Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Selgusid Eesti noortemeistrid

01.07.2010

29. juunist kuni 1. juulini peeti Valgas Eesti nelja vanuseklassi meistrivõistlusi kergejõustikus.

B-klass   - poisid ja tüdrukud  sünniaastad 1995-1996
A-klass   - noormehed ja neiud  sünniaastad 1993-1994
J-klass   - mees-ja naisjuuniorid  sünniaastad 1991-1992
N-klass   - mehed ja naised (noorsugu)  sünniaastad 1988-1990

Ida-Virumaa sportlastest medalivõitjad

PA 1500 m
1. Taavi Kruut (Audentese SK) 4.05,02
2. Aleksandr Kozinets (Sillamäe Kalev) 4.05,04

PA 100 m
1.Sergei Tarasjuk (Narva PSK Narvic) 11,09

PA 400 m
1.Sergei Tarasjuk (Narva PSK Narvic) 46,96

PA 2000 m tak
1. Dmitri Aristov (Kohtla-Järve Atleetika)

6.28,94
2. Aleksandr Hruškov (Sillamäe Kalev) 6.42,94

MJ kolmik
1. Danil Sigejev (Kohtla-Järve Tsefei) 14.83

PA 3000 m
1. Dmitri Aristov (Atleetika) 9.06,57
2. Taavi Kruut (Audentes) 9.10,09
3. Aleksandr Hruškov (Sillamäe Kalev) 9.40,37

PA 200 m
1. Sergei Tarasjuk (Narva PSK Narvic) 22,53

PB kolmik
2. Stanislav Kozlov (Sillamäe Kalev) 12.29

PB 2000 m
3. Anton Salinin (Sillamäe Kalev) 6.14,99

PB 100 m
1. Kirill Vassiljev (Kohtla-Järve SK Mitš) 11,86

MN kolmik
1. Igor Sjunin (EMÜ SK) 16.63

PB 400 m
2. Martin Vomm (SK Mitš) 56,42
3. Kirill Vassiljev (SK Mitš) 56,96

MN 5000 m
3. Deniss Košelev (TÜ SK) 15.51,66

PB 800 m
2. Anton Salinin (Sillamäe Kalev) 2.08,71

PB 200 m
1. Kirill Vassiljev (SK Mitš) 24,22
3. Martin Vomm (SK Mitš) 25,25

TA 1500 m
2. Jelena Listova (KJK Atleetika) 5.08,94

NJ 1500 m
3. Margarita Rõssenkova (Sillamäe Kalev) 5.16,60

NJ 2000 m tak
3. Olga Vorošnina (Sillamäe Kalev) 8.50,09

TA vasar
3. Alina Kadõrova (Narva PSK Narvic) 32.61

TA kõrgus
2. Margarita Barankova (Sillamäe Kalev) 1.64

NJ 3000m
1. Margarita Rõssenkova (Sillamäe Kalev) 11.31,92
3. Olga Vorošnina (Sillamäe Kalev) 12.35,25

NN 1500 m
1. Revetta Reiljan (KJK Atleetika) 4.43,87

NN 400 m
1. Revetta Reiljan (KJK Atleetika) 56,45

NN 800 m
2. Revetta Reiljan (KJK Atleetika) 2.13,49

NN kaugus
3. Jana Ivleva (NPSK Narvic) 5.44

NN 200 m
1. Anastassia Semjonova (KJK Visa) 26,22
3. Revetta Reiljan (KJK Atleetika) 26,86  

NN 100 m jooks
2. Anastassia Semjonova (KJK Visa) 12,56
3. Karina Kalk (KJK Visa) 13,25 

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles