Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Tamme Auto kukkus koha võrra

12.09.2010

Eesti jalgpalli Esiliiga 28. voorus ei suutnud Kiviõli Tamme Auto ei suutnud enamat 1:1 viigist Rakvere FC Flora vastu, mis tähendas JK Tallinna Kalevi kerkimist neljandaks, sest väravate ja kaartide rohkes kohtumises saadi 4:3 jagu Valga FC Warriorist. Tamme Auto ja Kalev on põhikandidaadid meistriliiga ülemiekumängule minemise suhtes. Pärnu JK Vaprus võitis 4:1 Jõhvi JK Orbiiti.

Tallinna FC Levadia II ja Tallinna FC Flora II viiki, mis tähendab mulluse võitja Levadia II jätkamist kindlal esikohakursil. Levadia II läks kohtumist Maarjamäe kunstmurul juhtima 14. minutil Tervor Elhi tabamusest. Kaks minutit enne poolajavilet tegi Janno Roosimets seisuks 1:1 ja selle tulemusega kohtumine ka lõppes. 67 punkti teeninud Levadia II edestab kaheksa vooru enne hooaja lõppu Flora II-te ühe enampeetud mängu juures kümne silmaga.

Florakatega võrdselt 57 silma on nüüd Lasnamäe FC Ajaxil, kes alistas pühapäeval kaotusseisust 3:1 Tallinna JK Legioni. Viimane läks ette juba 1. minutil Maksim Gussevi väravast.

Esiliiga XXVIII vooru mängud. Pühapäev, 12. september:

kell 14.00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – JÕHVI JK ORBIIT  4:1 (3:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 9. pen., 12., 42. Taavi Laurits, 47. Albert Anissimov - 5. Nikolay Khvalov
Hoiatused: -

JK Vaprus: 30-Rahnik, 4-Aavik, 3-Anso, 15-Gurejev, 6-Šustrov (84. 12-Söötmaa), 16-Könninge (77. 13-Kaarlimäe), 19-Tekko, 17-Kirss (69. 35-Lepik), 18-Issakov (77. 8-Tiit), 10-Laurits, 7-Anissimov.
Varus: 12-Söötmaa, 8-Tiit, 13-Kaarlimäe, 35-Lepik.

JK Orbiit: 33-Golubev, 9-Gritsjuk, 7-Khvalov, 5-Malahhov, 8-Paltsev, 21-Popov, 13-Rudomin (72. 17-Kulikov), 3-O. Treial, 2-R. Treial, 12-Smolin (74. 23-Äri), 6-Kharitanovich.
Varus: 23-Äri, 18-Gužovski, 17-Kulikov, 1-Kuznetsov.

Mänguolud: +15, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 71
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Silver Sepp, Rauno Rammo


kell 14.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – RAKVERE FC FLORA  1:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 38. Dmitri Kirilov - 50. Alari Aunapuu
Hoiatused: 51. Sergei Kostin, 53. Andrei Moskaljov - 53. Endrik Jäger, 82. Hans Hiiuväin

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 17-Šelehhov, 15-A. Lõsanov, 4-Kostin, 20-Moskaljov, 9-Kirilov, 12-Suvorikov (66. 21-Berzinš), 5-Russakov (46. 18-Vinogradov), 19-Krivošein (61. 7-Osmanov), 10-N. Lõsanov, 11-Starkopf.
Varus: 90-Rätsep, 18-Vinogradov, 7-Osmanov, 21-Berzinš.

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 5-Kelder, 16-Ilves, 23-Trasberg, 6-Pohlak (46. 17-Aava), 14-Polluks (46. 2-Aunapuu), 11-Luup, 8-Hiiuväin, 15-Rannamäe, 7-Jäger, 9-Akimov.
Varus: 29-Kaasik, 17-Aava, 2-Aunapuu.

Mänguolud: +18, pilves sademeteta ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Pille Raadik, Edgar Leht


kell 14.00 Ajaxi staadion (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – TALLINNA JK LEGION  3:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 12., 61. Sergei Tasso, 83. Juri Gaidajenko - 1. Maksim Gussev
Hoiatused: 40. Šahriar Abdullajev, 58. Vladimir Gerassimov, 60. Sergei Kondratenko - 44. Edgars Butlers, 55., 71. Maksim Aleksejev, 69. Aleksei Titenok, 79. Robert Sadovski
Eemaldamine: 71. Maksim Aleksejev

FC Ajax: 1-Mamutov, 4-S. Kobjakov, 3-A. Kirpu, 7-Ivanov, 9-Kondratenko, 11-Gerassimov, 19-Borissov, 39-Starodub (61. 8-Ljahhovetski), 17-Gaidajenko (84. 15-Mihhasev), 14-Abdullajev (77. 12-Kononov), 10-Tasso.
Varus: 2-D. Kovtun, 15-Mihhasev, 12-Kononov, 8-Ljahhovetski.

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 3-Aleksejev, 9-Popov, 10-Latõnin, 11-Titenok, 12-Suhih, 14-Gussev (46. 83-Haliulin), 18-Kisseljov, 4-Butlers (46. 5-Sadovski), 35-Gorbatov, 33-Pavlikhin.
Varus: 5-Sadovski, 16-Rõbikov, 15-P. Dõmov, 83-Haliulin, 62-Andrejev, 32-A. Gostev, 34-Zelinski.

Mänguolud: +18, poolpilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Joonas Jaanovits, Juri Frischer


kell 14.00 A. Le Coq Arena I muru (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – JK TALLINNA KALEV  3:4 (3:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 28. Karl Mööl, 30., 33. Raiko Karpov - 45.+1., 79. Aleksandr Kuslap, 55. Tengiz Eteria, 90.+5. Martin Villand
Hoiatused: 64. Ivo-Henri Pikkor, 71. Kewin Mataloja - 49. Sean Tremaine Whalen, 61. Aleksandr Kuslap
Eemaldamised: 83. Rasmus Munskind, 90.+1. Märten Pajunurm - 83. Tengiz Eteria, 83. Aleksandr Karpõtšev

FC Warrior: 46-Niinepuu, 2-Hmelnitski (46. 16-Pajunurm), 3-Munskind, 4-Tanvel, 14-Brauer, 6-Ottis (46. 19-Mataloja), 7-Pikkor (76. 18-Kaarjärv), 8-Kekišev, 9-Karpov (76. 17-Kaldvee), 10-Mööl, 11-Maar.
Varus: 1-Gurnik, 16-Pajunurm, 17-Kaldvee, 18-Kaarjärv, 19-Mataloja.

JK Tallinna Kalev: 1-Kaljuste, 9-Viikna (37. 11-Villand), 5-Prii, 7-Karpõtšev, 3-Mamedov, 13-Kuslap, 10-Whalen, 16-Rosen (12. 14-Niinlaub; 72. 15-Ploompuu), 8-Eteria, 6-Kase, 2-Stüf.
Varus: 14-Niinlaub, 11-Villand, 15-Ploompuu, 4-Savitski.

Mänguolud: +18, vahelduva pilvisusega sademeteta ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Roland Meritee, Lauri Salei


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – TALLINNA FC FLORA II  1:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 14. Trevor Elhi - 43. Janno Roosimets
Hoiatused: 87. Kevin Ingermann - 36. Bert Klemmer

FC Levadia II: 12-Lepmets, 5-Holst (70. 4-Boldõrev), 8-Kulinitš, 3-Artjunin, 2-Ingermann, 20-Pebre (62. 6-Leht), 9-Ustaal (46. 7-Vassiljev), 16-Aasmäe (46. 10-Gurtšioglujants), 22-Subbotin, 11-Elhi, 19-Y. Dmitriev (66. 15-Rättel).
Varus: 30-Matrossov, 4-Boldõrev, 17-Chuikov, 10-Gurtšioglujants, 7-Vassiljev, 6-Leht, 15-Rättel.

FC Flora II: 12-Palm, 2-Roosimets, 3-Baranov, 4-Danelson, 5-Peitre, 6-Klemmer, 17-Leimann, 8-Frolov, 9-Dupikov, 10-Beglarišvili (75. 14-Lätt), 11-Lepistu (70. 16-Goldberg).
Varus: 14-Lätt, 15-Karu, 16-Goldberg, 19-Matsina.

Mänguolud: +17, vahelduv pilvisus; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Aron Härsing, Marto Kiisk

Esiliiga tabel 12. septembri seisuga:
1  Tallinna FC Levadia II  28  21  4  3  76:17  67
2  Tallinna FC Flora II  27  17  6  4  66:24  57
3  Lasnamäe FC Ajax  28  16  9  3  55:22  57
4  JK Tallinna Kalev  28  13  5  10  54:53  40
5  Kiviõli Tamme Auto  27  11  6  10  54:52  39
6  Pärnu JK Vaprus  27  9  7  11  44:46  34
7  Tallinna JK Legion  28  7  6  15  39:62  27
8  Valga FC Warrior  28  7  5  16  41:69  25
9  Jõhvi JK Orbiit  28  5  3  20  26:59  18
10  Rakvere FC Flora  27  5  3  19  25:76  16


Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 12. septembri seisuga:
16 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
14 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
12 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
11 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
11 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
11 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)
10 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)

Esiliiga kõik väravalööjad 12. septembri seisuga:
Tallinna FC Levadia II (76) - Artur Rättel 14, Artjom Dmitrijev 8, Yaroslav Dmitriev 8, Trevor Elhi 7, Andero Pebre 5, Markus Holst 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Tengis Eteria 4, Rain Aasmäe 3, Artjom Artjunin 3, Igor Subbotin 2, Aleks Mones 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Richard Leht 2, Vladimir Vassiljev 2, Maksim Podholjuzin 1, Tomi Saarelma 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (66) - Marten Mütt 11, Hannes Anier 10, Jaan Leimann 7, Stanislav Goldberg 5, Andre Frolov 4, Karl Mööl 3, Nikita Baranov 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Zakaria Beglarišvili 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1, Sander Rõivassepp 1, Janno Roosimets 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev)
Lasnamäe FC Ajax (55) - Sergei Tasso 16, Vladimir Gerassimov 7, Juri Gaidajenko 6, Vladimir Ljahhovetski 5, Šahriar Abdullajev 4, Andrei Borissov 4, Aleksandr Kirpu 3, Sergei Kondratenko 2, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (54) - Ilja Monakov 12, Aleksei Savitski 5, Aleksandr Kuslap 5, Vahur Kiis 4, Igor Koroljov 4, Aleksei Demutski 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Martin Kase 2, Rodion Ovsijenko 2, Henri Prii 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1, Tengiz Eteria 1, Martin Villand 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Kiviõli Tamme Auto (54) - Tõnis Starkopf 12, Dmitri Kirilov 11, Aleksei Borissenko 6, Dmitri Šelehhov 5, Stanislav Russakov 5, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Maksim Lipin 2, Rustam Gurbanov 1, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Ian-Erik Valge 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Pärnu JK Vaprus (44) - Taavi Laurits 11, Andrei Šadrin 6, Kaarel Kaarlimäe 6, Ranet Lepik 4, Albert Anissimov 4, Greger Könninge 3, Tanel Melts 2, Mihkel Tiit 2, Anton Issakov 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Tambet Anso 1
Valga FC Warrior (41) - Ivo-Henri Pikkor 8, Raiko Karpov 5, Elvis Liivamägi 3, Oskar Kaldvee 3, Eerik Reinsoo 3, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Janar Toomet 2, Erkki Junolainen 2, Märten Pajunurm 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Joel Indermitte 1, Karl-Henri Rebane 1, Armand Naris 1, Jaan Kekišev 1, Karl Mööl 1
Tallinna JK Legion (39) - Maksim Kisseljov 13, Alexander Pavlikhin 4, Maksim Aleksejev 3, Pavel Iljuhhin 3, Pavel Dõmov 3, Dmitry Popov 2, Pavel Rubel 2, Jevgeni Suhih 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Vladimir Gorbatov 1, Maksim Gussev 1
Jõhvi JK Orbiit (26) - Aleksandr Marašov 6, Vitali Bolšakov 4, Nikolay Khvalov 3, Jevgeni Gužovski 2, Jevgeni Malahhov 2, Jegor Rudomin 2, Roman Treial 1, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Oleg Treial 1
Rakvere FC Flora (25) - Sergei Akimov 6, Elari Valmas 5, Alar Petrovits 4, Alari Aunapuu 4, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Endrik Jäger 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles