Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine: Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud, Kohtla-Nõmme neljapäevak; Kohtla-Järve Kalevi lahtised meistrivõistlused - vabatehnika (J, P, F)

Aeg: 14.01.2010 18:00 - 14.01.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_2etapp_140110.htm ja http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_2etapp_140110.xls

Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1202

Seis pärast 2. etappi: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_2010_yld_p2.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_2010_yld_p2.xls

Eelregistreerimine info@sportiv.ee lõpeb võistluspäeval kell 15.

Kohapeal registreerimine Kalevi lahtistele meistrivõistlustele lõpeb kell 17.30 (NB! hilinejad saavad osaleda vaid neljapäevaku arvestuses). Suusaneljapäevakule saab kirja panna ja startida kuni kella 20ni.

Eribuss väljub kell 17 Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi juurest. Info 5340 4638, Jüri Schmidt.

Stardiajad
Alates kella 18 - Kalevi MV start, alguses lühemad distantsid, seejärel pikemad; starditakse 30 sekundilise intervalliga (Kalevi MV startijad lähevad ka neljapäevaku arvesse)
Tillusõit (s. 2000. a ja hiljem) – ca kell 18.45 (pärast Kalev MV startide lõppu), aega ei võeta, osalejad saavad suu magusaks
Neljapäevaku raames saab startida vabalt valitud ajal ka pärast Kalevi MV startide lõppu kella 20ni.

NB! Läbida võib ka lühema distantsi, kui vanuseklassis juhend ette näeb, kuid siis saab vanuseklassis koha pärast põhidistantsi läbijaid. Kui kavatsetakse läbida lühem distants, siis tuleb sellest korraldajaid võistlusnumbri võtmisel teavitada.

Autasustamine
Kalevi MV raames startijatele autasustatakse medaliga iga vanuseklassi kolme paremat.
Osalejatele loosiauhinnad.

Osalustasud
Noortel osalustasu puudub. Täiskasvanute klassides osalustasu 10 krooni etapi kohta.

Distantsid, vabatehnika
1,7 km - 1 ring
3,4 km - 2 ringi
5,1 km - 3 ringi

M ja N-11 – s. 1999. a ja hiljem M1,7 km/N1,7 km
M ja N 12-13 – s. 1997. - 1998. a M1,7 km/N1,7 km
M ja N 14-15 – s. 1995. - 1996. a M3,4 km/N3,4 km
M ja N 16-17 – s. 1993. - 1994. a M5,1 km/N3,4 km
M ja N 18-19 – s. 1991. - 1992. a M5,1 km/N3,4 km
M ja N 20-34 – s. 1976. - 1990. a M5,1 km/N3,4 km
M ja N 35-44 – s. 1966. - 1975. a M5,1 km/N3,4 km
M ja N 45-54 – s. 1956. - 1965. a M5,1 km/N1,7 km
M ja N 55-64 – s. 1946. - 1955. a M 3,4 km/N 1,7 km
M65+ ja N65+ – s. 1945. a ja varem M 3,4 km/N 1,7 km

Eelregistreerunud
1. Peeter Ilves RSK Jõhvikas 1973 M35-44
2. Martin Ilves RSK Jõhvikas 1942 M65+
3. Aleksander Pimenov   1958 M45-54
4. Tea Allikmäe Jõhvi 1970 N35-44
5. Janika Apri Sampo SK 1974 N35-44 
6. Kristi Goldberg   23.12.1977 N20-34 
7. Tanel Saatman Mäetaguse 1998 M12-13
8. Marko Saatman Mäetaguse 1996 M14-15
9. Maarja Saatman Mäetaguse 1973  N35-44
10. Ainar Saatman  Mäetaguse 1970 M35-44
11. Vladimir Sidorov Sillamäe SK 1959 M45-54 
12. Andrei Semenkov Viru JVP/Ahtme 1976  M20-34 
13. Rainer Järvelaid Avinurme SK 1992 M18-19
14. Aivar Parfojev Avinurme SK 1958 M45-54
15. Esmeralda Lille Avinurme  1951 N55-64 
16. Helme Suuk Kohtla-Järve 1947 N55-64
17. Maarja Abel

Kohtla-Järve

1995 N14-15
18. Margus Sellik  Iisaku  1959  M45-54 
19. Daniel Proode   1998  M12-13
20. Arno Proode   1961 M45-54
21. Tanel Paas Avinurme SK 05.08.1995 M14-15
22. Meriliis Paas Avinurme SK 14.12.2004 Tillu
23. Helen Orel Jõhvi  1999  N-11 
24. Helger Orel Jõhvi 2002 Tillu
25. Randy Orel Jõhvi 1968 M35-44
26. Aime Mõik RSK Jõhvikas 1952 N55-64
27. Arvi Pärs Mäetaguse 1953 M55-64
28. Martin Vinni Püssi SK 3.10.1987 M20-34
29. Tair Tooming Avinurme SK 1997  M12-13
30. Oliver Oja Avinurme SK 1995 M14-15
31. Martin Oja Avinurme SK 1999 M-11
32. Väino Aul Voka 1948 M55-64
33. Maire Aul Voka 1957 N45-54
34. Avo Kiir Iisaku 1952  M55-64
35. Rene Alberi Avinurme SK 1973  M35-44 
36. Mikk Saarela Avinurme SK 1994 M16-17
37. Rait Kivi Avinurme SK 1997 M12-13
38. Pille Saks Jõhvi 1974 N35-44
39. Anett-Leann Saks Jõhvi 2001 N-11 ja T
40. Aleksandr Komšin Sekundomer  21.08.1964  M45-54 
41. Toivo Tasa Iisaku SK Margus 04.05.1964 M45-54
42. Igor Petrovitski Söögitakso 1970 M35-44
43. Mario Kivil Alutaguse SK/Jõhvi SK  2003 Tillu
44. Pia Kivil Alutaguse SK/Jõhvi SK 2001 N-11
45. Mirell Semenkova Alutaguse SK/Jõhvi SK 2001 N-11 
46. Sander Sojone Alutaguse SK/Jõhvi SK 2001 M-11
47. Magnus Mihkelson Alutaguse SK/Jõhvi SK 2000 M-11 
48. Martin Aller Alutaguse SK/Jõhvi SK 2000 M-11
49. Karmo Kask Alutaguse SK/Jõhvi SK 2000 M-11 
50. Marten Jõeäär Alutaguse SK/Jõhvi SK 1999 M-11 
51. Danii-Theresia Velba Alutaguse SK/Jõhvi SK 1999 N-11 
52. Marleen Dietrich Alutaguse SK/Jõhvi SK 1999 N-11 
53. Jaak Kask Alutaguse SK/Jõhvi SK 1999 M-11 
54. Kaireen Käen Alutaguse SK/Jõhvi SK 1998 N12-13 
55. Robert Petrovitski Alutaguse SK/Jõhvi SK 1998 M12-13 
56. Richard Toome Alutaguse SK/Jõhvi SK 1998 M12-13 
57. Kirke Aller Alutaguse SK/Jõhvi SK 1997 M12-13 
58. Laura Kuusemets Alutaguse SK/Jõhvi SK 1996 N14-15 
59. Janely Sojone Alutaguse SK/Jõhvi SK 1995 N14-15 
60. Heiki Velba Alutaguse SK/Jõhvi SK 1991 M18-19
61. Peep Kivil Alutaguse SK/Jõhvi SK 1973 M35-44 
62. Paul Nestor Alutaguse SK/Jõhvi SK 1993 M16-17 
63. Mariethe-Piret Niglas Alutaguse SK/Kohtla PK 1996  N14-15
64. Kätlin Teedla Alutaguse SK/Kohtla-Nõmme 1993 N16-17
65. Piret Niglas Alutaguse SK/Kohtla-Nõmme 1968 N35-44
66. Sven-Andres Niglas Kohtla-Nõmme 2004 Tillu
67. Mikk Rooden Alutaguse SK/Kohtla PK 1995 M14-15
68. Argo Rebban Alutaguse SK/Mäetaguse PK 1995 M14-15
69. Kristjan Onton Alutaguse SK/Kohtla PK 1995 M14-15
70. Heigo Pikkor Alutaguse SK/Kohtla PK 1995 M14-15
71. Kaspar Kuusmann Alutaguse SK/Kohtla PK 1994 M16-17
72. Kristin Rastvorov Kohtla PK 1998 N12-13 
73. Marielle Kurs Kohtla PK 1998 N12-13 
74. Herko Ardi Virumäe Kohtla PK 1997 M12-13
75. Marten Kuusmann Kohtla PK 1999 M-11 
76. Marju Sala Kohtla PK 1993 N16-17 
77. Raiko Jool Kohtla PK 2001  M-11/T 
78. Reigo Jool Kohtla-Nõmme 2003 Tillu
79. Urmas Sulaoja RSK Jõhvikas 1963 M45-54
80. Moonika Räitsak Kohtla-Nõmme SK 1964 N45-54
81. Andrus Sojone  Alutaguse SK/Jõhvi SK  1972  M35-44
82. Peedu Talviste Iisaku 1951 M55-64
83. Üllar Kustala Püssi  1971  M35-44 
84. Jüri Kustala Püssi 1947 M55-64
85. Jonne Rooma   1997  M12-13
86. Ivar Rooma   1962 M45-54
87. Kadre Maalma   1969 N35-44
88. Tanel Leisalu   6.01.1979 M20-34
89. Anatoli Männi Viru Reisid/Püssi 20.10.1949 M55-64
90. Marko Saarela Viru JVP 1984 M20-34
91. Ivo Reimann Viru JVP  1977 M20-34
92. Sander Timusk   1999 M-11
93. Helin Müüdla   21.01.2000 N-11
94. Rainer Punga Kohtla-Järve 1986 M20-34
95. Urve Punga Kohtla-Järve 1960 N45-54
96. Mall Schmidt Kohtla-Järve   1944 N65+ 
97. Aida Novikova Kohtla-Järve 11.02.1942 N65+

98. Viktor Šemarin

Narva Äkke SK 1965 M45-54
99. Mihhail Gorlovitš Narva Äkke SK 1966 M35-44
100. Andrei Dudarev Narva Äkke SK 1966 M35-44
101. Aleksandr Putškov Narva Äkke SK 1967 M35-44
102. Igor Sulemenkov Narva 1965 M45-54
103. Jevgeni Sarri Püssi SK/Viru JVP  1980 M20-34 
104. Aleksandr Aleksejev Viru JVP/Sillamäe   M20-34
105. Matt Rammo Viru JVP   M20-34
106. Roomet Sedman Viru JVP/Tallinn-Nõmme   M20-34
107. Artur Schotter Viru JVP/Tartu   M20-34
108. Tanel Sinijärv Viru JVP/Tallinn   M20-34
109. Kärt Karri   1988  N20-34
110. Marko Viimsalu   22.11.1972 M35-44
111. Vane Vähk Illuka  2000 M-11
112. Ragnar Dietrich Illuka 1998 M12-13
113. Allar Aun Illuka 1998 M12-13
114. Silver Selliov Illuka 1994 M16-17
       



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles