Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: FC Lootus kaotas 0:4

30.08.2006

Kohtla-Järve FC Lootus kaotas Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas 0:4 Nõmme Kaljule.

Eesti 2006. a. jalgpalli meistrivõistluste Esiliiga XXV voor laupäeval, 26. augustil

kl. 14:00 Sportland Arena
FC ELVA - FC TVMK II TALLINN 0:1 (0:1)
Õhutemperatuur +22, selge ja päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 25

Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Indrek Nuuma, Andrei Karhu

Värav: 19. Jegorov

Hoiatused: 90.+2. Kuningas - 42. Smetanin, 44. Karpõtšev

FC Elva: Kurdgelia, Schwede, Mägi, Kuningas, Elgar Kõll, Ponder (70. Reinaru), M. Sillaste (55. E. Oja), Pavelts, Tutk, Ervin Kõll, Kivimägi (70. Tüli).

FC TVMK II: Rubtsov, Karpõtšev, Skiperski, Šundikov, Paitsev, Televinov, Smetanin, Ivarinen (46. Makarevitš), Brezgun (46. Vereštšagin), Artjom Dmitrijev, Jegorov (86. Grafski).


kl. 14:00 Maardu linnastaadion
FC LEVADIA II TALLINN - FC KURESSAARE 1:3 (0:2)

Õhutemperatuur +22, selge ja päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 30

Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Aron Härsing, Margus Kröönström

Väravad: 90. Malov - 8. Koplimäe, 35. Meet, 87. K. Rand

Hoiatused: 17. Lepmets - 63. Kriska, 81. Alonen

FC Levadia II: Kirjuhhin, Aristov (24. Tšurilkin), Morozov, Tolbuzov, Koroljov, R. Zelinski, Komarov, Malov, S. Puri, Lepmets, Alijev.

FC Kuressaare: Orgla, Azarov, Alonen, Kluge (89. Viira), Kriska, Meet, Raamat (65. K. Rand), Veskimäe, Alt (75. Karlson), V. Ištšuk (82. Pukk), Koplimäe.


kl. 14:00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
FC LOOTUS KOHTLA-JÄRVE - JK NÕMME KALJU 0:4 (0:2)

Õhutemperatuur +20, pilvealune päike; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 30

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste

Väravad: 9., 37., 49., 88. Mitt

Hoiatused: 84. Semjonov - 84. Maasing

FC Lootus: Rjabtšun, Knjazev, Vigovski (46. Kruptšenkov), Dubovikov, Šerõi, Golitsõn, Salkov (56. I. Tarassu), Semjonov, Štšeberin, Titorenko, Lukjanov.

JK Kalju: Tammeväli, T. Kallaste, Maasing, Mitt, Mäepea, Nool, Olumets, Lullu, Stetsenko, Toom, Krasnopjorov.


kl. 14:00 Tallinna Kalevi Keskstaadion
JK TALLINNA KALEV - JK TULEVIK II VILJANDI 6:2 (2:0)

Õhutemperatuur +22, selge ja päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 50

Peakohtunik: Risto Kranberg
Abikohtunikud: Tanel Kull, Marko Leevand

Väravad: 37., 69. Kiis, 39. Samulin, 56., 60., 73. Tikenberg - 74. Naris, 81. Miländer
81. Miländer ei realiseerinud penaltit

Hoiatused: 4. Tikenberg - 32. Norman

JK Kalev: Ošomkov, Kulli, Murumets, Korju, Anis, Rosen, Kiis, Teino, Samulin, Kirilov, Tikenberg.

JK Tulevik II: Järvesoo, Norman, Rivo Kaju, Pärna, Miländer, Luhakooder, Martin Saar, Naris, Roman, Raid, Stern.


kl. 17:00 A. Le Coq Arena I muruväljak
FC FLORA II TALLINN - JK DÜNAMO TALLINN 6 : 1 (5:0)

Õhutemperatuur +21, päikeseline ilm; väljak väga heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 30

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Lauri Simson, Igor Topkin

Väravad: 6., 33. M. Ištšuk, 30. Varendi, 43. Toomet, 44. Ahjupera, 83. Kööp - 88. Beregovski

Hoiatused: 73. Hurt, 88. Võtti - 24. Kirsipuu

FC Flora II: Rajando, Raal, Hurt, Võtti, Varendi (46. Lepp), Mošnikov (60. K. Suurjärv), Kams (60. Ottis), A. Sillaste (46. Kööp), Ahjupera, M. Ištšuk (46. Laurson), Toomet.

JK Dünamo: Lissenkov, Danilov, M. Andrejev, Spiridonov, A. Gussev, Kirsipuu, Božko, D. Židkov, M. Židkov, Beregovski, Grebenjuk (60. Korolko).

Turniiritabel:

1. FC Levadia II   25 21   2   2  94:10  65
2. JK Kalev           25 16   5   4  65:36  53
3. FC Kuressaare 25 14   3   8  38:35  45
4. JK Kalju            25 13   3   9  48:48  42
5. FC TVMK II       25 11   3 11  41:44  36
6. FC Flora II     25 10  3 12  43:41 33
7. FC Lootus        25   9   1 15  37:61  28
8. JK Dünamo       25   5   7 13  24:52  22
9. JK Tulevik II      25   4   9 12  28:41  21
10. FC Elva           25   3   2 20  17:67  11

Väravalööjate edetabel:

28 - Kaimar Saag (FC Levadia II);
26 - Andrus Mitt (JK Kalju);
15 - Sander Puri (FC Levadia II);
12 - Kristian Marmor (FC Levadia II), Dmitri Kirilov (JK Kalev), Tiit Tikenberg (JK Kalev);
11 - Jevgeni Gurtšioglujants (FC Levadia II);
10 - Anton Semjonov (FC Lootus);
9 - Vahur Kiis;
8 - Artjom Dmitrijev (FC TVMK II), Dmitri Kulikov (FC Kuressaare), Eino Puri (FC Levadia II), Mihhail Ištšuk (FC Flora II);
7 - Vladimir Tšelnokov (JK Kalev), Sergei Jegorov (FC TVMK II);
6 - Rene Teino (JK Kalev), Konstantin Karin (FC Lootus), Pavel Apalinski (JK Dünamo), Gert Nool (JK Kalju);
5 - Ants Stern, Rasmus Luhakooder (JK Tulevik II), Siim Luts (FC Flora II), Sergei Dmitrijev (FC TVMK II);
4 - Artjom Knjazev, Erik Šteinberg (FC Lootus), Reino Kranberg (JK Kalev), Kristjan Suurjärv, Rauno Tutk (FC Elva), Taijo Teniste (FC Levadia II), Kaarel Raamat, Andrus Koplimäe, Viktor Alonen (FC Kuressaare), Anton Paitsev (FC TVMK II), Toomas Kallaste, Sven-Jarno Lullu (JK Kalju), Eerik Reinsoo (FC Elva/FC Flora II), Anatoli Beregovski (JK Dünamo);
3 - Vjatšeslav Zahovaiko, Ats Sillaste (FC Flora II), Andrei Afanasov (JK Kalev), Martin Saar, Kaarel Henn (JK Tulevik II), Märt Kluge, Janek Meet, Rainer Veskimäe (FC Kuressaare), Artiom Nesterov, Andrei Antonov (FC TVMK II), Indro Olumets, Andreas Aniko (JK Kalju), Eduard Komarov (FC Levadia II), Aleksei Panin (JK Dünamo), Sergei Salkov (FC Lootus);
2 - Priit Betlem, Haimar Otsmaa (FC Elva), Daniil Dubovikov, Vassili Titorenko (FC Lootus), Nikolai Mašitšev (FC TVMK II), Pavel Korolko, Anatoli Božko, Maksim Židkov, Dmitri Židkov (JK Dünamo), Ludvig Tasane, Martti Pukk (FC Kuressaare), Mikk-Mario Mõistlik, Tauno Koppel, Andrei Tkatšuk (JK Kalev), Kaarel Tani, Armand Naris, Kaarel Kümnik (JK Tulevik II), Alo Dupikov, Juri Jevdokimov, Jürgen Kuresoo, Gert Kams, Tanel Võtti, Rauno Kööp, Janar Toomet  (FC Flora II), Anton Aristov, Igor Morozov, Ilja Monakov (FC Levadia II), Vitali Ištšuk (JK Tulevik II/FC Kuressaare);
1 - Andrei Kostin, Viktor Plotnikov, Nikolai Glebov, Denis Kornilov, Igor Vereštšagin, Kert Haavistu, Aleksandr Ivarinen, Anton Smetanin (FC TVMK II), Jevgeni Spiridonov, Grigori Ošomkov, Andrei Semko (JK Dünamo), Raido Roman, Theimo Tarvis, Joonas Laasberg, Martin Orav, Mikk Miländer (JK Tulevik II), Kuldar Kaljuste, Margus Rajaver, Maikko Mölder, Kevin Rand (FC Kuressaare), Taavi Tammo, Aleksandr Pavlihhin, Rejal Alijev, Konstantin Vassiljev, Denis Malov (FC Levadia II), Martin Maasing, Jaroslav Stetsenko (JK Kalju), Toomas Läätsim, Margus Reinaru, Ervin Kõll (FC Elva), Oleg Lukjanov, Andrei Škaleta, Deniss Štšeberin, Dmitri Voronin, Vladimir Vassiljev (FC Lootus), Rait Kuusk, Jarmo Ahjupera, Lauri Varendi (FC Flora II), Siim Kärson, Margus Korju, Erkki Seinre, Magnus Rosen, Vadim Samulin (JK Kalev).

FCflora.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles