Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Orbiit sai punkti juurde

11.04.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 11. voorus oli liiga uustulnuk Jõhvi Orbiit lähedal suurüllatusele, sest 3. minutil mindi vastaste väljakul liidermeeskonnana voorule vastu läinud Tallinna FC Levadia II vastu juhtima ning väljakuperemehed sutsid viigistada alles kolmandal lisaminutil. Kiviõli Tamme Auto läks Tallinna Kalevi vastu samuti 1:0 ette, kuid mäng kaotati 1:3.

Esiliiga VII voor. Pühapäev, 11. aprill:

kell 14.00 Rakvere kunstmuruväljak  (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – VALGA FC WARRIOR  0:0 (0:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatus: 78. Märten Pajunurm

Rakvere FC Flora: 12-Hansen, 16-Kaasik, 3-Kriska, 4-Ilves (46. 18-M. Saar), 15-Rannamäe, 5-Laul, 25-Seeman, 9-Akimov (20. 7-Aniskin; 70. 11-Brandt), 2-Aunapuu, 17-Petrovits, 14-Valmas.
Varus: 7-Aniskin, 20-Trasberg, 11-Brandt, 18-M. Saar.

FC Warrior: 46-Armas, 2-Tanvel (78. 17-Mataloja), 3-Gull, 4-Indermitte, 15-Pajunurm, 6-Sillamaa, 7-Pikkor (46. 16-Brauer), 8-Reinsoo, 9-Karpov (85. 14-Matsina), 10-Maar, 11-Liivamägi.
Varus: 14-Matsina, 16-Brauer, 17-Mataloja.

Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik Bruno Rammo
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Jaanus Nilp


kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – TALLINNA JK LEGION  1:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 29. Meelis Peitre - 65. Pavel Rubel
Hoiatused: 19. Andre Frolov, 44. Bert Klemmer - 36. Vadim Samulin, 62., 77. Maksim Aleksejev
Eemaldamine: 77. Maksim Aleksejev

FC Flora II: 12-Meerits, 2-Veis, 3-Reintam, 4-Baranov, 17-Peitre, 6-Taar, 9-Klemmer, 8-Lätt, 5-Roosimets, 10-Frolov, 11-Goldberg (78. 15-Mööl).
Varus: 14-Lepistu, 15-Mööl, 1-Palm, 18-Danelson.

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 3-Aleksejev, 13-Brõtkin, 6-Iljuhhin (46. 4-Rubel), 7-Ivanov (57. 10-Latõnin), 18-Kisseljov, 35-Gorbatov (74. 15-P. Dõmov), 12-Pavlikhin (62. 83-Sirotkin), 2-Popov, 32-Samulin, 11-Titenok (85. 17-Koltsov).
Varus: 89-Komarov, 1-Kirjuhhin, 17-Koltsov, 10-Latõnin, 4-Rubel, 83-Sirotkin, 15-P. Dõmov.

Mänguolud: +8, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik Eiko Saar
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Rein Pajunurm


kell 14.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – JÕHVI JK ORBIIT  1:1 (0:1)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 90.+3. Yaroslav Dmitriev - 3. Sergei Paltsev
Hoiatused: 83. Aleksandr Kulinitš, 88. Kristian Marmor - 59. Deniss Kulikov, 80. Sergei Paltsev, 87. Boriss Gritsjuk
Eemaldamine: 89. Nikita Martõnov

FC Levadia II: 12-Matrossov, 2-Subbotin (68. 11-Elhi), 3-Marmor, 4-Boldõrev (77. 15-Martõnov), 5-Holst, 6-Rättel, 7-Vassiljev (46. 19-Y. Dmitriev), 8-Kulinitš, 9-Kovaltšuk (61. 17-Rõtškov), 16-Mones, 20-Pebre (67. 10-Raudsepp).
Varus: 30-Jenk, 10-Raudsepp, 11-Elhi, 14-Ustaal, 15-Martõnov, 17-Rõtškov, 19-Y. Dmitriev.

JK Orbiit: 33-Golubev, 3-O. Treial, 12-Smolin, 25-Lihhatšov (10. 13-Rudomin), 10-Marašov, 17-Kulikov (76. 20-Novikov), 7-Khvalov, 8-Paltsev, 4-Bogdanov, 9-Gritsjuk, 11-Avdeev.
Varus: 1-Kuznetsov, 20-Novikov, 15-Vaškevitš, 23-Äri, 13-Rudomin.

Mänguolud: +8, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Marek Lillmaa


kell 17.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
KIVIÕLI TAMME AUTO – JK TALLINNA KALEV 1:3 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 26. Ilja Antonov - 29., 51. Ilja Monakov, 63. Vahur Kiis
Hoiatused: 82. Renat Osmanov - 58. Rameš Mamedov

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 4-Kostin, 17-Lipin, 6-Hepner (79. 19-Krivošein), 14-Tiismann, 10-Šteinberg (69. 7-Osmanov), 12-Suvorikov, 9-Kirilov (84. 15-Ivarinen), 5-Russakov (46. 18-Borissenko), 20-Antonov, 11-Starkopf.
Varus: 7-Osmanov, 19-Krivošein, 15-Ivarinen, 18-Borissenko, 2-Gurbanov, 90-Rätsep.

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 13-Kuslap, 4-A. Savitski, 14-Makarevitš, 25-Aniko, 15-Mamedov, 8-Kuznetsov (86. 6-Tomingas), 7-Koroljov (33. 17-Mitt), 21-Monakov, 11-Kiis, 9-Jegorov (74. 16-Niinlaub).
Varus: 33-Kaljuste, 17-Mitt, 16-Niinlaub, 6-Tomingas.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik Silver Kõiv
Abikohtunikud: Tanel Kull, Pille Raadik


kell 17.00 Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – PÄRNU JK VAPRUS 1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 50. Sergei Tasso
Hoiatused: 71. Vladimir Ljahhovetski, 77. Šahrijar Abdullajev - 77. Greger Könninge, 90.+2. Tambet Anso

FC Ajax: 1-Mamutov, 3-A. Kirpu, 7-S. Ivanov, 17-Gaidajenko (65. 6-Starodub), 5-Avdeenko, 18-Gerassimov, 19-Borissov, 14-Abdullajev (90.+1. 15-Romanov), 9-Kondratenko, 21-Ljahhovetski, 10-Tasso.
Varus: 15-Romanov, 8-A. Jevdokimov, 6-Starodub, 22-A. Boldõrev.

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 3-Anso, 35-Eier, 4-Aavik, 20-Melts, 13-Kaarlimäe (59. 7-Anissimov), 17-Kirss, 8-Tiit (89. 21-Ojala), 14-Šadrin, 10-Laurits (73. 16-Könninge).
Varus: 16-Könninge, 7-Anissimov, 21-Ojala, 11-Olesk.

Mänguolud: +8, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Maikel Mikson

Esiliiga tabel pärast 7. vooru:
1  Lasnamäe FC Ajax  7  4  3  0  14:8  15
2  Tallinna FC Levadia II  7  4  2  1  13:4  14
3  Tallinna JK Legion  7  4  1  2  18:9  13
4  JK Tallinna Kalev  7  5  0  2  14:7  11
5  Tallinna FC Flora II  7  2  3  2  8:9  9
6  Pärnu JK Vaprus  7  2  2  3  11:10  8
7  Jõhvi JK Orbiit  7  2  2  3  5:6  8
8  Kiviõli Tamme Auto  7  1  3  3  12:15  6
9  Valga FC Warrior  7  1  1  5  3:17  4
10  Rakvere FC Flora  7  1  1  5  5:18  2

Parimad väravalööjad pärast 7. vooru:
7 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
7 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
6 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
4 - Elari Valmas (Rakvere FC Flora)
4 - Andrei Šadrin (Pärnu JK Vaprus)
3 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
3 - Oskar Kaldvee (Valga FC Warrior)
3 - Aleksei Borissenko (Kiviõli Tamme Auto)
3 - Tõnis Starkopf (Kiviõli Tamme Auto)
3 - Vladimir Gerassimov (Lasnamäe FC Ajax)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 7. vooru:
Tallinna JK Legion (18) - Maksim Kisseljov 7, Maksim Aleksejev 2, Pavel Rubel 2, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Dõmov 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Pavel Iljuhhin 1, Alexander Pavlikhin 1
Lasnamäe FC Ajax (14) - Sergei Tasso 7, Vladimir Gerassimov 3, Juri Gaidajenko 2, Šahriar Abdullajev 1, Vladimir Ljahhovetski 1
JK Tallinna Kalev (14) - Ilja Monakov 6, Andrus Mitt 2, Vahur Kiis 2, Aleksei Demutski 1, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1
omavärav: Bert Klemmer (FC Flora II)
Tallinna FC Levadia II (13) - Artur Rättel 2, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Yaroslav Dmitriev 2, Artjom Dmitrijev 1, Aleks Mones 1, Andero Pebre 1, Markus Holst 1, Maksim Podholjuzin 1, Igor Subbotin 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (12) - Aleksei Borissenko 3, Tõnis Starkopf 3, Renat Osmanov 1, Dmitri Šelehhov 1, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Pärnu JK Vaprus (11) - Andrei Šadrin 4, Taavi Laurits 3, Mihkel Tiit 1, Ranet Lepik 1, Tanel Melts 1, Kaarel Kaarlimäe 1
Tallinna FC Flora II (8) - Hannes Anier 2, Aivar Anniste 1, Marten Mütt 1, Jaan Leimann 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1. Meelis Peitre 1
Jõhvi JK Orbiit (5) - Aleksandr Marašov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1
Rakvere FC Flora (5) - Elari Valmas 4
omavärav: Aleksandr Kirpu (FC Ajax)
Valga FC Warrior (3) - Oskar Kaldvee 3

Jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles