Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Ida-Virumaa XXVII seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 3. etapp

Aeg: 20.11.2010 10:00 - 20.11.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

Erileht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6741

XXVII seeriavõistlus lauatennises Heino Raami mälestuskarikale.
Protokoll.
( III etapp 20. nov. 2010.a. Narvas)

1.Seli, Andres                  Narva
2.Ivanov, Konstantin       Sillamäe
3.Jastrebov, Dmitri          Narva
4.Kalninsh, Juri               Aseri
5.Balev, Nikolai               Narva
6.Kuznetsov, Oleg            Narva         
7.Tsõganov, Valentin       Mustvee
8.Hiisku, Artjom               Paemurru SK   
9.Butakov, Leonid            Narva
10.Mahhashvili, Serafina     Narva
11.Petrov, Sergei                 Narva
12.Nedbalski, Radion          Narva
13.Aleksejev, Vladimir        Narva               
14.Ivanov, Sergei                  Narva
15.Votinov, Juri                   Sillamäe
16.Konsa, Enno                    Jõhvi
17.Jurkov, Nikolai                Kiviõli
18.Serov, Aleksandr             Narva
19.Nikulin, Leonid                Narva
20.Silantjev, sergei               Sillamäe
21.Izmailova, Jevgenia         Narva
22.Toomra, Lemmit              Jõhvi
23.Oleinik, Roman                 Narva
24.Borodulin, Viktor              Kiviõli
25.Klimov, jevgeni                 Narva
26.Studenikin, Aleksandr       Kohtla-Järve
27.Shabanin, Viktor                Narva
28.Libene, Elvis                      Narva
29.Lvov, Dmitri                      Kiviõli
30.Kondratjeva, Krista           Narva
31.Bratanov, Stanislav            Narva
32.Sillak, Vello                       K-Järve
33.Boglov, Aleksei                 Narva
34.Kalashnik, Konstantin       Narva
35.Shevtsov, Aleksandr          Narva
36.Vasiljev                               Narva
37.Gusseva, Ljudmilla             Kohtla-Järve
38.Zirjakov, Juri                       Narva
39.Davõdov                              Narva
40.Sadik, Nikolai                     Narva
41.Gnezdilov, Juri                     Narva  

Peakohtunik: Vladimir Ketshko



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles