov 8, Vladimir Vassiljev 8, Indrek Zelinski 7, Artjom Artjunin 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Trevor Elhi 2, Markus Holst 2, Andreas Raudsepp 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1, Igor Subbotin 1, Martin Ustaal 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus (88) - Anton Semjonov 19, Vitali Bolšakov 17, Irfan Ametov 10, Konstantin Karin 9, Sergei Popov 7, Viktor Plotnikov 7, Aleksei Žukov 6, Jan Demidovitš 5, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1.
Omavärav: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)

Kiviõli Tamme Auto (77) - Tõnis Starkopf 21, Stanislav Russakov 10, Erik Šteinberg 8, Dmitri Kirilov 7, Sergei Kostin 6, Aleksei Borissenko 5, Dmitri Šelehhov 4, Ilja Krivošein 4, Aleksei Derjabin 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Rustam Gurbanov 1, Ilja Antonov 1, Aleksandr Kuslap 1
Omavärav: Priit Danelson (FC Warrior)

Lasnamäe FC Ajax (75) - Šahriar Abdullajev 15, Sergei Tasso 12, Pavel Iljuhhin 9, Sergei Kononov 6, Aleksandr Kirpu 6, Vladimir Gerassimov 5, Juri Gaidajenko 5, Vladimir Ljahhovetski 3, Deniss Skobelev 2, Andrei Borissov 2, Deniss Jõgiste 2, Sergei Kondratenko 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Deniss Kovtun 1
Omavärav: Martti Klaus (FC Flora II)

Valga FC Warrior (68) - Sander Rõivassepp 18, Jaan Leimann 17, Erkki Junolainen 7, Rasmus Munskind 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Priidu Ahven 2, Madis Rajando 2, Nikita Baranov 2, Silver Lätt 2, Marten Mütt 2, Jaan Kekišev 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1

Pärnu JK Vaprus (64) - Taavi Laurits 10, Ranet Lepik 8, Aleksei Galkin 7, Martin Partsioja 7, Ivan Velikopolje 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Kaarel Kaarlimäe 4, Rait Sõrmus 3, Ander Paabut 3, Artur Rättel 2, Indres Põder 2, Taavi Midenbritt 1, Tanel Melts 1

TJK Legion (63) - Maksim Kisseljov 17, Aleksandr Pavlikhin 15, Mark Švets 4, Eduard Komarov 4, Aleksandr Ivanov 3, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Pavel Rubel 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Vadim Samulin 1, Vladimir Gorbatov 1, Maksim Aleksejev 1, Juri Brõtkin 1

Viljandi JK Tulevik II (49) - Raido Roman 8, Eerik Reinsoo 7, Sergei Jegorov 5, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Karol Mets 3, Janek Kalda 2, Tanel Võtti 2, Ants Stern 2, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Juri Jevdokimov 1, Aleksandr Kulatšenko 1, Karl-Eerik Luigend 1, Sander Sinilaid 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (48) - Alar Petrovits 11, Esko Brandt 6, Joonas Ljaš 6, Tarmo Rebane 5, Sergei Akimov 4, Alari Aunapuu 4, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Elari Valmas 2, Mihkel Saar 2, Siim Rannamäe 2
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (35) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 4, Erkki Junolainen 3, Joel Indermitte 3, Tanel Tammemägi 3, Edwin Stüf 3, Hannes Anier 2, Sergei Mošnikov 2, Karl Mööl 2, Jürgen Kuresoo 2, Andre Frolov 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Janno Roosimets 1

Fcflora.ee/sportiv.ee/jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles