Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Orbiit sai punkti juurde

19.09.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 30. voorus viigistas Jõhvi Orbiit võõrsil Valga meeskonnaga.

Seoses Pärnut tabanud paduvihmadega ei toimu seoses väljakute mängukõlmatusega tänast Vapruse - Rakvere FC Flora mängu.

Esiliiga XXX vooru mängud

Laupäev, 18. september:
kell 17.00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – TALLINNA JK LEGION  0:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 82. Jevgeni Suhih
Hoiatused: 63. Rodion Ovsijenko - 30. Edgars Butlers, 49., 89. Dmitry Popov
Eemaldamine: 89. Dmitry Popov

JK Tallinna Kalev: 1-Kaljuste, 15-Kukebal, 3-Mamedov, 4-Savitski, 17-Kulikov, 16-Rosen, 20-Aniko (86. 19-Villand), 7-Koroljov (84. 8-Ploompuu), 2-Stüf (64. 11-Kiis), 10-Kuslap, 9-Ovsijenko (78. 14-Viikna).
Varus: 33-Reelo, 19-Villand, 11-Kiis, 8-Ploompuu, 18-Lutsokert, 14-Viikna, 6-Tomingas.

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 3-Aleksejev, 4-Butlers, 15-P. Dõmov, 35-Gorbatov, 14-Gussev, 6-Iljuhhin (73. 34-Zelinski), 18-Kisseljov, 9-Popov, 16-Rõbikov, 12-Suhih.
Varus: 62-Andrejev, 11-D. Gostev, 32-A. Gostev, 34-Zelinski, 5-Sadovski.

Mänguolud: +14, pilves ilm, hoovihmad; muruväljak rahuldavas seiskorras.
Pealtvaatajaid: 450
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Artur Telling, Marger Pormann

Pühapäev, 19. september

kell 14.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – TALLINNA FC LEVADIA II  1:4 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 60. Nikolai Lõsanov - 33., 90.+4. Artur Rättel, 76., 80. Yaroslav Dmitriev
Hoiatused: 36. Dmitri Šelehhov - 23. Aleksandr Kulinitš, 26. Vladimir Vassiljev, 87. Klimentii Boldõrev

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 4-Kostin, 14-Tiismann, 17-Šelehhov, 20-Moskaljov, 5-Russakov, 9-Kirilov, 12-Suvorikov (85. 6-Larin), 11-Lipin (46. 22-Berzinš), 18-Borissenko, 7-N. Lõsanov.
Varus: 90-Rätsep, 22-Berzinš, 6-Larin.

FC Levadia II: 30-Matrossov, 2-Ingermann (78. 4-Hagberg), 3-Artjunin (76. 27-Boldõrev), 17-Chuikov, 8-Kulinitš, 7-Vassiljev, 22-E. Ratnikov, 15-Ustaal (23. 10-Gurtšioglujants), 9-Pebre (56. 6-Leht), 11-Elhi (46. 19-Y. Dmitriev), 20-Rättel.
Varus: 12-Jenk, 4-Hagberg, 6-Leht, 27-Boldõrev, 10-Gurtšioglujants, 16-Aasmäe, 19-Y. Dmitriev.

Mänguolud: +14, vihmasadu lõppes mängu alguses, muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 85
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Dmitri Vinogradov


kell 14.00 FC Ajaxi kunstmuru (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – TALLINNA FC FLORA II  0:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 34. Hannes Anier, 78. Jaan Leimann
Hoiatused: 52. Sergei Ivanov, 89. Deniss Kovtun - 83. Hannes Anier, 89. Silver Lätt

FC Ajax: 71-Boldõrev, 9-Kondratenko, 7-Ivanov, 4-S. Kobjakov, 3-A. Kirpu, 11-Gerassimov, 19-Borissov, 8-Ljahhovetski, 10-Tasso (24. 6-Kirilin; 66. 16-Mussajev), 39-Starodub (81. 2-D. Kovtun), 17-Gaidajenko.
Varus: 2-D. Kovtun, 15-Romanov, 16-Mussajev, 6-Kirilin, 12-Kononov.

FC Flora II: 12-Palm, 2-Klemmer, 3-Baranov, 4-Tülp, 5-Karu, 6-Lätt, 17-Leimann, 8-Goldberg, 9-Hannes Anier, 10-Lepistu, 11-Matsina.
Varus: -

Mänguolud: +12, vihmasadu lõppes mängu alguses; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Denis Petrov


kell 14.00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – RAKVERE FC FLORA - mängu ei toimunud


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – JÕHVI JK ORBIIT  2:2 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 19. Raiko Karpov, 37. Joel Indermitte - 58. Nikolay Khvalov, 87. Jegor Rudomin
Hoiatused: 74. Märten Pajunurm, 80. Oskar Kaldvee - 37. Valter Vaškevitš, 51. Jevgeni Gužovski, 68. Boriss Gritsjuk

FC Warrior: 1-Gurnik, 2-Gull, 3-Indermitte, 4-Brauer, 16-Mets (46. 18-Pajunurm), 6-Kekišev (87. 12-Mataloja), 7-Pikkor (75. 13-Kaarjärv), 8-Sillamaa, 9-Karpov (69. 14-Kaldvee), 10-Ottis, 11-Mööl (63. 17-Maar).
Varus: 14-Kaldvee, 17-Maar, 18-Pajunurm, 19-Tanvel, 12-Mataloja, 13-Kaarjärv.

JK Orbiit: 33-Golubev, 25-Bolšakov, 9-Gritsjuk, 7-Khvalov, 18-Gužovski (57. 6-Kharitanovich), 21-Popov, 13-Rudomin, 15-Vaškevitš, 12-Smolin, 3-O. Treial, 2-R. Treial (22. 8-Paltsev).
Varus: 6-Kharitanovich, 8-Paltsev, 17-Kulikov.

Mänguolud: +13, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Vallo Lokko

Turniiritabel
Liiga tabel
1  Tallinna FC Levadia II  30  23  4  3  85:20  73
2  Tallinna FC Flora II  29  18  6  5  71:31  60
3  Lasnamäe FC Ajax  30  17  9  4  58:25  60
4  JK Tallinna Kalev  30  14  5  11  55:54  43
5  Kiviõli Tamme Auto  29  12  6  11  62:59  42
6  Pärnu JK Vaprus  28  9  7  12  45:51  34
7  Tallinna JK Legion  30  9  6  15  45:63  33
8  Valga FC Warrior  30  7  6  17  45:76  26
9  Jõhvi JK Orbiit  30  5  4  21  28:62  19
10  Rakvere FC Flora  28  5  3  20  26:79  16

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 19. septembri seisuga:
17 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
17 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
17 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
12 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
11 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
11 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)
11 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
11 - Yaroslav Dmitriev (Tallinna FC Levadia II)

Esiliiga kõik väravalööjad 19. septembri seisuga:
Tallinna FC Levadia II (85) - Artur Rättel 17, Yaroslav Dmitriev 11, Artjom Dmitrijev 8, Trevor Elhi 7, Andero Pebre 5, Markus Holst 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Vladimir Vassiljev 4, Tengis Eteria 4, Rain Aasmäe 3, Artjom Artjunin 3, Igor Subbotin 2, Aleks Mones 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Richard Leht 2, Maksim Podholjuzin 1, Tomi Saarelma 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (71) - Marten Mütt 11, Hannes Anier 11, Jaan Leimann 10, Stanislav Goldberg 5, Andre Frolov 4, Karl Mööl 3, Nikita Baranov 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Zakaria Beglarišvili 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1, Sander Rõivassepp 1, Janno Roosimets 1, Joonas Tamm 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (62) - Tõnis Starkopf 17, Dmitri Kirilov 11, Aleksei Borissenko 6, Dmitri Šelehhov 5, Stanislav Russakov 5, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Maksim Lipin 2, Erik Šteinberg 2, Rustam Gurbanov 1, Ilja Antonov 1, Ian-Erik Valge 1, Anatoli Lõsanov 1, Nikolai Lõsanov 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (58) - Sergei Tasso 17, Vladimir Gerassimov 7, Juri Gaidajenko 7, Vladimir Ljahhovetski 5, Šahriar Abdullajev 5, Andrei Borissov 4, Aleksandr Kirpu 3, Sergei Kondratenko 2, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (55) - Ilja Monakov 12, Aleksei Savitski 5, Aleksandr Kuslap 5, Vahur Kiis 4, Igor Koroljov 4, Aleksei Demutski 3, Rodion Ovsijenko 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Martin Kase 2, Henri Prii 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1, Tengiz Eteria 1, Martin Villand 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Pärnu JK Vaprus (45) - Taavi Laurits 12, Andrei Šadrin 6, Kaarel Kaarlimäe 6, Ranet Lepik 4, Albert Anissimov 4, Greger Könninge 3, Tanel Melts 2, Mihkel Tiit 2, Anton Issakov 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Tambet Anso 1
Tallinna JK Legion (45) - Maksim Kisseljov 13, Pavel Iljuhhin 5, Alexander Pavlikhin 4, Jevgeni Suhih 4, Maksim Aleksejev 3, Pavel Dõmov 3, Dmitry Popov 3, Pavel Rubel 2, Maksim Gussev 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Vladimir Gorbatov 1
Valga FC Warrior (45) - Ivo-Henri Pikkor 8, Raiko Karpov 6, Oskar Kaldvee 4, Elvis Liivamägi 3, Eerik Reinsoo 3, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Janar Toomet 2, Erkki Junolainen 2, Joel Indermitte 2, Märten Pajunurm 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Karl-Henri Rebane 1, Armand Naris 1, Jaan Kekišev 1, Karl Mööl 1, Kewin Mataloja 1
Jõhvi JK Orbiit (28) - Aleksandr Marašov 6, Vitali Bolšakov 4, Nikolay Khvalov 4, Jegor Rudomin 3, Jevgeni Gužovski 2, Jevgeni Malahhov 2, Roman Treial 1, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Oleg Treial 1
Rakvere FC Flora (26) - Sergei Akimov 6, Elari Valmas 5, Alari Aunapuu 5, Alar Petrovits 4, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Endrik Jäger 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)

Fcflora.ee/jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles