Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Petank: Kohtla-Nõmme meistrivõistlused, trio (P, F)

Aeg: 01.06.2010 18:00 - 01.06.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Registreerimine lõpeb kell 17.45. Osalustasu 25 krooni mängija kohta, vabastatud Kohtla-Nõmme SK esindajad, mittetöötavad pensionärid, töötud ja õpilased.  Esikolmikusse tulnud võistkondade ja parimale Kohtla-Nõmme esindajatest koostatud võistkonna liikmetele medalid. Eriauhind parimale -60 (kuni 60 punkti) reitingut omavale võistkonnale. Võistlus kuulub maakonna reitingukalendrisse. 
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/knmvtrio_010610pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1421

Hooaja infoleht: http://www.sportiv.ee/ivpetank2010_kalender.htm

Paremusjärjestus
1. Juhan Neiland/Lemmit Toomra/Enno Konsa - finaal 13:11
2. Sirje Viljaste/Ivar Viljaste/Kristo Viljaste
3. Rutt Voldek/Tõnu Kapper/Karla Purgats - pronksimäng 13:8 
4. Hillar Neiland/Tarmo Müür/Hugo Müüdla
5. Vladimir Ogneštšikov/Pjotr Nikkar/Rene Kundla - 5.-6. koha mäng 13:8
6. Aarne Välja/Marko Rooden/Martin Rooden
7. Tõnu Kortel/German Terehhov/Boriss Klubov - 7.-8. koha mäng 13:6
8. (R-60 1.) Kristina Januskevitš/Artjom Kolkin/Dmitri Gabinet
9. (B-turniiri 1.) Mait Metsla/Andres Veski/Matti Vinni - B-finaal 13:8
10. (R-60 2.) Jaan Sepp/Argo Sepp/Enno Juuse
11. (R-60 3.) Anna Romanenko/Aivar Metsar/Jaak Rooden - 11.-12. koha mäng 13:12
12. (R-60 4.; parim Kohtla-Nõmme võistkond) Mikk Rooden/Ragnar Sälik/Eno Noorsalu
13. Emil Murzajev/Andrei Grintšak/Andrei Jõgi - 13.-14. koha mäng 13:9
14. (R-60 5.) Andrus Kurs/Kalju Kukk/Jaan Rooden
15. Aigi Orro/Kalle Orro/Elmo Lageda

Eelregistreerimine info@sportiv.ee või 502 2860, Rene Kundla.

Eelregistreerunud
Sirje Viljaste/Ivar Viljaste/Kristo Viljaste (41+76+90=207)
Mait Metsla/Andres Veski/Matti Vinni (88+40+74=202)
Juhan Neiland/Lemmit Toomra/Enno Konsa (64+55+66=185)
Tõnu Kortel/German Terehhov/Boriss Klubov (27+56+86=169)
Aigi Orro/Kalle Orro/Elmo Lageda (50+50+68=168)
Rutt Voldek/Tõnu Kapper/Karla Purgats (34+49+70=153)
Aarne Välja/Marko Rooden/Martin Rooden (58+39+39=136)
Vladimir Ogneštšikov/Pjotr Nikkar/Rene Kundla (31+44+48=123)
Hillar Neiland/Tarmo Müür/Hugo Müüdla (48+44+0=92)
Jaan Sepp/Argo Sepp/Enno Juuse (14+14+0=28)
Anna Romanenko/Aivar Metsar/Jaak Rooden (7+0+0=7)



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles