Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine: Vello Kaaristo mälestusvõistlused suusatamises, vabastiil

Aeg: 26.12.2009 11:30 - 26.12.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Narva suusaklubi Firn, Jevgeni Sokolov

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kaaristo_261209pr.xls
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1166

Registreerimine kella 10.30-11.15, eelregistreerimine kuni 25.12.2009 e-postiga info@sportiv.ee (kirja panna ees- ja perekonnanimi, täpne sünniaeg).
Osalustasu meestele ja naistele 20, poistele ja tüdrukutele 10 krooni. 
Auhinnad: 1. koht karikas, medal, diplom, 2. ja3. koht medal ja diplom 
Distantsid 2, 3, 5 ja 10 km.

Vanuseklassid
2 km
Ts 1997. a ja hiljem ning T1995-1996

3 km

P1997+, P1995-1996
T1993-1994, T1991-1992
N1975-1990
NV 1970-1974, NV1965-1969, NV 1960-1964, NV 1955-1959, NV 1950-1954, NV-1949
MV-1939

5 km
P1993-1994, P1991-1992
MV 1955-1959, MV 1950-1954, MV1945-1949, MV1940-1944

10 km
M1970-1990
MV1965-1969, MV1960-1964 

Registreerunud
1. Toivo Tasa

04.05.1964

SK Margus Iisaku MV1960-1964 10 km
2. Mairis Õispuu 

14.08.1997

    T1997+ 2 km
3. Maris Kaarjärv

05.05.1976

    N1975-1990 3 km
4. Marko Saatman 

1996

Alutaguse SK Mäetaguse P1995-1996 3 km 
5. Andres Kübar

1.12.1959

Tartu SK   MV1955-1959 5 km
6. Aleksandr Maslennikov

11.01.1991

Sillamäe SK Sillamäe P1991-1992 5 km
7. Juri Lukinski

14.06.1991

Sillamäe SK Sillamäe P1991-1992 5 km
8. Aleksandr Hlobõstin

8.10.1995

Sillamäe SK Sillamäe P1995-1996 3 km
9. Arkadi Rozov

25.11.1957

Sillamäe SK Sillamäe MV1955-1959 5 km
10. Martin Vinni 

03.10.1987

Püssi SK  Püssi  M1970-1990 10 km 
11. Randy Orel

07.12.1968

  Jõhvi MV1965-1969 10 km
12. Margus Sellik

06.07.1959

  Iisaku MV1955-1959 5 km
13. Arno Proode 

15.03.1961

    MV1960-1964  10 km 
14. Argo Rebban

23.09.1995

Alutaguse SK Mäetaguse  P1995-1996 3 km 
15. Maarja Abel 

04.02.1995

    T1995-1996 2 km 
16. Nicole Ðreiner

1995

    T1995-1996 2 km
17. Anett-Leann Saks

2001

Jõhvi SK  Jõhvi T1997+  2 km
18. Mirell Semenkova

2001

Jõhvi SK Jõhvi T1997+ 2 km
19. Pia Kivil

2001

Jõhvi SK Jõhvi T1997+ 2 km
20. Marten Jõeäär

1999

Jõhvi SK Jõhvi P1997+ 3 km
21. Peep Kivil

1973

Jõhvi SK Jõhvi M1970-1990 10 km
22. Maris Nurm

1985

Jõhvi SK Jõhvi N1975-1990 3 km
23. Janely Sojone

1995

Jõhvi SK Jõhvi T1995-1996 2 km
24. Reelika Vallas

1995

Jõhvi SK Jõhvi T1995-1996 2 km
25. Mariethe-Piret Niglas 

1996

Alutaguse SK  Kohtla-Nõmme  T1995-1996 2 km 
26. Mikk Rooden

1995

Alutaguse SK  Kohtla-Nõmme  P1995-1996 3 km
27. Kaspar Kuusmann

1994

Alutaguse SK  Kohtla-Nõmme P1993-1994 5 km
28. Kristjan Onton

1995

Alutaguse SK  Kohtla-Nõmme P1995-1996 3 km
29. Heigo Pikkor

1995

Alutaguse SK  Kohtla-Nõmme P1995-1996 3 km
30. Kätlin Teedla

1993

Alutaguse SK  Kohtla-Nõmme T1993-1994 3 km
31. Marten Kuusmann

1999

Alutaguse SK  Kohtla-Nõmme P1997+ 3 km
32. Rauno Avel 

01.01.1990

    M1970-1990 10 km 
33. Tõnis Edala

24.04.1998

Lähte SK/Tartu VSK   P1997+ 3 km
34. Henri Rappo

25.07.1998

Lähte SK/Tartu VSK   P1997+ 3 km
35. Anna Edala

06.06.1986

Lähte SK/Tartu VSK   T1995-1996 2 km
36. Ave Ansper

07.03.1994

Lähte SK/Tartu VSK   T1993-1994 3 km
37. Aivika Reimann

17.12.1993

Lähte SK/Tartu VSK   T1993-1994 3 km
38. Jonne Rooma 

21.01.1997 

Alutaguse SK    T1997+ 2 km 
39. Jürmo Rooma

15.05.2000

Alutaguse SK   P1997+ 3 km
40. Martin Unger

15.11.1943

    MV1940-1944 5 km
41. Paul Nestor 

 1993

Jõhvi SK Jõhvi P1993-1994 5 km
42. Anatoli Männi

20.10.1949

Viru Reisid Püssi MV1945-1949 5 km
           



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles