Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kaotasid nii Jõhvi kui ka Kiviõli

18.07.2010

Eesti jalgpallimiestrivõistluste esiliiga 21. voorus olid omavahel vastamisi neli edukamat Meistriliigasse pürgivat klubi. Lasnamäe FC Ajax võttis vastu hooaja teise kaotuse, alistudes Pärnu JK Vaprusele 1:2. Ka nende lähim konkurent Kiviõli Tamme Auto kaotas, 1:3 JK Tallinna Kalevile. Ajaxi vääratus võimaldas Tallinna FC Flora duublil, kes purustas TJK Legioni 8:0, tõusta turniiritabelis teisele kohale. Võidu teenis ka tabelijuht FC Levadia II, 0:1 kaotusseisust võideldi siiski välja 2:1 võit Jõhvi JK Orbiidi üle. Rakvere FC Flora kaotas Valga FC Warriorile 1:3.

Esiliiga XXI vooru mängud. Pühapäev, 18. juuli

kell 17.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – JK TALLINNA KALEV  1:3 (1:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 13. Aleksei Borissenko - 59. Aleksandr Kulikov, 70. Martin Kase, 73. Heiki Tomingas
Hoiatused: 70. Dmitri Vorobjov - 48. Aleksei Savitski, 90.+3. Ervin Stüf
Eemaldamine: 41. Janek Hepner
41. Aleksandr Karpõtšev ei real. pen., vv Dmitri Vorobjov tõrjus

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 4-Kostin, 6-Hepner, 21-Smetanin (88. 12-Rätsep), 20-Moskaljov, 9-Kirilov, 4-Tiismann, 5-Russakov (46. 19-Krivošein), 10-Šteinberg, 18-Borissenko, 22-Starkopf.
Varus: 12-Rätsep, 7-Ošomkov, 19-Krivošein.

JK Tallinna Kalev: 1-Ošomkov, 15-Kukebal, 3-Prii (17. 10-Kuslap), 5-Karpõtšev, 14-Kulikov, 4-Savitski, 8-Kuznetsov (46. 6-Kase), 2-Stüf, 7-Katšmazov (68. 16-Tomingas), 11-Ovsijenko (83. 17-Kaljuste), 9-Mõistlik (81. 18-Laja).
Varus: 33-Niinepuu, 10-Kuslap, 16-Tomingas, 17-Kaljuste, 18-Laja, 6-Kase.

Mänguolud: +30, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 115
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Marger Pormann, Andreas Vaks


kell 17.00 FC Ajaxi staadion (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – PÄRNU JK VAPRUS  1:2 (0:1)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 51. Sergei Kobjakov - 44. pen. Ranet Lepik, 85. Kaarel Kaarlimäe
Hoiatused: 25. Maksim Pervušin, 60. Denis Kirilin, 77. Sergei Tasso - 90. Tauno Tekko

FC Ajax: 71-Boldõrev, 19-Borissov, 3-S. Kobjakov, 11-Gerassimov, 15-Mussajev, 8-Ljahhovetski, 13-Kirilin, 4-Plotnikov, 17-Gaidajenko, 10-Tasso (77. 9-Zotov), 16-Pervušin (62. 12-Jarjomenko).
Varus: 9-Zotov, 12-Jarjomenko.

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 23-Lepik, 35-Eier, 4-Aavik, 21-Põder, 13-Kaarlimäe, 11-Velikopolje, 18-Issakov, 9-Paabut (85. 19-Tekko), 7-Anissimov (62. 17-Kirss).
Varus: 17-Kirss, 19-Tekko.

Mänguolud: +25, teisel poolajal paduvihm ja äike; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Juri Artamonov, Pille Raadik


kell 17.00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA – VALGA FC WARRIOR  1:3 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 90. Amor Luup - 15. Ivo-Henri Pikkor, 50. Joel Indermitte, 85. Rasmus Munskind
Hoiatused: 79. Jüris Sahkur, 60. Jaanus Kaasik - 12. Ivo-Henri Pikkor, 23. Jaan Kekišev, 60. Oskar Kaldvee, 62. Rasmus Munskind

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 5-Kelder, 15-Rannamäe, 19-Azarov, 6-Seeman, 11-Luup, 13-Trasberg, 8-Hiiuväin (68. 14-Jäger), 16-Kaasik, 9-Akimov (51. 2-Aunapuu), 3-Ilves.
Varus: 14-Jäger, 2-Aunapuu.

FC Warrior: 46-Gurnik, 2-Hmelnitski, 3-Indermitte, 4-Munskind, 16-Pajunurm, 6-Kekišev, 7-Pikkor, 8-Mataloja (46. 17-Brauer), 9-Kaldvee (85. 14-Mikk), 10-Sillamaa, 11-Erti.
Varus: 14-Mikk, 17-Brauer.

Mänguolud: +29, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Erki Post


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – TALLINNA JK LEGION  8:0 (6:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 11., 37. Sergei Mošnikov, 23., 45.+1. pen. Nikolai Mašitšev, 36. pen. Stanislav Pedõk, 38., 81. Hannes Anier, 76. Stanislav Goldberg
Hoiatused: 30. Nikolai Mašitšev - 35. Aleksei Latõnin, 45. Jevgeni Suhih

FC Flora II: 1-Pedõk, 2-Veis (46. 16-Mütt), 3-Baranov, 4-Danelson, 5-Peitre, 6-Taar, 17-Junolainen, 8-Mööl, 9-Anier, 10-Mošnikov (60. 14-Lepistu), 11-Mašitšev (60. 15-Goldberg).
Varus: 14-Lepistu, 15-Goldberg, 16-Mütt.

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 13-Brõtkin (46. 34-A. Gostev), 10-Latõnin, 33-D. Gostev (11. 6-Titov), 35-Gorbatov, 12-Suhih, 4-Lipsik (67. 15-Krupa), 32-Pavlikhin, 9-Popov, 3-Koltun, 14-Orlov.
Varus: 16-Andrejev, 15-Krupa, 34-A. Gostev, 6-Titov.

Mänguolud: +26, teisel poolajal paduvihm ja äike, muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Sander Sepp, Silver Sepp


kell 19.30 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – JÕHVI JK ORBIIT  2:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 19., 54. Trevor Elhi - 7. Anatoli Novožilov
Hoiatused: 34. Markus Holst, 90.+2. Aleksandr Kulinitš - 12. Jevgeni Malahhov

FC Levadia II: 30-Matrossov, 2-Ingermann (76. 6-Leht), 3-Chuikov, 5-Holst, 7-Vassiljev, 8-Kulinitš, 9-Kovaltšuk, 10-Gurtšioglujants, 11-Elhi, 15-Saarelma (79. 16-Aasmäe), 19-Y. Dmitriev (72. 17-Ustaal).
Varus: 12-Jenk, 4-Martõnov, 6-Leht, 16-Aasmäe, 17-Ustaal, 20-Kütt.

JK Orbiit: 33-Golubev, 3-O. Treial, 5-Malahhov, 12-Smolin, 21-Popov, 10-Marašov, 7-Khvalov, 9-Gritsjuk, 19-Novožilov (57. 17-Kulikov), 20-Gluhno, 25-Bolšakov.
Varus: 6-Kharitanovich, 15-Vaškevitš, 23-Äri, 17-Kulikov.

Mänguolud: +21, pilves ilm, sajab vihma; kunsmuru heas seisukorras, märg.
Pealtvaatajaid: 12
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Kaupo Õismaa, Aivar Gutmann

Esiliiga tabel pärast 21. vooru:
1  Tallinna FC Levadia II  21  16  3  2  51:11  51
2  Tallinna FC Flora II  21  13  5  3  48:20  44
3  Lasnamäe FC Ajax  21  12  7  2  42:18  43
4  Kiviõli Tamme Auto  21  10  4  7  46:38  34
5  JK Tallinna Kalev  21  11  3  7  40:28  32
6  Pärnu JK Vaprus  21  7  6  8  34:30  27
7  Tallinna JK Legion  21  6  3  12  31:48  21
8  Valga FC Warrior  21  4  5  12  21:47  17
9  Jõhvi JK Orbiit  21  3  2  16  13:42  11
10  Rakvere FC Flora  21  3  2  16  20:64  9

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp pärast 21. vooru:
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
12 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
12 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
12 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
9 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
7 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
7 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II) 
7 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 21. vooru:
Tallinna FC Levadia II (51) - Artur Rättel 12, Artjom Dmitrijev 7, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Yaroslav Dmitriev 4, Tengis Eteria 4, Trevor Elhi 4, Igor Subbotin 2, Markus Holst 2, Aleks Mones 2, Rain Aasmäe 2, Maksim Podholjuzin 1, Anton Chuikov 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (48) - Hannes Anier 9, Marten Mütt 7, Jaan Leimann 5, Stanislav Goldberg 4, Karl Mööl 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Nikita Baranov 2, Andre Frolov 1, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora)
Kiviõli Tamme Auto (46) - Tõnis Starkopf 12, Aleksei Borissenko 6, Dmitri Kirilov 5, Stanislav Russakov 5, Dmitri Šelehhov 5, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1, Maksim Lipin 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (42) - Sergei Tasso 12, Vladimir Gerassimov 5, Vladimir Ljahhovetski 5, Juri Gaidajenko 4, Šahriar Abdullajev 4, Andrei Borissov 3, Sergei Kondratenko 2, Aleksandr Kirpu 1, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev)
JK Tallinna Kalev (40) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Aleksei Demutski 3, Aleksandr Kuslap 3, Aleksei Savitski 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Rodion Ovsijenko 1, Aleksandr Kulikov 1, Martin Kase 1, Heiki Tomingas 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Pärnu JK Vaprus (34) - Taavi Laurits 7, Andrei Šadrin 5, Kaarel Kaarlimäe 5, Ranet Lepik 4, Albert Anissimov 3, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Mihkel Tiit 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Anton Issakov 1
Tallinna JK Legion (31) - Maksim Kisseljov 13, Maksim Aleksejev 3, Pavel Iljuhhin 3, Pavel Rubel 2, Pavel Dõmov 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Alexander Pavlikhin 1, Dmitry Popov 1, Jevgeni Suhih 1
Valga FC Warrior (21) - Oskar Kaldvee 3, Eerik Reinsoo 3, Ivo-Henri Pikkor 3, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 2, Raiko Karpov 1, Märten Pajunurm 1, Elvis Liivamägi 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Karl Ivar Maar 1, Joel Indermitte 1
Rakvere FC Flora (20) - Elari Valmas 5, Alar Petrovits 4, Sergei Akimov 4, Alari Aunapuu 2, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Jõhvi JK Orbiit (13) - Aleksandr Marašov 5, Anatoli Novožilov 2, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Jevgeni Malahhov 1, Nikolay Khvalov 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles