Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Raha: Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu kuulutas välja konkursi

08.03.2010

SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu Vabariigi Presidendi abikaasa allfond kuulutas välja kevadise konkursi noore sportlase preemiale summas kuni 50 000 krooni.

Preemia on mõeldud kuni 21-aastasele väga heade õpitulemustega õppivale noorele, see on sihtotstarbeline ja mõeldud treening- ning võistluskulude katteks. Noore sportlase preemiat rahastab Nordea Pank.

Taotluste esitamise tähtaeg on 16. aprill 2010. Preemia saamiseks võivad kandidaate esitada noorsportlaste treenerid, juhendajad, koolid, spordiklubid, spordialaliidud ja Vabariigi Presidendi abikaasa allfondi nõukoja liikmed.

Kandideerimiseks tuleb esitada kirjalik avaldus koos isikuandmete ja lühikese elulookirjeldusega, põhjendada toetuse vajalikkust (asjassepuutuv programm või sportlastee kirjeldus, soovitavalt täpne eelarve), esitada noorsportlase õpitulemused (koopia tunnistusest, õpperaamatust vms), esitada kooli soovituskiri ja iseloomustus ning esitada treeneri, juhendaja, spordiklubi või -alaliidu soovitus.

Kõik preemia taotlemisega seotud dokumendid tuleks saata Vabariigi Presidendi abikaasa allfondile Vabariigi Presidendi Kantselei aadressil (A. Weizenbergi 39, Tallinn 15050).

Preemia saajad avalikustatakse presidendi kodulehel ja preemia annab üle Evelin Ilves.


Vabariigi Presidendi Kantselei
avalike suhete osakond 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles