Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

TABELISEIS
Osalejate arvestus: http://www.sportiv.ee/protokoll/iv35pluss2010_ov.htm

  KOKKU Suusk Osavus Mälu Kabe Kergej Petank Jalgp Male Võrkp Lauat
Kohtla-Järve 234 (1.)

20

40

34 34 40 40    40 26 40
Jõhvi 216 (2.)

30

26

24 40   34 40 34 34 34 
Kohtla-Nõmme 198 (3.)

40

34

30 24 34 26 34    24  
Püssi 104 (4.)

24

24

26 30            
Narva 96 (5.)

26

      30       40  
Iisaku 90 (6.)

34

    26         30  
Mäetaguse 86 (7.)

16

  40     30        
Aseri 30 (8.)                   30
Kiviõli 30 (8.)               30    
Lüganuse 30 (8.)  

30

               
Toila 22 (11.)

22

                 
Kohtla 18 (12.)

18

                 
Alajõe                      
Avinurme                      
Illuka                      
Lohusuu                      
Maidla                      
Narva-Jõesuu                      
Sillamäe                      
Sonda                      
Tudulinna                      
Vaivara                      
KOKKU OV

10

9

5 (8)

5 (6)  5 (6) 3 3 (7)        
KOKKU võistlejaid

 

50

39

 19

24  29 21        

Ida-Virumaa 35+ mängud 2010

OSALEJAD
Võistlustel võivad osaleda võistlejad, kel võistluspäevaks on täitunud 35 eluaastat, juhul kui ala võistlusreeglid ei näe ette teisiti (nt suusatamises on vanusegrupid alates 1975. aastast ja vanemad). Üks osaleja võib mängude raames esindada üht omavalitsust.

PUNKTIARVESTUS
Toimub omavalitsuste vaheline kompleksarvestus.
Võistlusel on 10 etappi, üldarvesse läheb 6 parema võistluse tulemused. Võrdsete punktide korral saab otstavaks suurem paremate kohtade arv, selle võrduse korral saab otsustavaks osaletud etappide arv.
Etapi punktid – 1. koht 40, 2. koht 34, 3. koht 30, 4. koht 26, 5. koht 24, 6. koht 22, 7. koht 20 jne punkte.
Võistluste koordinaator Ida-Virumaa spordiliit; peakorraldaja Rene Kundla, peakohtunik Jaak Rooden, peasekretär Aime Luuk
Etapi juhend on koostöös koordinaatoriga õigus teha igal etapi eest vastutaval omavalitsusel/klubil.

ALAD JA AJAKAVA
1. ala:
suusatamine
Kuupäev ja algusaeg: kolmapäev, 9.03 kell 18
Koht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Vastutaja: Jaak Rooden (Kohtla-Nõmme SK/Kohtla-Nõmme vallavalitsus)
Infolink (juhend, protokoll, pildid): http://www.sportiv.ee/index.php?2/7071

2. ala: osavusmängude mitmevõistlus
Kuupäev ja algusaeg: reede, 9.04 kell 18.30
Koht: Lüganuse keskkool
Vastutajad: Jevgeni Sarri (Püssi SK), Arno Rossman (Lüganuse vallavalitsus)
Infolink (juhend, protokoll, pildid): http://www.sportiv.ee/index.php?2/7433 
 
3. ala: mälumäng
Kuupäev ja algusaeg: kolmapäev, 28.04 kell 18.30
Koht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Vastutajad: Ilmar Taluste (Kohtla-Järve SHK), Kristiine Agu (Kohtla-Järve linnavalitsus)
Küsimused: Valdek Murd
Mängujuhid: Jaak Rooden ja Rene Kundla
Infolink (juhend, protokoll, pildid): http://www.sportiv.ee/index.php?2/7439

4. ala: vene kabe
Kuupäev ja algusaeg: laupäev, 8.05 kell 11
Koht: Jõhvi seltsimaja
Vastutajad: Heino Int (Jõhvi KK Into), Priit Käen (Jõhvi vallavalitsus)
Infolink (juhend, protokoll, pildid): http://www.sportiv.ee/index.php?2/7434

5. ala: kergejõustik
Kuupäev: pühapäev, 13.06 kell 12
Koht: Narva Kreenholmi staadion
Vastutajad: Boriss Ivanov (Narva PSK Narvic), Olga Bortsova (Narva linnavalitsus)
Infolink (juhend, tulemused, pildid): http://www.sportiv.ee/index.php?2/7833 

6. ala: petank
Kuupäev: neljapäev, 22.07 kell 18.15
Koht: Mäetaguse põhikooli staadion
Vastutajad: Taavi Toomel (Mäetaguse HK), Rene Kundla
Infolink (juhend, tulemused, pildid): http://www.sportiv.ee/index.php?2/7801

7. ala: jalgpall
Kuupäev: kolmapäev, 4.08 kell 18
Koht: Voka staadion
Vastutaja: Toomas Nõmmiste (Toila KSK)
Infolink (juhend, tulemused, pildid): http://www.sportiv.ee/index.php?2/7728

8. ala: male
Kuupäev: laupäev, 18.09 kell 11
Koht: Kiviõli rahvamaja
Vastutajad: Sergei Titov (Kiviõli MK Lootus), Svetlana Pritulina (Kohtla-Järve SK Valge Ratsu)
Infolink (juhend, tulemused): http://www.sportiv.ee/index.php?2/8208

9. ala: võrkpall
Kuupäev: laupäev, 30.10 kell 11
Koht: Iisaku gümnaasiumi võimla
Võistkond: 3 + 3 naist + 2 varu (korraga väljakul vähemalt 3 naist)
Vastutaja: Avo Kiir (Iisaku vallavalitsus), Ene Laanemets
Infolink (juhend, tulemused, pildid): http://www.sportiv.ee/index.php?2/8280

10. ala: lauatennis
Kuupäev: pühapäev, 28.11 kell 11
Koht: Aseri
Vastutaja: Kaire Kutsar (Aseri SK)
Infolink: http://www.sportiv.ee/index.php?2/8475

AUTASUSTAMINE
Ida-Virumaa spordiliit kindlustab iga etapi paremate diplomid ja esikolmiku omavalitsustele karikad ning kokkuvõttes esikolmikule karikad.
Muud auhinnad kindlustab võimalusel kohalik korraldaja.

INFO
Info etappide (juhendid, tulemused jms) kohta ilmub Ida-Virumaa spordiliidu kodulehel www.sportiv.ee.
__________

2009. aasta 35+ mängude leht:
http://www.sportiv.ee/index.php?2/5150



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles