Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Esiliigas üheväravalised kaotused

16.05.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 12. voorus juhtis Kiviõli Tamme Auto võõrsil Tallinna Kalevi vastu 3:1, kuid mäng kaotati 3:4, Jõhvi Orbiit jäi kodus 0:1 alla Tallinna FC Levadia II meeskonnale.

Esiliiga XII vooru mängud. Pühapäev, 16. mai

kell 14.00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI JK ORBIIT – TALLINNA FC LEVADIA II  0:1 (0:0)
Anna Romanenko pildid:  http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1390
mitteametlik protokoll
Värav: 82. Artur Rättel
Hoiatused: -

JK Orbiit: 33-Golubev, 25-Lihhatšov, 13-Rudomin, 12-Smolin, 3-O. Treial, 8-Paltsev, 10-Marašov, 17-Kulikov, 6-Kharitanovich, 9-Gritsjuk, 11-Avdeev.
Varus: 1-Kuznetsov.

FC Levadia II: 30-Matrossov, 4-Boldõrev, 5-Holst (68. 2-Chuikov), 6-Ustaal (63. 9-Kovaltšuk), 7-Vassiljev (57. 20-Rättel), 8-Kulinitš, 10-Gurtšioglujants, 11-Elhi (46. 19-Y. Dmitriev), 15-Podholjuzin, 16-Mones, 27-Eteria (85. 3-Aasmäe).
Varus: 12-Sorokin, 2-Chuikov, 3-Aasmäe, 9-Kovaltšuk, 17-Martõnov, 19-Y. Dmitriev, 20-Rättel.

Mänguolud: +24, alguses päikesepaisteline, hiljem äikesevihm; muruväljak heas seisukorras. Teise poolaja keskel oli 10. minutiline seisak paduvihma ja äikese tõttu
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Marger Pormann, Juri Artamonov

kell 14.05 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – KIVIÕLI TAMME AUTO  4:3 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 47., 66., 88. Ilja Monakov, 74. Martin Maasing - 25. Juri Tiismann, 49. pen. Dmitri Šelehhov, 62. Deniss Suvorikov
Hoiatused: 59. Dmitri Makarevitš, 90. Martin Kase - 33. Anton Smetanin, 54. Dmitri Kirilov

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 5-Külm (65. 18-Lutsokert), 14-Makarevitš, 4-Savitski, 10-Ahven, 13-Kuslap (60. 9-Mõistlik), 6-Maasing, 17-Monakov, 2-Stüf (76. 16-Kase), 15-Kukebal, 11-Kiis.
Varus: 23-Kaljuste, 20-Aniko, 16-Kase, 18-Lutsokert, 9-Mõistlik, 7-Koroljov.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 14-Tiismann, 22-Smetanin, 7-Suvorikov, 6-Hepner, 9-Kirilov, 4-Kostin, 5-Russakov, 17-Šelehhov, 10-Šteinberg (73. 21-Moskaljov), 18-Borissenko.
Varus: 90-Rätsep, 21-Moskaljov, 19-Krivošein, 11-Starkopf.

Mänguolud: +23, vahelduv pilvisus; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 101
Peakohtunik Elar Tarkus
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Martin Lember


kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – LASNAMÄE FC AJAX  0:0 (0:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 45. Sergei Gurejev, 90.+1. Albert Anissimov - 61. Aleksandr Kirpu, 65. Sergei Tasso

JK Vaprus: 12-Pikker, 4-Aavik, 3-Anso, 15-Gurejev, 6-Saal (72. 7-Anissimov), 20-Melts, 17-Kirss, 23-Lepik, 16-Könninge (86. 18-Issakov), 12-Galkin, 13-Kaarlimäe.
Varus: 18-Issakov, 8-Tiit, 7-Anissimov.

FC Ajax: 1-Mamutov, 9-Kondratenko, 7-Ivanov, 3-A. Kirpu, 15-Romanov, 17-Gaidajenko (72. 14-Abdullajev), 19-Borissov, 21-Ljahhovetski, 18-Gerassimov, 10-Tasso, 12-Rõškevitš.
Varus: 5-Avdeenko, 14-Abdullajev, 2-J. Kirpu, 20-Mihhasev.

Mänguolud: +18, vihmasadu, kohati paduvihm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 35
Peakohtunik Jaan Roos
Abikohtunikud: Ago Kärtmann, Tiit Kivisild


kell 14.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – TALLINNA FC FLORA II  1:3 (0:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 73. Sergei Dõmov - 4. Hannes Anier, 69. Jaan Leimann, 90.+3. Marten Mütt
Hoiatused: 61. Alexander Pavlikhin, 78. Maksim Aleksejev - 78. Karl Mööl

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 13-Brõtkin, 12-Pavlikhin, 3-Aleksejev, 18-Kisseljov, 32-Samulin, 6-Iljuhhin (75. 2-Chichkanov), 5-Popov (72. 83-Sirotkin), 9-S. Dõmov, 35-Gorbatov, 15-P. Dõmov.
Varus: 23-Sirotkin, 2-Chichkanov, 22-Lavrentjev, 4-Orlov, 10-Latõnin, 89-Komarov.

FC Flora II: 12-Palm, 2-Klemmer, 3-Baranov, 4-Reintam, 5-Mütt, 6-Mööl, 17-Leimann, 8-Frolov, 9-Al-Gashamy, 10-Anier (69. 15-Lätt), 11-Goldberg (64. 16-Lepistu).
Varus: 14-Danelson, 15-Lätt, 16-Lepistu, 18-Karu.

Mänguolud: +20, vahelduv pilvisus, hoovihm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 52
Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Marko Leevand, Denis Petrov


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – RAKVERE FC FLORA  4:0 (4:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 2. Raiko Karpov, 4. Mairo Astur, 12., 45.+1. Ivo-Henri Pikkor
Hoiatused: 69. Martin Kaarjärv, 84. Rasmus Munskind

FC Warrior: 46-Ventsel, 2-Gull, 3-Munskind, 4-Brauer, 16-Pajunurm, 6-Sillamaa, 7-Pikkor (75. 14-Hmelnitski), 8-Reinsoo, 9-Karpov (66. 19-Mataloja), 10-Astur (74. 18-Matsina), 11-Rebane (64. 17-Kaarjärv).
Varus: 1-Armas, 14-Hmelnitski, 17-Kaarjärv, 18-Matsina, 19-Mataloja.

Rakvere FC Flora: 12-Hansen, 11-Hang, 14-Valmas, 15-M. Saar, 3-Kaljo, 25-Seeman (10. 16-Margus Rajaver; 77. 18-Trasberg), 7-Aniskin (64. 23-Luup), 5-Mikk Rajaver (46. 17-Klasen), 8-Hiiuväin, 2-Aunapuu, 20-Akimov.
Varus: 18-Trasberg, 16-Margus Rajaver, 23-Luup, 17-Klasen.

Mänguolud: +17, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras, märg enne mängu sadanud vihmast.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Kaupo Õismaa, Heigo Paglant

Esiliiga tabel pärast 12. vooru:
1  Tallinna FC Levadia II  12  9  2  1  30:4  29
2  Lasnamäe FC Ajax  12  7  5  0  23:10  26
3  Tallinna FC Flora II  12  6  4  2  25:13  22
4  JK Tallinna Kalev  12  7  2  3  26:15  19
5  Kiviõli Tamme Auto  12  5  3  4  26:21  18
6  Pärnu JK Vaprus  12  3  5  4  17:17  14
7  Tallinna JK Legion  12  4  1  7  20:23  13
8  Valga FC Warrior  12  2  3  7  8:23  9
9  Jõhvi JK Orbiit  12  2  2  8  6:19  8
10  Rakvere FC Flora  12  1  1  10  8:44  2

Väravalööjate edetabeli tipp pärast 12. vooru:
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
8 - Maksim Kisseljov (TJK Legion) 
7 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
7 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II)
5 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
5 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 12. vooru:
Tallinna FC Levadia II (30) - Artjom Dmitrijev 7, Andero Pebre 4, Jevgeni Gurtšioglujants 3, Yaroslav Dmitriev 3, Artur Rättel 3, Igor Subbotin 2, Tengis Eteria 2, Aleks Mones 1, Markus Holst 1, Maksim Podholjuzin 1, Rain Aasmäe 1, Anton Chuikov 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
JK Tallinna Kalev (26) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Andrus Mitt 2, Aleksei Demutski 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Aleksandr Kuslap 1, Martin Maasing 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Kiviõli Tamme Auto (26) - Tõnis Starkopf 5, Aleksei Borissenko 4, Juri Tiismann 3, Dmitri Šelehhov 3, Renat Osmanov 2, Dmitri Kirilov 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1, Stanislav Russakov 1, Deniss Suvorikov 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Tallinna FC Flora II (25) - Hannes Anier 5, Marten Mütt 4, Karl Mööl 3, Ali Al-Gashamy 2, Nikita Baranov 2, Jaan Leimann 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Andre Frolov 1, Albert Taar 1
Lasnamäe FC Ajax (23) - Sergei Tasso 7, Vladimir Gerassimov 4, Vladimir Ljahhovetski 4, Juri Gaidajenko 4, Šahriar Abdullajev 1, Andrei Borissov 1, Aleksandr Kirpu 1, Miroslav Rõškevitš 1
Tallinna JK Legion (20) - Maksim Kisseljov 8, Maksim Aleksejev 2, Pavel Rubel 2, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Dõmov 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Pavel Iljuhhin 1, Alexander Pavlikhin 1, Sergei Dõmov 1
Pärnu JK Vaprus (17) - Andrei Šadrin 4, Taavi Laurits 4, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Kaarel Kaarlimäe 2, Ranet Lepik 2, Mihkel Tiit 1
Valga FC Warrior (8) - Oskar Kaldvee 3, Ivo-Henri Pikkor 2, Rasmus Munskind 1, Raiko Karpov 1, Mairo Astur 1
Rakvere FC Flora (8) - Elari Valmas 4, Alar Petrovits 1, Sergei Akimov 1, Sergei Aniskin 1
omavärav: Aleksandr Kirpu (FC Ajax)
Jõhvi JK Orbiit (6) - Aleksandr Marašov 2, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles