Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Tšistjakova sai Narvas esikoha

21.12.2009

Laupäeval ja pühapäeval peeti Narvas lauatenniseturniire. Pühapäeval peetud Eesti GP etapil saavutas naiste üksikmängus esikoha Aseri SK esindaja Tatjana Tšitjakova, meeste esikoht rändas Tallinna.

Pühapäeval, 20.12.09 ELTL karikavõistluste "SUUR AUHIND" 3. etapp Narva Jõuluturniir
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1162
Esikolmikud:

1. Karli Siispool, TLTK Kalev
2. Andrei Gorbatov, Narva PSK
3. Aleksei Nikonorov, Maardu LTK

1. Tatjana Tšistjakova, Aseri SK
2. Valeria Petrova, Narva PSK
3. Diana Rogušina, Narva PSK
Noormehed
1. Andrei Gorbatov, Narva PSK
2. Timo Teras, Maardu LTK
3. Toomas Libene, Narva PSK
Neiud
1. Olesja Ketško, Narva PSK
2. Diana Rogušina, Narva PSK
3. Valeria Petrova, Narva PSK
A-klass
1. Dalius Kregzde, Narva PSK
2. Kert Räis, Aseri SK
3. Roman Vassiljev, Narva PSK
B-klass
1. Rodion Nedbalski, Narva PSK
2. Tõnu Kapper, Jõhvi Üksteist
3. Konstantin Ivanov, Sillamäe Kalev
C-klass
1. Mihkel Pae, Tartu Kalev
2. Artjom Hiisku, Narva PSK
3. Marko Männik, Truck Parts
Vet 40
1. Vladimir Petrov, Narva PSK
2. Hõrak, Tartu
3. Ilja Voronin, Venemaa
Vet 60
1. Johannes Kant, TLTK Kalev
2. Raivo Paavo, Aseri SK
3. Tõnu Kapper, Jõhvi Üksteist

Laupäeval, 19.12.09 ELTL LASTE GP
Esikolmikud:
T-2001
1. Anastassia Oprõk, Narva PSK
2. Hille Millert, Nõmme SK
3. Natalia Jangolenko, Venemaa
P-2001
1. Nikita Konsa, Aseri SK
2. Aleksandr Polistsuk, Narva PSK
3. Georg Kokk, Rakvere SK
T-1999
1. Reelika Hanson, Aseri SK
2. Jevgenia Izmailova, Narva PSK
3. Anna Voloshina, Venemaa
P-1999
1. Semjon Ovsjannikov, Narva PSK
2. Daniil Mihhailov, Narva PSK
3. Roman Oleinik, Narva PSK
T-1997
1. Serafima Mahhashvili, Narva PSK
2. Airi Avameri, Narva PSK
3. Anita Lissovenko, Maardu LTK
P-1997
1. Mihkel Pae, Tartu Kalev
2. Artjom Hiisku, Narva PSK
3. Mihhail Kantonistov, Soome
T-1995
1. Olesja Ketshko, Narva PSK
2. Maarika Toompere, Narva PSK
3. Marina Golikova, Narva PSK
P-1995
1. Aleksandr Lushin, Narva PSK
2. Dalius Kregzde, Narva PSK
3. Rodion Nedbalski, Narva PSK



Lauatennis.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles